Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La France (29)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna dimineata de la o abandonata si o trista (a se citi ofticata la maxim). Imi pleca familia la munte, cu catel, purcel, si pe mine ma lasara iar acasa singura si neconsolata! Deh, cand esti cap de familie... Merg si eu maine seara, dupa serviciu, si am inima cam stransa fiindca in mod normal (pe lumina si timp frumos) ajungem cam in 2 ore. Iar eu plec seara si nici nu stim de ce vreme o sa am parte! Serpentine si tot restul... Sper sa nu fie zapada (n-am lanturi). Dar macar cand ajung eu o sa fie cald in casa, ca ei vor gasi peretii inghetati (atata satisfactie sa am si eu!!!) Oana, la multi ani pentru madretea de baiat! Continua sa-l hranesti cum trebuie! Bine ca acum stii cum trebuie sa faci si o sa vezi ca o sa recupereze, la cat e de pofticios! Mihaela, examenul de ieri? Am si eu o veste de ultima ora: proprietarul nostru ne-a anuntat ca in noiembrie (la sfarsitul contractului) va recupera apartamentul! Incepem deci sa cautam altceva, ne intindem antenele cat putem, sa gasim ceva convenabil si corect. Nu aveam nevoie de asta acum, dar ne zicem ca e o ocazie buna sa ne miscam fundul, ca tot trebuia sa ne gasim altceva mai spatios intr-o buna zi... Ca sa nu mai spun ca (si-asa) sotul meu vrea sa se stabileasca in Romania (eu nuuuu!!!), sper sa nu fi gasit acum prilejul sa ia o decizie in acest sens!!! Altceva, nimic! Voi? ................................................................................. [hop][url="http://community.webshots.com/user/lumorelli "]Dragii de noi[/url] ................................................................................. « C’est une grande folie que de vouloir être sage tout seul. » La Rochefoucauld
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Merci, Simonica, esti o dulce![pup] Sa sti ca eu chiar am uitat, acum vreo jumatate de ora mi-am amintit. Si ingerasa ta sa fie mancacioasa si fara colici, caci cuminte e, scumpa de ea. O sa trecem pe la voi zilele astea. Te sun eu. Lulu, merci, trebuie sa creasca finutul, ca n-o ramane mic asa, cu tigarea in gura si mic!:P Nu plecati in Romania!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Asta ne-ar mai lipsi si noua acum! Lasa, ca va gasim noi o casa, ma duc la produs de case!:P Vrei sa trecem diseara cu finutu sa-i dai un biberon?:) Sa-ti tinem de urat un pic. Va pup pe toate si mai aruncati din cand in cand cate un ochi in albume, ca poze cu Seb sunt mereu (noi). Oana si Seb [copil] (10.01.2005) "Si maine mai este o zi..." http://community.webshots.com/user/oanacretu http://community.webshots.com/user/sebastiengrigore
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari la toate. Si urari de sanatate si de pofta mare ! La mine nimic nou : sotul e in deplasare si ma descurc singura cu monstrisorii, azi i-am sculat inainte de 7 caci am avut curs la 8 si un sfert. Lulu, in ce sens proprietarul recupereaza casa ? O pune in vinzare ? caci daca e asa si va permiteti, sunteti prioritari sa o cumparati. De condus pe zapada e destul de greu, conduci usurel, nu te grabesti si nu frinezi. Conduci in sur-régime. Sa ai rezervorul plin, caci consumi mai mult. Vacanta placuta ! Mik.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani pentru Sebastian:):)! Oana eu as da o fuga pana la Cannes. Nu in masina, ca se conduce pe aici mai rau ca-n NY (fapt neinimaginabil mie[:D]) O sa ma uit de trenuri, bus-uri etc.) Si daca cumva vrei sa franezi lu... se franeaza cu frana de motor, incet incet treci vitezele spre jos.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intru si eu sa va zic bonjour!!!Ma bucur ca toata lumea e OK!! Lulu,lasa ca poate o sa gasiti o casa mai faina,dar problema e ca trebuie sa vizitezi daca vrei sa gasesti ceva convenabil ca pret,iar asta cere timp!! Pupici lui Seb din partea noastra!!! Corina si Anna nazdravana!![fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O iau pe rand : Proprietarul recupereaza apartamentul pentru ca vine el sa locuiasca il el. Daca il vindea si am fi avut bani… stim ca suntem prioritari dar… nu l-am fi cumparat, fiindca tot aveam de gand sa cautam ceva mai mare, doar ca era prevazut pentru mai tarziu. Cum spui tu, Corina, avem nevoie de timp, dar lasa ca s-a oferit Oana sa caute pentru noi !!! Cu condusul o sa ma descurc eu, ca sunt prudenta din fire. Nici zapada nu e (deocamdata). Tocmai m-a sunat sotul sa ma anunte ca au ajuns, ca sunt toti pe banca la soare (asteapta sa se incalzeasca in casa). Fetele au plecat sa vada in ce stare le e cabana… Drumul e bun si as zice chiar ca… nu trebuie sa franez, fiindca « e la deal ». Duminica, la intorcere, om mai vedea :) AC, daca ajungi la Cannes-Nice in weekend, peste 10 zile, si ai nevoie de ghid… sau de altceva… Dar numai in weekend, ca eu tare-s prinsa in timpul saptamanii. Vreme buna o sa ai, ca la noi numai de asta avem parte ! Oricum, vacanta placuta ! Oana, cu placere diseara, dar (e un dar) : azi raman la serv. peste program, ca sa incerc sa plec maine mai devreme. Nu stiu cand ajung acasa (pe la 8…). Nu mi-am facut bagajul pt. maine si trebuie sa-l fac… si mai trebuie s-aranjez casa ca azi dimineata n-am facut nimic si mi-au lasat fetele o vraiste !!! Iar duminica seara trebuie sa gasim totul frumos si aranjat, sa avem unde face din nou dezordine ! ................................................................................. [hop][url="http://community.webshots.com/user/lumorelli "]Dragii de noi[/url] ................................................................................. « C’est une grande folie que de vouloir être sage tout seul. » La Rochefoucauld
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...