Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

hai mai adelush, te-ai suparat pe noi??? vii si tu????pleaaase! ramane ora 4 atunci! p.s. elise doarme la mine-n brate de o jum de h, si ma doare spatele de mor!................acusi mi-a luat-o Mihai si ma mai dezmortesc si eu putin! Deci ne vedem la Mc! Pupici.... Cristiana, iti las nr meu cu un pm, si asa ne spui daca ajunji si tu pe la 5, k??? Florina, mamica[biz]-ei Elise
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Am ajuns si noi acasa....Elise a fost asa de obosita incat a adormit in taxi!!! Tare ne-am distrat iarasi! Serban a fost putin suparat dar l-a distrat taticul lui si pe urma radea de mama focului!!! I-am pus pe piticii nostri pe masa, in fundic si au inceput sa se mangaie unul pe altul....erau asa de dulcici!!! Adela a facut niste poze....abia asteptam sa le vedem!!! Tudor, cum e baiat mai mare(si foarte cuminte!!!!) nu ne-a prea bagat in seama si s-a "imprietenit" ci niste mingiutze din spatiul acela pt. copilashi!!! Copiii astia sunt niste scumpi!!! Am vazut-o si pe Dana, impreuna cu bb Andi, dar ne-am trezit prea tarziu, deoarece a plecat inainte sa dam si noi un semn de viata...pacat.... Cam asa a fost intalnirea noastra de azi.....abia astept sa vina primavara, ca o sa fie mai simplu si frumos!! S-a trezit Elise, pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare bine ca am reusit sa ne intalnim la Md dar mi-ar fi placut sa fim in nr mai mare. Tudor inca nu a adormit si nu prea pot sa mai scriu dar am intrat sa va aratam poze. Adela, mamica eroina a lui Tudor http://pg.photos.yahoo.com/ph/adela_petean/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adela, am vazut pozicile de la mare....Tudor e in elementul lui acolo in apa!!!Abia asteptam sa vina vara sa mergem si noi la mare!!!!Ca mi s-a facut un dor...nu poti sa-ti imaginezi!!! Ziceai tu de caruciorul de la primii pasi.....e acela din pozele de la mare??? Ca e tare aratos! ....mai, da' voi tatuarati [;)] cupchilul??? Florina & Elise
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sorry ca n-am venit dar piti s-a trezit tarziu, adica la 5 si cam indispusa si maraita.nici nu stiu unde s-o ung cu Calgel ca toti caninii ii sunt umflati.si saraca e vesela si binedispusa cum e ea si brusc incepe sa planga. sper sa dormim noaptea asta ca suntem chiauni. ma bucur ca v-ati intalnit, abia astept sa venim si noi, si cu siguranta ca primavara va fi usor in parc. am vrut sa-i spun si eu lui Geani bun venit printre noi.legat de contractii trebuie sa aiba grija ca ele sa nu devina dureroase sau sa nu devina prea dese.altfel nu e problema.eu am stat 3 luni in pat ptr ca le aveam uneori si la 5 minute.noroc cu un col "beton" care nu s-a deschis(fie vorba intre noi nici cand trebuia[xx(]...dar trebuie repaus si fara excese.cum mai e la Constanta ca te ingrozeste ce vezi la TV... Ioana , nu-i o problema cu rotobilul...fetelor deci e din nou disponibil pentru cele cu piticii mici... Adela e un scump Tudor. va pupam cristiana si gagalicea Theodora Alexia(1 anisor si 8 luni) http://photos.yahoo.com/thea_alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia], fetelor! Cristiana, multumesc pentru avertizari, mi-am mai revenit...adevarat e ca eu nu prea am stare, am zile cand fac mai multe prin casa. Vremea continua sa fie naspa de tot, ma scoate din sarite, nu alta. Si astia de la meteo mai si preconizeaza noi ninsori... Ma bucur ca v-ati simtit bine la intalnire. Poate data viitoare sau in una din datile