Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racoaice - la apel


Recommended Posts

Lucia_B, scuze, cei 2 puisori ai mei sunt baieti si ambii nascuti in ziua de 24, cel mare 24 febr. iar cel mic 24 nov. Mai sunt si o mare iubitoare de animale, de mica am avut catei, pisici, hamsteri, porcusori de Guineea, pesti si papagali. Intr-un final, am ramas cu 2 cateluse, care fac parte din familie! Corneliaa, Alipiticot, nastere usoara si un bebe sanatos si cuminte![pup] Vicky
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 136
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Racusoarelor ati fugit cu toatele? Nu mai zice nimic nimic? Nu mai apar nici fete noi, chiar asa de putine suntem? Ma intreb daca corneliaa a nascut!!! Stiti vreuna ceva despre ea? Mai dati si voi un semn de viata ca iar ne pierdem cu subiectul ca si data trecuta. Va pup pe toate!! Nicoleta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce surpriza, Juliafin! Ne intalnim si aici...[:)] Eu tot rac, nascuta pe 6 iulie '74. Sincer, nu-mi place deloc zodia asta. Mi se pare ca alta mai rea nu exista. Astept sa ma contraziceti. Vad ca si Caprioara are aceeasi zi de nastere cu a mea. A, si pt listuta, datele mele: sotul e berbec, baietelul- gemeni. Ne intelegem super. Carmen si[copil]Iustin(5.06.2004) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/mephala30/my_photos"]Album Iustin[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

carmen,cam asa e zodia asta!Suntem perfecte pentru barbatii: -femei de casa(aspirat,calcat,gatit) -nu zicem nici car(pot vorbi ei nederanjati) -ne place sa ne aranjam frumos cuibul(tooot derecticam) -amante cu suflet si inima(daca el ,dragutul,nu vrea inghitim in sec ) -fidele(din supa nu lipseste fideaua) -mamici bune(copii se tin numai de fustele mamei) La mine mai iese uneori si un scorpin veninos din carapace,nu numai racul cel bun!Si asa ca al meu stie cum functioneaza aspiratorul,fierul de calcat,aragazul,copiii cunosc si cuvantul tati,poate sa inghita si el in sec... [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ninocikap, Nu,[q]inca n-am nascut. Azi dupa 17,00 ma duc la doctor sa stabilim cand si ce e de facut...pentru ca saptamana viitoare trebuie sa se intample. Intru marti in saptamana 42 si nu e normal sa mai stau mult. Asa ca...sper din tot sufletul sa va dau vesti saptamana viitoare. Pana atunci va [pup]. (41 sapt.)[copil] Cornelia si bebe-strumf http://community.webshots.com/user/corneliaa100
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cornelia si Mirela nastere usoara si un bebeluti sanatosi si cumintei va doresc sa aveti. juliafin sunt de acord aproape cu tot ce ai zis despre racoaice, mai putin faptul ca nu zicem nici car. Eu zic si inca cum... chiar uneori berb meu fuge de langa mine numai sa nu-mi mai auda gurita[:D] Nu mai zic de baiat .[cheers] Mie imi place zodia asta, e adevarat ca am mers si eu ca racul, dar cam tot ce mi-am dorit s-a implinit chiar daca a fost un pic mai tarziu. Eu am ascendent in gemeni si cica dupa 30 de ani cam e valabil ascendentul. gabriela si aditzu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor, Corneliaa asteptam vesti dupa amiaza despre tine, sper sa fie totul bine. Imi inchipui cum as face eu daca as fi deja in saptamana 41 si bebe nu vrea si nu vrea. Eu mai am un pic si intru in saptamana 36, dar sincera sa fiu imi este cam frica, dar nu cred ca vreau sa recunosc cu glas tare. Mai ales ca eu nu am fost internata niciodata. Vad ca incet incet se mai aduna cateva racusoare. Va pupicesc si asteptam, vesti de la fiecare. Nicoleta [gravi] si [copil] 35 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nicoleta, nastere usoara si un bb sanatos si cumintel, cum mi-am dorit si eu. Normal ca iti este frica, cui nu ii este, dar sa stii ca sentimentul de a avea in brate copilasul nu poate fi descris si uiti de toate.Si mie imi era grozav de frica, nici nu voiam sa ma gandesc la nastere dar a trecut ca si cum nu fost. Deci fruntea sus si odihneste-te acum cat mai[:D] ai timp. gabriela si aditzu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...