Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici de Constanta (25)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Salut, Ce bine de voi ca aveti zapada!!!!!!!!!!!!! Aici s-a topit azi-noapte, sint 5 grade acum si ploua, ca am avut si noi 2-3 zile; simbata am iesit cu piticii la -6 grade; dupa o ora s-a istericat d-ra noastra si am intrat in casa. Era mai bine, mai frig. Mai stiti ceva de Sinzi? toate cele bune narcisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hehehe Narcisa dupa 36 de ore de ins in continuu si de circ cu nametii azi a iesit un soare de a inceput sa se topeasca tot si sa vezi patinoar de maine ca iar a venit gerul! dar cica incepe viscolul din nou de maine noapte. hahahaha, asta ca ma plingeam eu ca nu am vazut zapada!!!![:D] am scos si noi ieri pitiku cu nasu la zapada, nu a prea inteles el care e treaba dar l-au picat citiva fulgi si ridea.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da ma Roxi, ca si eu am tot vorbit cu mama la telefon si ieri si alaltaieri; ma batea gindul sa vin in RO cu Vivi pt. 1-2 sapt. pe Bucuresti, au oferte super la Tarom dus-intors 199 euro si de la Buc.-Cta imi asigura inclus in pret transport cu autocarul, da vremea m-a speriat, nu vin ca mi-e frica sa nu raman inzapezita. M-am lecuit. narcisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia], fetelor! Vad ca s-au intamplat multe de cand nu v-am mai citit... Felicitari Taniei! La multi ani, Vivien! Cristina, bine ai venit! Dumnezeu sa va ajute in continuare! Eu as vrea sa va intreb mai multe. Am citit subiectul deschis de Nati si am vazut ca ati scris despre conditiile din maternitatea de aici. Vreau sa stiu daca milionul care se achita pe zi in rezerva se plateste indiferent daca esti asigurat sau nu. Apoi, vreau sa mai stiu daca te primeste cu haine pentru bebica si pentru mamica. Stiu ca se folosesc pelinci sterilizate, de-aia intreb. De unde cumparat voi laptic? La Dorna mi se pare mult prea scump, iar celelalt care e pe piata la asa-zisii producatori e de multe ori in doua cu apa. Imi spuneti cum faceti voi? Vroiam sa va intreb mai multe, poate imi mai amintesc intre timp. Multumesc pentru incurajari tuturor! Geani [gravi] cu Daria (28 saptamani)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Geani, daca vrei sa stai in rezerva cu plata nu conteaza daca esti asigurat sau nu, se plateste. la ce lapte de referi...?cel de consum zilnic? sau ptr copii? laptele ptr noi eu iau la dorna iar ptr copil...nan2. aduci tu si haine ptr tine si ptr copil, nu e ca la bucuresti. pelinci...??? ce e aia?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu cu cateva randuri. Am prins un net si ma grabesc sa ma pun la zi cu mailurile... David e foarte bine, ii prieste la bunica, si mai ales zapada! Nu am avut timp sa va citesc pe toate, putin in graba. La multi ani Vivien pentru anisor!!! Sa traiesti sa te faci mare si frumoasa!! Adica si mai mare si mai frumoasa!!! Felicitari Tania pentru carnet!! Sa il stapanesti sanatoasa...bine ca nu ai prins examenu cu o furtuna ca cea de ieri! Roxa salutari de la DAvid piratu! Pentru Voinik si familia..hihihi!! Gen sa trimiti baiatu la gradi ca maine are engleza si profa lui nu lipeseste!! Noi inca asteptam sa fie gata ap, mai dureaza o sapt cel putin...asa ca suntem rabdatori si nu prea ne grabim...cine s-ar grabi cand macarea e facuta gata, farfuriile sunt stranse, spalate, pleci cand vrei, vi cand vrei, David are mereu companie si cine sa ii cante in struna!!! E tare placut... David e incantat de zapada, ii place pe sanie, si-a facut prieteni noi, se arunca in zapada si nu ne lasa sa il ducem in casa pana nu e bocna de inghetat!!! Cam astea sunt noutatile!!!! Salutari la toata lumea!!! Revin cand mai am timp...duminica dam si noi petrecere pt cei 2 ani achizitionati!!! Sinzi [avion]si David[marinar] [URL="http://community.webshots.com/album/246645971uyGtcI"]David la 1an si 11 luni Noi - noute [/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pupilici Sanzilici!!!!! hai sa terminati odata..sa vorbim si noi ca oamenii!!!! Geani, noi luam la dorna din metro, la aprovizionarea saptaminala. e ff bun si napolact, si brenac - dar eu m-am convins de ladorna ptr ca e bun si la 4 zile de la deschidere - celelalte in ziua de expirare gata, se acresc. a, te referi la scutece - ti-am raspuns mai devreme.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...