care urmeaza, voi fi si eu prezenta. O zi buna si [pup] Geani[gravi] cu Daria (29 saptamani)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bravo fetelor!!! Asteptam pozele! Si promitem sa nu lipsim data viitoare. Ati stat mult? Au avut copilasii rabdare? Mai ales cei piticei. Noi am iesit duminica dimineata la pirtie impreuna cu Oana si al ei Dragos. Faina pirtia de la Feleac!! Lunga si mai ales poti sa alegi intre un traseu mai abrupt si unul lin. O placere! Se poate merge si cu piticii. I-am invidiat pe schiori, pe la 12 cind am plecat noi erau destul de multi. O intrebare indiscreta: A luat cineva alocatia pentru luna ianuarie? E marita sau tot aia de anul trecut? Am vazut pe forum ca si noi ar trebui sa luam alocatia marita dar voiam o confirmare. Multumesc. mamica fericita si Ana(09.07.2004)http://community.webshots.com/user/famaruncutean
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetelor! Am vazut pozele de la mc....Adela, oare cum putem face sa ajunga si la noi??? Aseara, cand ne-am uitat la pozele de la mare nu erau si astea de ieri, le-ai pus doar azi, nu? Am auzit si eu de partia asta de la Feleac! Dar din pacate eu nu stiu schia! Cu sania nu se poate?? Haideti sa mergem cu bb-ii la sanius, ca noi am dus-o pe asta mica si tare i-a placut!!!! Flavia, eu nici nu stiam ca se va mari alocatia....poate aflam si noi ceva! Ai vazut pozele de ieri??? Ce fain era daca veneati si voi!!! Abia astept sa o cunosc si pe bebitza Ana, ca pe viu sunt si mai adorabili bebelushii astia!!! Am fost afara, si ne-am trezit ca am stat 1 ora jumate, da' e un frig de nu mai poti!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor. Iaca trec si eu repede sa va zic impresii...am fost extrem de ocupata azi la job iar acum tre sa ma grabesc ca vine ora de baitza... Florina a fost doamna si n-a zis ca pampalaul de Serban, cand statea el cu fundul pe masa si incerca o tentativa de mangaiere cu Elise (o dulce de altfel si d-ra manierata) a inceput sa planga ca un pampas! Asta noapte mi-a facut-o rau de tot. El care dormea toata noaptea de ma invidiau toate mamicile s-a trezit de 3 ori si n-a vrut sa doarme decat in pat cu masa si tataso si la 6 a dat trezirea. A urlat si nu tacea decat in bratze, dar eu sa nu ma asez...de parca 11 kile din brate, dimineata cu noaptea in cap erau o placere.... No bine, astept si eu pozele de la intalnire. Intr-adevar Tudor e un scumpic, imi venea sa-l motrosesc, dar tentativa mea de a-l lua in bratze l-a speriat si l-am facut sa planga un pic...oricum i-a trecut repede. Eu am plecat mai repede si bine am facut ca Serban ma astepta acasa cu o surpriza cat China in nadragi...barbatzii astia...nu stiu sa schimbe copiii...
quote:
Originally posted by Anneliese
Bravo fetelor!!! Noi am iesit duminica dimineata la pirtie impreuna cu Oana si al ei Dragos. Faina pirtia de la Feleac!! Lunga si mai ales poti sa alegi intre un traseu mai abrupt si unul lin. O placere! Se poate merge si cu piticii. I-am invidiat pe schiori, pe la 12 cind am plecat noi erau destul de multi. mamica fericita si Ana(09.07.2004)http://community.webshots.com/user/famaruncutean
Flavia, a fost si sotul meu la schi, nu ai vazut un schior inalt de 1,90 care schia cel mai bine [:-)))] de pe partie? Daca da, el era!? Hai, va pup, Numai bine! [url="http://community.webshots.com/user/roxana_nastase"]Serban[/url] [url="http://community.webshots.com/photo/229183571/259467272aTHNuW"]cazut la datorie[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...