Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici de Constanta (25)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Da, acum mi se pare ca a fost usor, dar cat am stat acolo, numai eu stiu cate ape m-au trecut. I-am ales un roz spre rosu, mai mult rosu cred. Cercelusii nu sunt cine-stie-ce dar ei ii sta tare bine cu ei. Pacat ca nu am un aparat digital sa mai pot pune si eu poze pe forum. Eu ii fac poze dar cu webcam-ul si nu are rezolutie f mare si nu ies f clare. Dar ne aduce tati unul cand vine.[:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bis] Neatza! Am lipsit si eu cateva zile (n-am avut compu') si ce harnicute ati fost! O ora intrega am citit! Eu eram cea care mergea la stomatolog: costa 400 plomba +50 anestezia. Dr e f draguta, dar nu am reusit sa rezolv decat 2 probleme, pt ca a plecat in concediu, pt 2-3 saptamani. Oricum, a zis ca nu-i grav ce mai am de lucrat, asa ca stau bine cu moralul. Pt Crixia, o sa scriu maine programul, ca am o carte de vizita de la d-na dr, dar nu stiu unde am pitit-o..... ca eu schimb des hainele de strada si mereu uit sa golesc si buzunarele[:D]. As mai scrie eu multe lucruri, dar trebuie sa plec la nani, ca maine am o zi grea: am inceput munca..... Tatiana, brava pt curaj si de abia astept sa vad poze cu "Bia cu cercei", ca acum nu mai e "Bia cu bubite"[:D]! Pe voi nu va enerveaza vremea asta ploioasa?! Eu m-am saturat: vreau ori zapada, ori soare sa fac plaja! [pup] mav si Sebi (04.02.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu scriu mult miercuri tre sa ne mutam, ap nostru inca nu e gata, si nu va fi pt inca o luna, asa ca ne mutam la bunica mea si nu vom avea net acolo.. asa ca o sa cam duc lipsa DCului!!!! scriou si mai tarziu!!! Sinzi [avion]si David[marinar] [URL="http://community.webshots.com/album/246645971uyGtcI"]David la 1an si 11 luni Noi - noute [/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua mamici si La multi ani fericiti.... Imi pare rau ca nu am mai vorbit cu voi, dar, am fost in concediu pana in prima saptamana a anului, apoi in concediu medical o saptamana, iar cand am venit la serviciu, calculatorul era stricat.... SPER DIN SUFLET SA RECUPEREZ CEEA CE AM PIERDUT... Bine ati venit noilor mamici.Sa aveti multa grija de voi si de copilasi.. Cate ceva despre mine celor ce nu ma cunosc..am pierdut o sarcina anul trecut in aprilie...La primul eco pe care l-am facut, de capul meu pentru ca nu imi spusese nimeni,la 12 saptamani de sarcina, am descoperit ca bebe mic era mort de 2-3 saptamani...am 24 ani, sunt din C-ta, am avut UM pe 15 oct 2004, iau tratament inca de la inceput : No-Spa 2/zi, Utrogestan 2/zi, Aspenter 1/zi, am fost la eco pana acum de 5 ori si am 5 pozici. Ultima data, pe 15.01.05, am vazut cum bebe dadea din manute, din picioruse, si isi arcuia spatele...iar inimioara care ii batea in ritmul alert era bine...am vazut si sira spinarii si niste costisoare...iar atunci nu am abservat de emotii o pata mai inchisa la culoare pe capusorul bebelului..banuiesc ca este creierasul...voi merge pe 5.02.05 inca o data la eco..abia astept... Pentru moment cam atat...in speranta ca nu v-am plictisit va trimit pupici de aici de la mare unde este soare.. Sunt om cu tine, daca esti om cu mine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina (BB23), chiar ne faceam griji pentru tine! Ne bucuram sa auzim ca tu si bebitza sunteti bine! Roxana a intrebat de tine, si incepusem sa ne facem griji! Hai, ca sunteti pe drumul cel bun si vei vedea ca la vara veti fi impreuna![flo] Sanzi, ne vei lipsi de pe forum! [q] Mav, deci multumita de serviciile ei?!? Wow, concediu??? sper sa revina dupa 10 februarie, ca trebuie neaparat sa ajung![:I] Eu, am avut aseara examen, nu sunt deloc multumita de ce am scris acolo. Timp scurt, doar 25 de minute, iar rezultatele tocmai miercuri![bang] Alexia, are nu o manuta, ci ambele in gura, ca nu-i asa de usor cu maselele. Se pregateste cea de a patra si trebuie sa puna fata 2 maini! Racushoarele Cristina[indecis]& [:p] Alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DA, tinem legatura pe mobil...oi mai prinde io un net pe acasa pe la cineva!!! Azi RAdu a fost de serviciu cu parcu si s-au distrat de minune... DAvid s-a dat pe toboganu mare...bine ca nu am fost ca as fi murit de firca! Sinzi [avion]si David[marinar] [URL="http://community.webshots.com/album/246645971uyGtcI"]David la 1an si 11 luni Noi - noute [/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...