Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

dr.Ranga


baby1

Recommended Posts

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns

draga felicia, pareri pro si contra: eu n-am putut avea copii desi am incercat timp de 4 ani; doctoritei Ranga ii datorez tratamentul in urma caruia am adus pe lume-o pe lume pe iubirea vietii mele in virsta de 7 ani.

 

M.

 

ps.este un medic ocupat, trebuie sa te tii de ea si dupa ea prin spital, sau la planning; dk n-ar fi asa de ocupata eu as trage concluzia k nu e buna neavind pacienti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by melina34

draga felicia, pareri pro si contra: eu n-am putut avea copii desi am incercat timp de 4 ani; doctoritei Ranga ii datorez tratamentul in urma caruia am adus pe lume-o pe lume pe iubirea vietii mele in virsta de 7 ani.M.ps.este un medic ocupat, trebuie sa te tii de ea si dupa ea prin spital, sau la planning; dk n-ar fi asa de ocupata eu as trage concluzia k nu e buna neavind pacienti.


id="quote">id="quote">Bineinteles, fiecare cu parerea lui. Hai sa-ti povestesc ce am patit eu ca sa-mi intelegi reactia. Eram prin luna a doua de sarcina, dupa ce pierdusem o alta inainte. Mi-a fost recomandata dr. Ranga si am fost la cabinetul ei particular. Era iarna, acolo nu era incalzire centrala (sau nu mergea) avea un radiator in camera in care m-am dezbracat. Si am asteptat acolo in frig vreun sfert de ora pana si-a adus aminte de mine. M-a chemat intr-un tarziu, m-am urcat pe masa si in timp ce eu stateam acolo a mai primit cateva vizite (foarte jenant pentru mine!). Si-am stat acolo sus pe masa ca la expozitie (stiti s voi cum) inca un sfert de ora pana a terminat dna dr. de vorbit cu toata lumea care se perinda pe langa mine. M-am simtit umilita. Ma dusesem la ea pt ca era femeie. Si in plus nici la eco nu a vazut nimic, iar copilul era destul de mare.Asta am patit eu. Feliciahttp://www.babiesonline.com/babies/a/alex2003http://community.webshots.com/user/felicia0606
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...