Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Am uitat ceva. Ma intereseaza si pe mine o gradi buna pt Tudor sa-l inscriu din timp sa n-am cumva surprize. Am aflat ca la HK e 125 euroi/luna si nu cred ca voi putea invinge financiar mai ales ca vrem si BB2.( noi suntem bugetari[bang]) Asta e pt program prelungit.Tandarica nu m-a incantat prea mult. Mi-a placut Waldorf dar nu e engleza intensiv. Ce stiti de Gradinita Sf Ana? Adela, mamica eroina a lui Tudor http://pg.photos.yahoo.com/ph/adela_petean/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns
No serus gagici! Mie-mi convine ora 4 Duminica, doar in cazul in care trebuie sa onorez o invitatie de vizita nu pot veni. In rest e superok. In timpul saptamanii imi convine de asemenea ora 4, dar fara Serban. La Sf. Ana au fost copiii unor colegi ai mei. E buna gradi, dar la un moment dat toti si-au retras copilasii si i-au mutat ba la tzandarica ba la ceva gradi care tine de Cosbuc unde se face germana intensiv. Va povestesc io motivele in direct ca povestea e lunga si poate cine stie nu ma exprim calumea. [url="http://community.webshots.com/user/roxana_nastase"]Serban[/url] [url="http://community.webshots.com/photo/229183571/259467272aTHNuW"]cazut la datorie[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia], fetelor! Florina, imi pare rau de febra fetitei...cred ca te trec toate caldurile cand iti vezi copilul ca sufera. Nu prea cred ca radiografia ar putea dauna atunci cand alaptezi, cel putin eu nu am citit nimic referitor la asa ceva. Singurele restrictii pe care le cunosc in perioada asta sunt cele legate de alimentatie, dar e posibil sa fie si altele, oricum nu am inca experienta in domeniu. Da, ok...cred ca am strans destule informatii cu privire la dr. Nanu. Oricum, aseara m-am si visat la o clinica unde urma sa nasc si cica era clinica din CJ. Aici s-a pus iar pe nins si viscol si nu imi place deloc. La Cluj cum e ? Continua sa-mi fie dor de Cluj. Nu v-am zis, dar de multe ori am intrat pe subiectul vostru si eram tentata sa va scriu, dar nu vroiam sa par stupida. Acum uite ca am motive serioase sa ma bagati in seama. Mai fetelor, deocamdata [pup] si multa sanatate voua si bebicilor! Geani[gravi] cu Daria(29 saptamani)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai in principiu ramane ora 4, duminica?? Adela, Tudor e treaz la ora asta?? Eu sper sa ajunga si Mariana, nu va amintiti cat spunea ca o sa ramana in Maramures? Sa va pove care e treaba cu durerea mea de plamani(crezui eu ca e!) Galeata mea de fata, cat e de mare, si cum isi petrecea marea majoritate a timpului la masa-n brate, plus sanii astia imensi mi-au deformat intr-un hal coloana de nu va imaginati....si de aici durerea asta infioratoare in regiunea pulmonara! Adevarul e ca eu avui scolioza, dar burtica in timpul sarcinii a indreptat coloana....dar iata ca a revenit mai in forta...bine ca am aflat ce e, ca m-am speriat putin! Geani, aici nu ninge, a nins zilele trecute si nu se va topi in curand! Si eu asa de tare doresc sa vina primavara si caldura!!! Mi-am facut analizele la interservisan si acolo inca nu au clinica ginecologica, doar cabinet...cica nu au medici doritori de un asa program!!! Pupici, mamicilor si bebeilor Florina, mamica [biz]-ei Elise....si Mihai( ca iar vrea si el sa fie scris....tragea cu ochiul la ce scriam eu!) Roxi, la ce tarc te-ai referit??
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca s-a lamurit problema cu durerile tale, Florina! Mie cei de la Interservisan mi se par extrem de competenti si de dotati, pacat ca nu ii intereseaza ideea clinicii ginecologice. Si eu mi-am facut analize acolo acum vreo 2-3 ani, mi-a placut foarte mult. In Constanta rar gasesti atata profesionalism. [pup] Geani[gravi] cu Daria(saptamana a 29-a)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tare-mi place de voi ce harnice sunteti la intilniri. Vedeti ce inseamna un inceput glorios...[bis]!!! Eu as fi vrut sa spun un da raspicat pentru ca ora 16 e ok din punctul de vedere al somnului nostru si mai ales pentru ca voiam sa ne laudam cu inca 2 dinti. Am apucat insa sa facem alt program, daca se schimba ceva venim, daca nu asteptam rezumatul de dupa. Florina ce mincare ai mai incercat? Geani, ce-i acolo la voi cu zapada asta? Vino repede la Cluj sa scapi de ea si sa participi la [grup]. Roxana tu vii cu Serban, daca vii? mamica fericita si Ana(09.07.2004)http://community.webshots.com/user/famaruncutean
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello fetele, iaca m-am intors si eu de la Paris mai indragostita de Orasul Luminilor decat acu 10 ani cand am mai fost acolo. e asa de frumos, efervescent si plin de viata incat e chiar coplesitor, iar muzeele sunt absolut minunate.am alergat zi lumina sa vizitez, sa revad Luvrul si alte minunatii.marele meu regret e ca m-am procopsit cu o infectie urinara care am lasat-o balta crezand c-o s-o tratez in tara si s-a agravat iar in ultima zi in loc sa ajungem la Versailles am umblat la dr.am fost socata sa dau 130 Euro pe o consultatie si 190 pe un ecograf.asigurarile iti deconteaza banii doar la intoarcere deci acolo trebe scosi din buzunar. plus alta peripetie, joi seara am fost anuntati in Budapesta ca zborul de Cluj s-a anulat pe motive de ceata fara ca firma sa asigure cazare, asa ca da-i si cauta hotel noaptea in Budapesta. dar excursia a fost minunata, hotelul perfect,am stat la etajul 23 si vedeam din camera Turnul Eiffel, colegii lui Mihai s-au purtat minunat, ne-au dus la teatru cu Alain Delon care la 70 de ani arata ca la 40 si joaca superb.ca n-am inteles noi chiar tot e alta poveste....:) in alta ordine de idei se pare ca ma voi intoarce la lucru mai repede, poate chiar din 15 februarie, se va hotara luni asta, pentru ca daca totul e ok am fost acceptata ca Dir de Res Umane la o firma mare din Cluj.ma cam sperie revenirea brusca dar postul e f bun si va multumesc de sustinerea morala. Thea e bine scumpa de ea, vorbeste tot mai multe, e afectuoasa si dulce.o chinuie primul canin care nu mai iese dar e cuminte si sufera in tacere.musca mult saraca da asta e.. legat de intalneala am putea ajunge si noi dar numai pe la 5 jumate ptr ca micuta se scoala numai pe la 4 jumate, pina papam si ne miscam cam atata e.dar fixati voi ora si daca reusim venim ca in plus s-ar putea sa avem si musafiri.tare mi-ar placea sa cunosc restul gastii ptr ca le stiu doar pe Dana, Florina si Raluca.si pe Aura dar pe ea de ani de zile, dinainte de DC cu mult:)) cam asta e, va pupam cristiana si gagalicea Theodora Alexia(1 anisor si 7 luni) http://photos.yahoo.com/thea_alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...