Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi, la Galati sa veniti!


Recommended Posts

Cu copiii dupa noi sau fara ei...tot trebuie sa "impartim" impresii dar nici o cafea nu strica [;)] Asa ca mispas007@yahoo.com subsctriu!!! mai ales ca sunt o bautoare de cafea inraita... Week-endul asta m-a terminat...a fost asa de friiiig si am stat numai in casa [q][q][q] ca n-am avut curajul sa iesim ca sa nu fim nevoiti sa trecem la medicamente! Ca fii-mea nu vrea domle sa tina fularul la gura! Voi ce-ati mai facut?? Va [pup] Liliana&[copil] Andra-Maria [url="http://community.webshots.com/user/liliac1"]poze Andra Ghiberdica[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 138
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna fetelor! Mispas007....acum sa stii si tu ca daca avem copii mici..unele dintre noi..nu sunt chiar foarte tinerele.acum..eu am colege de liceu..care au copii de 16 ani! Eu de exemplu am 33 ani(ii implinesc la vara). Am un baiat de 8 ani si 4 luni si un baitele mai mik de 1 an si 8 luni. Nici eu nu am scos ieri nasul afara.Am fost dimineata cu sotul in billa si mi-a inghetat si sufletul in mine de ger ce era.asa ca ieri nu l-am scos pe micul stefan deloc din casa si nu am de gand sa-l scot..pana nu se mai incalzeste.Este groaznic de frig afara! Lili....pupici!Cred ca ai treaba la serviciu..ca te vad online..insa..nu am indraznit sa te deranjez1 Pupici la toate galatencele! Corinna [url="http://community.webshots.com/user/korinnay"]poze cu familionu'[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai, cred ca cel mai bun lucru pe care il putem face pe vremea asta este sa bem un vin fiert. Sau o cafea aburinda...cu o aroma care sa umple casa...si eventual un cozonac pufos in cuptor...[pofta][pofta] Partea nasoala este ca astia mai mici isi lungesc gaturile sa se uite macar pe geam. Ma uit ca Andra vrea sa vada "cupii" cum se "giuaca". Ce sa-i arat de la etajul 5?? Ca toti par a fi liliputani prin geamul meu. Si daca trece vreo tanti sau vreun nene, lu' fii-mea i se par niste "cupii"... Noroc ca este cald in casa!! Hmmm, si cand ma gandeam ca ar fi trebuit pana acum sa fim satui de bulgareala...iar noi inca nu avem curajul sa scoatem nasurile pe balcon... Liliana&[copil] Andra-Maria [url="http://community.webshots.com/user/liliac1"]poze Andra Ghiberdica[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

galatzencelor..hai mai!Am ajuns in pagina a 3a!se poate??iara se pierde subiectul nostru.Nu stiu voi..insa eu am de gand sa ma intalnesc cat mai curand cu liliac1! Numai sa scapam de gerul asta!!of daca nu m-am saturat...nu pot iesi deloc din casa! va pup..si va astept maine! Corinna [url="http://community.webshots.com/user/korinnay"]poze cu familionu'[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

korinna ai dreptate ca fetele noastre nu se prea inghesuie sa scrie...cu toate ca daca ne uitam la numarul de vizionari vedem ca sunt aproape 300 chiar daca noi batem recordul la postari aici... Mai, trebuie sa atragem fetele astea cu ceva... Ca nici eu nu as vrea ca acest subiect sa se piarda. Este pacat, pentru ca toata lumea are o impresie f. buna despre relatiile interpesonale care se leaga in aceasta zona a tarii... Fetelor care sunteti departe de oras: Nu va este dor de ACASA? Nu vreti sa stiti ce se mai intampla pe aici? Fetelor care sunteti la o aruncatura de batz: Nu vreti sa impartasim si noi din experientele traite aici? Adevarul este ca m-am saturat sa vad cum fetele fac cumparaturi la Cora sau alte supermarketuri care aici nu au nici o rezonantza, cum produsele pentru copii se gasesc doar la tot felul de magazine cu pretentii si cu denumiri care nu le gasesti decat la Bucuresti sau in afara granitzei... Nu pot sa cred ca toata lumea face cumparaturi prin Internet sau pleaca la Bucuresti pentru toate astea... Nu pot sa cred ca nu s-a descoperit un loc dragutz de joaca pentru copii si care merita sa fie mediatizat in lumea galateana... Nu pot sa cred ca nu s-au descoperit la coltul blocului (sau casei) voastre un magazinel care merita vizitat din diverse motive... Nu pot sa cred ca experienta vasta a unora dintre voi nu poate fi impartasita si noua celor care respiram acelasi aer de SIDEX... Nu pot sa cred ca nu vreti sa stiti care mai este pulsul care v-a tinut in "priza" o buna bucata de timp... Nu pot sa cred ca nu vreti o cafea buna facuta aici...(pentru cele de la distanta o trimitem macar virtual) Si astea ar fi o parte din multitudinea de ganduri care ne-ar putea apropia... Noi va [pup] si va asteptam... Liliana&[copil] Andra-Maria [url="http://community.webshots.com/user/liliac1"]poze Andra Ghiberdica[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mispas Cand am citit mesajul tau chiar savuram mica mea cafelutza de zi cu zi si chiar ma gandeam ca n-ar fi rau sa fie savurata alaturi de voi. Asa ca, declara cafengitza de mine, ca este de acord sa o savuram impreuna cat mai curand...poate...duminica??? Ce ziceti? Korinna Unde ai disparut? Ce s-a intamplat? [dual] Liliana&[copil] Andra-Maria [url="http://community.webshots.com/user/liliac1"]poze Andra Ghiberdica[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Liliac 1 , eu de abia astept sa merg in vizita la socrii si sa bat standurile de la Patinoar... ce haaaine ca lumea imi iau si mai ieftine ca la mine ! Si regret magazinul din Tiglina, era la parter, s-a facut acum in locul lui o chestie supereleganta acum, cu haine de blana ; acolo fusese cica o autoservire cu mancare, dar cand era magazin mereu avea reduceri si ma mai innoiam si eu cu bani putini [;)] Si mi-e dor de nuga care se facea la Corso, cand eran eu studenta...si de Gradina Publica...si de anii tineretii... Scarlet O'Hara : Si maine mai este o zi ! Laura si shoricutzu' Otilia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
, eu de abia astept sa merg in vizita la socrii si sa bat standurile de la Patinoar... ce haaaine ca lumea imi iau si mai ieftine ca la mine !
S-au deschis o gramada de astfel de standuri si se pare ca mai toata lumea se aprovizioneaza din ele...
quote:
Si mi-e dor de nuga care se facea la Corso, cand eran eu studenta...
Din pacate....corso s-a desfiintzat....
quote:
si de Gradina Publica...
sa stii ca s-a curatzat si este foarte frumoasa mai ales vara cand cauti un loc linistit si verde...
quote:
si de anii tineretii...
Hai mai, ca inca nu am imbatranit! Ce daca au iesit fire albe de par, ce daca kilogramele ne dau de furca, ce daca cotidianul ne "cocosheaza"...??? Asa ca, daca ai drum prin Galati da de veste! aura 1974 bine ai venit! Cum sa nu te primim????Ca doar tot de-a noastra ramai chiar daca distanta este mai mare... Si noi [flo][flo] si [dual] Si voua o cafelutza...[cafea] ca tot veni vorba.... Liliana&[copil] Andra-Maria [url="http://community.webshots.com/user/liliac1"]poze Andra Ghiberdica[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...