Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Canada (9)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Ana Stroe
Iselin, astept un semn, cind ai timp si tu, si pot si eu sa ne intilnim-cit mai repede; Ana "Noi suntem trecatori ca iarba câmpului, numai muntii stau pe loc. Numai limba si datinile ramân sa vorbeasca despre trecerea noastra pe pamânt."
Unde esti miercuri (adica astazi) in jur de 16.00?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 154
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetelor, Am de vinzare in stare foarte buna mobila de salon : - biblioteca (multimedia) IKEA culoare miere in stare buna - ; - canapea si causeuse (aproape noi) culoare crem deschis cu modele - ; - masa de salon (lemn + sticla) IKEA culoare miere ; Pret convenabil. Detalii pe mesaj privat... Sa fiti iubiti ! Mamica Daniela si Minunea ei, Dania (Melitza) Vezi pozele noastre aici : http://community.webshots.com/user/dandanescu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am votat si noi Fetelor am si eu o intrebare. Eu pina acum mi-am facut numai eu taxele avind un job fulltime nu era complicat dar n-am dedus niciodata nimic (doar RRSP) si acuma imi puneam intrebarea daca se merita sa merg la un account. Poate deduce ceva ? Dara amindoi avem un joburi fulltime si un pitic pe care nu-l ducem la daycare se poate oare deduce ceva? Aveti idee sa nu merg degeaba si tot nimic sa nu poata sa faca vreun contabil. Dana si Joshua
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DanaMArio, Eu stiu cate ceva despre taxele personale, dar in cazul tau nu are sens sa mergi la un cotabil, atata timp cat nu ai persoane in intretienre sau o firma mica sau nu ai alte chelutieli de dedus.. Am votat si noi, dc mai ai intrebari let me know.. TAke care, Denisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am votat si eu, ar fi bine sa avem si noi cursa nostra sa nu mai mergem cu alte companii.Eu am mers cu compania "Lot Polish" asta vara, cind fetitza mea avea 7 luni si vreau sa va spun ca a fost groaznic. In viata mea nu vreau sa mai aud de polonezi sunt niste imputiti, nu m0au ajutat deloc, nici macar nu m-au intrebat daca vreau un ajutor,absolut deloc.PLus ca am refuzat masa cind au servit-o ei, pt. ca imi adormea copilul, iar cind am sunat sa imi aduca si mie masa de seara nici nu m-au bagat in seama si multe altele.Deci in concluzie va sfatuiesc sa nu mergeti cu aceasta companie pt. ca am patit-o.Ai mei parinti au venit tot timpul cu cehii si astia sunt f. draguti si amabili.Dar speram pe viitor ca o sa avem si noi compania noastra. http://photos.yahoo.com/mihalori
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...