Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Oanaaa am vazut pozele lui Dragos. Moaaaama ce culce e, mai si ce seamana Serban cu el, nu-mi vine sa cred...ah si au olitze de aceeasi culoare!!!!!!!!!!!!! Uite aici: http://community.webshots.com/photo/150958966/150959519xUoxaF sunt leiti feciorii nostri! Pupici, Roxana [url="http://community.webshots.com/user/roxana_nastase"]Serban[/url] [url="http://community.webshots.com/photo/229183571/259467272aTHNuW"]cazut la datorie[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna fetelor! Oana, si eu am vazut pozele lui Dragos, e un baietel frumos si dulce! numai copii superbi sunt printre noi! Ar fi incredibil daca i-am putea aduna pe toti la un loc, odata, sa vedem ce iese....cine stie, poate la primavara???....nu stiam ca tu esti tuchi....asa o mai alintam(printre multe altele) pe Elise....tzuca mica, sau tzuchi intr-un cuvant! Trecuram si noi cu bine de vaccin, ieri nu a facut febra, dar i-am pus supozitor cand am ajuns acasa si cred ca de aceea....in schimb azi s-a inrosit locul vaccinului si e foarte ciufuta asta mica....a plans, a facut febra, nu am reusit sa-i punem supozitor( de fiecare data e un chin cu supozitoarele astea, ooooff.....si panadol nu a vrut, ca bine stiti problemele noastre cu linguritele si continutul lor!) Flavia, am incercat, dar nici supica nu a vrut!!!! Acum sunt tare fericita deoarece a acceptat iaurt( de asta de la napolact, crema), putin de tot dar e singurul care il ia de pe lingurita si nu trebuie sa-i varsam noi in gurita, dupa multe chinuri, cum am facut cu restul papicii care i-am dat-o....ma gandesc sa-i dau si maine asa gol, si pe urma sa incerc si cu ceva fructe facute piure, poate para, ca mar nu-i place.... voi ce mai faceti??? Tare as fi vrut sa o cunosc si eu pe Ana, ma gandesc ca trebuie sa fie ceva asemanari intre ea si Elise, ca doar sunt nascute in aceeasi zi.....poate o aduci si pe ea la viitoarea intalnire, sper sa fie o viitoare intalnire! Va pup, mamicutze si bebelei Florina, si [biz]Elise
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana, ce bine ca ai avut cine sa te initieze in tainele olitelor.... noi am luat una muzicala, si nu sunt prea incantata de ea, adica nu mi se pare prea solida..aaa si nici spaatr nu are, decat unul mic....sau cat de mare tre sa fie??......si canta asa de strident ca eu m-as [consti] in locul Elisei, m-as speria de trilurile alea[:D] Ce spuneti, o mai punem de-o intalnire??? Organizata asa din timp, ca asa-i frumos[:D] Va pup fetele Florina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, nici nu stiti cat ma bucur ca sunteti asa dragute si sunteti dispuse sa ma ajutati. Tind sa merg la clinica particulara pentru ca la sfarsit tragi linia si ajungi la acelasi "scor". Bine, as fi stupida ca singurul motiv sa fie asta, ca pana la urma mai importanta e sanatatea mea si a bebitzei, dar simt eu ca acolo mi se va acorda mai multa grija. Multumesc tuturor ca mi-ati acordat atata atentie, sunteti tare dragute! E foarte importanta informatia, mai ales cand esti la distanta Keep in touch si va [pup] pe toate! Va tin la curent cu deciziile pe care le iau si cu ce rezolv. Geani[gravi] cu Daria(28 saptamani)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai fetelor, da' liniste mare e pe aici! Am sunat la clinica Hipocrate si totul pare in regula si asa cum mi-ati prezentat si voi! Mie mi se pare totul mai mult decat ok, atata timp cat si sarcina mea a fost si este una fara probleme. Sper ca Dumnezeu ma va ajuta si in continuare. Florina,precum si celelalte fete care mi l-ati recomandat(scuze ca nu va zic inca pe nume la toate, dar tre sa ma obisnuiesc cu voi) imi puteti spune mai multe despre doctorul Nanu? Cat se implica in caz, ce fel de om este, daca se poate discuta cu el fara bariere? Cred ca si voi sunteti de acord ca relatia pacinet-medic trebuie sa fie una in care lucrurile se spun liber si pe sleau, evident in limitele bunului simt, nu pe ocolite. Eu va [pup] si mai pove... Geani[gravi] cu Daria(28 saptamani)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, iar eu... Tot asa cu titlu informativ, vreau sa intreb ce conexiuni la net aveti. Mai exact as vrea sa stiu daca exista retele de cartier unde se impart costurile unei linii, asa mi se pare cel mai convenabil. Mersi si sper ca nu v-am torturat cu atatea intrebari. Geani[gravi] cu Daria(28 saptamani)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai dar e o liniste infioratoare pe la noi la Cluj.... Hai sa raportam noi: mai bine decat speram la capitolul reactii postvaccinale....sunt bocuroasa ca nu mai trebuie sa dam ochii cu vreun vaccin pana in vara[:D]...are doar putina febra(38 intrarectal) E cam maraita acum, deoarece oi fi mancat eu ceva ce nu i-a convenit, si laptele fiind mai acid a facut niste bubitze la curutz....mi-e o mila grozava de ea..... ....nu pot sa-i pun supozitor, ca toata mi se face mov la fata de nervi si plange pana nu mai poate respira...si cu toate ca tin bine de fundic tot face partz sau cachitza si tzup afara cu supozitorul!!! ....cu chiu si vai am reusit sa-i dau panadol, cu seringa si concert de 2000 wati!!!! Am crezut ca-mi ies din minti... hai ca av pup si va urez noapte buna, incaz ca nu mai dau pe-aci azi.... Oare ce fac Mariana si Stefan???? Pupici Florian si[biz] Elise
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Geani, tot io: acum si noi suntem conectati printr-o retea de cartier si e tare ieftin....inainte aveam abonament astral si plateam 1 mil 300 mii pe luna, viteza era groaznica si pica netu' cand ti-era lumea mai draga....deci numai cuv. de lauda pt. conexiunea de acum....am platit cablul(vreo 200.000 lei, conexiunea, sa fi fost vreo 250.000, inca nu mai stiu ce chestie care a fost 250.000.....si in fine abonamentul lunar care e 250.000.....si de la 1 mil si ceva la 250. 000 e cale lunga.... Retele din astea gasesti in fiecare cartier, trebuie doar sa apelezi la vreun vecin mai vechi care stie ce si cum! Pa Florina& [biz]Elise
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Florina draga tare rau imi pare pentru febra voastra, sper sa treaca pe miine. Ai reusit cu iaurt natur? Super! Dati-i bice! Cit despre asemanarea dintre Elise si Ana este....inexistenta (mai putin sexul si zodia[:)]). O sa vezi tu la urmatoarea intilneala. A-propos, ar trebui sa propunem data si loc ca sa intram in "negocieri"[si-eu]. Roxana, dupa ce ne-am despartit de voi discutam cu Oana ce tare seamana baietii vostri. Ma bucur ca ai observat si tu acelasi lucru. Sper sa fie Serban la fel de "nazdravan" ca si Dragos, care e un amuzant si jumatate. Geani, si noi avem internet pe cablu,retea de cartier, viteza fff buna si abonament 8 USD cu tot cu TVA. In fiecare cartier sunt astfel de retele. Noapte buna! Ne vedem miine! mamica fericita si Ana(09.07.2004)http://community.webshots.com/user/famaruncutean
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...