Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici de Constanta (25)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[bum][bum][bum]Am luat permisuuuuuul! Multumesc fetelor-iubitelor pt. urari si gandurile bune! Roxi, ti-a fost gura aurita...chier la baute am plecat direct!Sora mea abia luase un ex. la faculltate si am fost la scoica cu totii la o pizza extralarge si papanasi cu inghetata...moartea mea! Surpriza...! Stiti cu cine am dat conducerea?Cu ...dl.insp.pr.Protopopescu![:D]Dar l-am convins ce soferita...super sunt! Mi-au murit laudatorii..... La sala am luat 24 de puncte , desi nu eram sigura cam la 4 intrebari. Mi s-a parut destul de grau la sala. Am avut chestionarul 28. Vorbim maine ca sunt obosita taaaare![alcool] Tania cu Anduta(14sept'96)+ [bb] Bibi(14febr'04) [url="http://community.webshots.com/user/dady1968"]...poze DECEMBRIE![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[majoreta][s][bis]LA MULTI ANISORI VIVIEN!!!!!![bis][majoreta][s] [bis][flo]Felicitari Tania!!!!!!!![bis][flo]
Fetelor, scuze: stau toate ziua cu ochii in calculator si mi-e greu sa mai intru si pe DC.... Va citesc, dar cu timpul alocat raspunsurilor stau taaaare rau...... [pup] vic & sebi (04 feb 2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Un salut calduros tuturor mamicilor din Constanta de pe acest site!Un salut prietenos de la Mariuca pentru toti copilasii vostri!Sunt de aproape doi ani in Constanta si recunosc mi-a fost foarte greu sa ma acomodez.Dar sper ca alaturi de voi timpul sa treaca altfel de acum incolo. Ii transmitem si noi un "LA MULTI ANI !"Vivianei si sa fii sanatoasa!!! Felicitari Tania! Cristina si [copil]Mariuca [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902"]Povestea nasterii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[si-eu] Neatza! Uite ca azi semnez a 2a condica![:D] Ati fost cam lenese la scris.....[:D] Crig, am citit povestea voastra. [flo] ...Si eu am plans.... Sa va dea D-zeu sanatate, noroc si putere sa aveti grija de familia voastra! [dual] Noi suntem sufleteste alaturi de voi !!!!!!!![grup] Vic si [bis] Sebi (04.02.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Tania!!!!!!!!!! Bine ai venit Cristina (Crig)! Citisem si eu povestea nasterii Mariucai. Sa ii dea Dumnezeu multa santate! Sunteti foarte curajoase amandoua! Narcisa, intrebai de terenuri. Intamplator, stiu ceva preturi in Agigea. Terenuri de 600-700-800-1000 mp, in functie si de pozitionare (nu numai de suprafata) costa 12.000-14.000-16.000 EURO. N-a interesat si pe noi subiectul. Mai sunt terenuri abia iesite din extravilan sau care se pare ca vor intra in intravilan, in Eforie, dar nu prea stiu preturi. Roxana, tot bazaiti? Pupici! Va pup Cornelia [gravi] (25 sapt.) si Mariuta (2 iulie 2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Crig72 (Cristina) v-am citit povestea si am ramas .... muta (si plansa)! Bine ai venit in grupul nostru! Ne-am bucura daca ai avea timp sa ne fii alaturi la discutii si chiar intalniri(mai rare au fost, dar poate ne intram in ritm). Cum te-ai acomodat in Constanta! In ce zona locuiti? Cine te ajuta s-o cresti pe Maria-Teodora? Cum este ea acum? Ce nazbatii face?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza neatza. ce faceti gagici si pitici? Tania...hahahaha, felicitari!!! ai vazut ca totul a fost ok????? pupe multe! Crig, bine ati venit si voi printre noi, promit ca citesc si eu povestea voastra cind deschid ochii[xx(]. Crix, ce mai face Alexia? tot singurica maninca? ceva dintisori noi, ceva? Cornelia voi ce faceti mama? totul ok? cit mai stai la munca? simbata ma duc la techirghiol si mai arunc o intrebare despre problema ta, poate iti gasesc vreun ajutor! [:D] grasu meu e in zile de maimutzareli asa ca dupa ce imi mai pun o perfuzie cu cafea revin! o zi super va dorim!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...