Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul secretarelor


Recommended Posts

A mai inceput inca o zi....hai ca incet incet ne apropiem de weekend...abia astept sa vina ma astepta multa treaba acasa [rufe][curat][vase][spala] si mai alea trebui sa-mi pun muraturile [biz] ... offff deja am obosit numai cat m-am gandit ca sunt multe de facut [zid] Voua va doresc o zi buna si un weekend mai odihnitor decat al meu...[pup] [url="http://community.webshots.com/user/jesia101"]Pozele mele[/url] Ce nu te doboara te face mai puternic
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 37
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Dragele mele, Si mie imi vine sa-l impusc...ma acuza ca i-am pierdut niste acte originale si cad colo erau la el in birou[alcool]. Nu e nici pe departe prima data dar nu prea mai pot...Din pacate nu pot plecade la firma, am un contract special cu ei si ar fi mult de plata in cazul in care nu respect termenul, adica inca 3 ani! Insa trebuie sa fiu optimista, ce sa fac...oricum ma gandesc sa fac un bebe, pt. ca am 2 ani de la casatorie si ar cam fi timpul! Sa auzim de bine si va pup! si maine e o zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor. Fain club aveti. Eu am fost secretara, terminasem liceul economic, eram proaspat inscrisa la facult la distanta, aveam nevoie de job. M-am angajat secretara, am invatat de toate, am crescut contabila si acum cand am terminat facult m-au facut economista. Desi nu au angajat intre timp alta secretara eu le fac pe toate. In 4 ani m-am acomodat cu patronii, sunt zile in care nu mai fac fata, imi vine sa-mi iau gentuta si sa plec. Acum am ramas graviduta, ii mai tolerez cateva luni, ca doar nu o fi capat de tara. [xx(]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu, tot fosta secretara. Sefa de la Resurse Umane zicea ca "se pot taia lemne pe mine".Am rezistat acolo pentru ca nu plingeam repede (spre deosebire de precedentele)si pentru ca eram foarte discreta, nu ma interesau birfele de nici un fel,secretul de la munca raminea secret si acasa.Scriu corect, nu fac greseli nici gramaticale si nici de punctuatie - seful meu era si profesor de limba romana si altfel nici nu se putea scrie prin zona, decit corect![:D]Eram si dactilografa, pe linga multe alte atributii "unice" pe-acolo. Foarte mult stres, dar cred ca nu il simteam pentru ca imi placea foarte mult ceea ce faceam. Si,da,stateam peste program o gramada...Da asta nu se discuta, ci se executa. Va salut pe toate celelalte din "sindicatul" asta ![colegi] [flo][pup][hia]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata dragele mele si bun venit noilor venite [pup] Eu bineinteles am inceput cu nervi saptamana pt. ca deja a inceput sa frece grasu asta [bang]....incerc pe cat posibil sa-mi pastrez calmul ...sper sa reusesc [duel] Va pup pe toate si va doresc in inceput de saptamana mai frumos decat al meu...si bineinteles o saptamana usoara [grup] [pup][pup] [url="http://community.webshots.com/user/jesia101"]Pozele mele[/url] Ce nu te doboara te face mai puternic
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata spre pranz Gata cafeluta?[:D] Piticutz, imi aduci aminte de mine pe la inceputuri. Cand m-am angajat la actualul loc de munca, in urma cu 12 ani numa ce iesisem de pe bancile liceului, (facultatea am inceput-o doi ani mai tarziu) eram om bun la toate, cu ore, multe ore peste program. Dar imi place ce fac, imi place sa lucrez cu oamenii, am noroc de colegi, dascali si studenti cu care ma inteleg. La mine o zi de lucru decurge calm, fara nervi si stres. Sunt si zile incarcate, cu volum de munca mare. Gabi stie! Va pup Silvana si Paul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by silvana75
Buna dimineata spre pranz Gata cafeluta?[:D] Piticutz, imi aduci aminte de mine pe la inceputuri. Cand m-am angajat la actualul loc de munca, in urma cu 12 ani numa ce iesisem de pe bancile liceului, (facultatea am inceput-o doi ani mai tarziu) eram om bun la toate, cu ore, multe ore peste program. Dar imi place ce fac, imi place sa lucrez cu oamenii, am noroc de colegi, dascali si studenti cu care ma inteleg. La mine o zi de lucru decurge calm, fara nervi si stres. Sunt si zile incarcate, cu volum de munca mare. Gabi stie! Va pup Silvana si Paul
Iubita esti o norocoasa............[pup] [url="http://community.webshots.com/user/jesia101"]Pozele mele[/url] Ce nu te doboara te face mai puternic
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...