Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici de Constanta (25)


Recommended Posts

Narcisa, am vazut ca ai pus in profil "8700-CT"! Noul cod postal al Constantei este 900000, iar ultimele tri cifre se modifica in functie de zona, strada. De exemplu eu am 900117. Tatiana, ma bucur sa aud ca domnisoara doarme bine si ca nu te-a chinuit. Vezi, te odihnesti si tu ca omu'! Despre soacra-Bia-plecat la munte, nu sunt de acord sa se tina dupa voi socrela, dar sa nu-ti fie teama ca raceste Bia la munte, daca va hotarati sa mergeti toti trei cumva. Nu este viscol ca la noi, este placut chiar daca este mai frig(rece). Racushoarele Cristina[indecis]& [:p] Alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Roxana, sa stii ca vreau. Mai are cineva pampersi nr 3 ramasi?...oricum noi vom ramane la numarul asta pana la un an![bang][:D]. In stilul in care ia in greutate avem toate sansele.[:D] Te rog spune-mi si mie cam cat ar trebui sa manance Bia la cele 6 luni ale ei, la o masa? Sa stiu pentru urmatorul![:D] Pupici! Tatiana si Biuta [biz]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Crix, multumesc,stiam eu ceva, da eu oare unde pot sa ma uit ce cod am? Soveja nr.96? Ca sa vezi ce problema am eu la ora asta.....
quote:
Originally posted by CRIXIA
Narcisa, am vazut ca ai pus in profil "8700-CT"! Noul cod postal al Constantei este 900000, iar ultimele tri cifre se modifica in functie de zona, strada. De exemplu eu am 900117. Racushoarele Cristina[indecis]& [:p] Alexia
Tatiana, nu-ti face probleme cu mincarica, uite piticii nostri sint atit de diferiti, ca daca Vivien creste in ritmul de pina acum, cred ca peste vreo 3 ani o sa creada lumea ca ea e surioara cea mare si nu invers. Noi avem acum la Pampersi acelasi nr. 4+ pt. amandoi, intr-un fel e practic, ca nu-i mai incurc. narcisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana sa stii ca aveam dulceata si compot, toate facute in casa, de mine, dar am uitat de ele [bang][bang][bang]. Scuze! Eu daca nu am suc si prajituri de la magazin mi se pare ca nu am nimic. Data viitoare cand vii cu pitiku ma revansez [:D]. Pupici voinicului si tie bineinteles! Crix tu crezi ca eu vreau cu soacra la munte? Doamne fereste, ce ma crezi nebuna? Nici nu vreau s-o vad..asa in general...dar de mers la munte cu ea nici vorba. Pe Biuta nu vreau s-o iau la munte din simplul motiv ca vreau sa-i acord tot timpul meu sotului, si plus ca, cu ea nu as reusi sa fac prea multe. Ea papa si doarme mai nou, asa ca ce-as putea sa fac, doar sa stau in camera s-o pazesc. Poate cand va creste mai mare, vom merge toti trei. Aaaa, dar stii ca vreau si eu bebe 2? Daca as sti ca iese baiat, l-as face acum, ca pana ce creste bia si face un an si ceva, sa se nasca si el. Mi-ar place tare mult sa am copii apropiati ca varsta. Asa am fost eu cu fratele meu si noi ne-am inteles foarte bine si ne-am ajutat reciproc. Chiar si acum relatia noastra este una deosebita. Pupici pentru mamicile cu 2 bebei. Pentru mine sunteti deosebite si curajoase![bis]Trebuie sa-mi imparasiti si mie din cunostintele voastre. Am fost la Mega Image si am luat lapte Humana cu 450.000lei. Super pretul! Erau mai multe sortimente, chiar si Humana SL, Sinzi daca te mai intereseaza, era 380.000 cutia de 650g. Mergeti acolo, preturile sunt mult mai mici. Roxana, te rog sa te uiti totusi daca ai timp la sellgros si sa-mi spui si mie daca este mai ieftin de atat. Multumesc mult pentru seviciu! Pupici dulci![dual] Tatiana si Biuta [biz]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pana vine Tania de la examen cu vesti bune de ... [alcool]s-o sarbatorim pe Narcisa, ca mamica eroina si pe Vivien,ca un copil frumos cuminte si reusit! [bis]NARCISA[bis], sa-ti dea Dumnezeu sanatate pentru curajul de a avea doi copii, putere, rabdare, sa-i cresti cu dragoste! [majoreta][s][flo] [s][flo] [s][majoreta] Laaa muuulti aaaani Vivien! [cor] Racushoarele Cristina[indecis]& [:p] Alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineatza! LA MULTI ANI VIVIEN!!!! sa traiesti sanatoasa si fericita si sa ai numai bucurii in viatza si noroc!!!! [s][s][s][s][s] hehehe Tatiana nu te mai agita mama atita, doar eram pe fuga....las ca te calcam noi...de o sa vrei sa plecam mai repede![:D] nu uit, simbata ma uit la selgros de humana. Tania, baftaaaa.....te asteptam cu vesti bune!!!! scuze, vorbim later ca maimutzoiu meu e ofticat sa l-am demucizat, ma duc sa il impac un pic. pupicei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...