Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FSN(Fara sa Stie Nevasta)


Recommended Posts

Salut fetelor. Noi nu avem asa ceva si nici nu cred ca am avea nevoie. Cind vrem sa ne facem cadou ne spunem: stii as vrea sa-ti eau .... sau ...., si ne ducem frumusel si alegem ce imi plece sau ce ii place. Asta ne ajuta sa evitam cadourile "nedorite" sau "neplacute". http://photos.yahoo.com/valerbatcu/ _ _ _ _ _ _ _ _ Tot raul e inspre bine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 22
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[:D][:D][:D] ca sa vezi!! la noi in familie eu am inceput cu FSB-ul, deoarece el e extrem de cheltuitor si cum pe cardul meu nu putea intra, am inceput sa economisesc, cate un pic, pana cand am inceput sa ii cupar tot felul de chestii, iar el nu stia de unde provin banii [:D], dar pana la urma la bucurat asa de mult ca si-a facut si el fondul lui propriu. [:-)))][:-)))] problema e ca este atat de cheltuitor incat nu se poate abtine s nu intre in ei, prin urmare mi-a dat mie fondul lui secret sa i-l administrez [:-)))], la noi e ca la nebuni, cu toate aste fondul lui trebuie sa fie secret pt mine [:-)))] Eu nu ma ascund de el cu banii, ii folosesc oricum pt familie si imi pace sa imi fac cadouri, dar la fel de mult ma bucura si fetisoara lui cand priemste un cadou neasteptat So if you tried to understand me Would you crucify or damn me Or stand by me Like smoke around the flame
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...