Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cei din zodia Gemenii, uniti-va! (03)


Recommended Posts

Buna de dimineata!!! Pai...ce sa zic..? am citit mai toate horoscoapele si in toate zice numai de bine: bani, succese pe toate planurile, viata sentimentala plina etc etc. Dar sa dea naiba daca in afara de viata sentimentala (care oricum era destul de buna), mi s-a intamplat ceva din toate celelalte; nici nu am fost avansata, nici nu mi-am gasit un alt loc de munca mai bun (e drept ca nici nu am cautat) si nici nu castig bani (de fapt n-am castigat niciodata nici la Loto, nici la Bingo) - o singura data, la Loto am avut toate cele 6 numere decalate cu 1(si premiul era ffff mare[bang][bang][bang]). Dar..nu se stie niciodata - poate ca o sa castig si eu vreodata bani nemunciti (visul oricarui roman)[hippi]S-aveti o zi buna si.....TERZITI-VA!!!!!!!!!!![pup] http://pg.photos.yahoo.com/ph/loredana_gherghelas/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mai, fetelor, mor de dragul vostru...[dual][dual][dual] Si se pare ca nu ne abatem de la regula noastra...Visam continuu... Eu iau constant bilet la 6/49 si joc aceleasi 6 numere de cand ma stiu... O singura data mi-au iesit 3! La Tele Euro Bingo am jucat dar nici o data n-a sunat telefonul [:D]. As juca si la asta care-i acum (nu'sh cum se numeste) dar mi-s urati al'de Tzociu si Palade...numai cand le vad mutra imi vine sa arunc televizorul... Cristina mi-e draga (mai ales ca imi plac rochitzele ei). Doar este si ea Gemanutza [:D]. Cat despre canapea...am sunat ieri, si pe un ton calm le-am explicat ca nu-s seriosi, ca eu asa credeam...bla, bla...si-am inchis! M-au sunat ei peste 2 min sa-si ceara scuze dar camionul soseste de la Bucuresti abia sambata si trebuie sa faca receptie de marfa asa ca eu o sa am canapeaua luni. Si eu care voiam sa fac chef de... canapea noua. Mi-au stricat toate planurile. Liliana&[copil] Andra-Maria [url="http://community.webshots.com/user/liliac1"]poze Andra Ghiberdica[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor. As vrea sa ma inscriu si eu in acest club. Sunt nascuta pe 17 iunie 78.Sunt maramureseanca dar acum stau in Spania . Adevarul ca mie horoscopul mi se potriveste de minune. Toti prietenii imi spun ca parca e facut dupa personalitatea mea, stiti voi cum e cu gemenii:cand ploua cand e soare. Va pup pe toate si pe toti.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...