Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Canada (9)


Recommended Posts

Cativa banuti as da si eu, dar cine poate sa ii stranga si sa ii trimita? Am putea trimite fetelor din SUA care se ofera sa adune banii, i-am mai trimis o data Laurei Oprescu si cred ca ea aduna si banii pentru cazul acesta. Ma mai uit o data pe forumul americancelor. Eu nu strivesc corola de minuni a lumii (L. Blaga)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 154
  • Creat
  • Ultimul răspuns
cum ne intalnim sa va dau si eu banii? cat de urgenta e plecarea din aprilie? Fetita e din Targul Frumos dar oricine ajunge in tara poate sa depuna banii din orice banca sau sa-i trimita cu mandat postal la adresa, ce ziceti? Cea care spera
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor. Vreau sa va spun c-a aparut articolul in Jurnalul National despre Maria: http://www.jurnalul.ro/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=294804&mode=thread&order=0&thold=0 E impresionant. Numai bine, Adina Viata e ca carosabilu'...unii vine, altii trece...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, Eu am expediat astazi plicul cu bani la Laura Oprescu, in Indiana. Daca agreati metoda, cereti-i Laurei adresa pe PM. Cred ca ajung in cel mult 5 zile. Deja suntem contra cronometru. Sa ne ajute Dumnezeu ca noi sa putem ajuta mai departe... Cea care spera
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Ana, si eu sunt in Montreal si sunt in masura sa ajut cu ceva banuti, insa nu stiu cum ar fi mai bine sa facem.In cazul in care cineva se ofera sa stranga banii, ajut cu cea mai mare placere.Eu am un bebel mic iar timpul meu liber este super limitat. Nicoleta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bebitzu, si eu i-am trimis Laurei din SUA bani in plic, dolari canadieni, au ajuns si cu alta ocazie. Nu ar putea sotul tau sa puna un plic la cutia postala? Daca doresti iti pot trimite adresa Laurei, i-am cerut permisiunea pentru altcineva si a spus ca e in regula. Eu nu strivesc corola de minuni a lumii (L. Blaga)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...