Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Muresence... la apel :) (4)


Recommended Posts

Carola draga calmeaza-te si obisnuieste-te ca traiesti in Romania. Asta referitor la gumele din buzunar si la soferi nesimtiti. Apropo de gume, si mie mi s-a intamplat sa imi spuna "n-am marunt, pot sa va dau o guma sau o bomboana?" Am zis "prefer guma". A doua zi la fel, a treia la fel, la care ii spun cucoanei "maine cand vin dupa iaurt va aduc gumele inapoi". Si ce urat s-a uitat la mine.[:D] In alta ordine de idei, eu iarasi sunt cobza, asa o raceala urata am prins, de fapt nici n-am scapat de tot de tura trecuta, dupa vreo luna de raceala si tuse, am luat-o de la capat. Partea buna e ca Alex n-a luat de la mine nici acum. In rest, vremea asta urata ma indispune si mai tare, bine ca maine e vineri, nu prea am chef de nimic. Criss si Alex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

o saptamina frumoasa va doresc.noi azi mergem la gradi dupa o absenta de o luna.tineti-ne pumnii.am vorbit si cu una din educatoare saptamina trecuta si i-am cerut ajutorul:sa reusim cumva sa mergem fara plins,si noaptea fara cosmaruri:"mami!gradi nu".na ca s-a trezit Robert.[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by kover
o saptamina frumoasa va doresc.noi azi mergem la gradi dupa o absenta de o luna.tineti-ne pumnii.am vorbit si cu una din educatoare saptamina trecuta si i-am cerut ajutorul:sa reusim cumva sa mergem fara plins,si noaptea fara cosmaruri:"mami!gradi nu".na ca s-a trezit Robert.[pup]
Succes! Lasa ca scapati voi si de plans in final. O sa ajunga sa-i si placa.[;)] Criss si Alex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

kover, in primul rand sper ca s-a reacomodat la gradi. si ca nu mai faceti viroze si alte cele... de pe acum [s] pt robert, ca poate iar dispar pana atunci! idei cu tortul nu am... intreaba si tu pe la laboratoarele private. cat despe cadou... bine ca l-ati gasit! aura, [s] lui dimitrie pt data de 27! sigur sunt prima care va ureaza... dar chiar nu stiu daca mai apuc sa intru... acum suntem bine, dar ianis nu mai merge la gradi de 2 saptamani si il tin acasa inca o vreme. cat timp ianis e sanatos si marc e sanatos. si la cate am tras in ultimele 2 luni... amandoi sunt calare pe mine de dimi pana seara, nu am timp sa respir... fac si fizioterapie, mi-a cedat bratul stang de 1 luna, ma doare dar asta nu e nimic, sotul are mana stanga in ghips, a cazut cu rolele cu ianis:-) adica ianis nu a cazut, doar sotul :-)) distractie totala la noi... in octombrie am fost la viena cateva zile, nu stiu daca am apucat sa spun, am fost la zoo si la shopping, am luat multe jucarii si lucruri pt copii. cam atat. ma intorc in pat, a readormit marc in carucior... [copil]Marc (17.12.06) si [bonjovi]Ianis (14.09.04) [url="http://picasaweb.google.com/dianarus"]Pozele noastre[/url] / [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587"]Nasterea lui Ianis [/url]
[url="http://www.helpsonia.com/"]Pentru Sonia[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

diana:ma bucur ca sint bine piticii.tie si sotului multa sanatate.multumim de urari. situatia noastra este:Robert spune in fiecare dimineata ca nu merge la gradi,dar nu mai plinge.ieri l-a zgiriat o fetita si un baietel l-a imbrincit;trebuie sa se obisnuiasca si cu astea,el e mai pasnic,dar sint sigura ca dupa un timp nici el nu va fi asa moliu. azi s-a imprietenit cu o fetita(din 40 de copii,sint 8-9 baieti restul fetite). cam atit,[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by kover
diana:ma bucur ca sint bine piticii.tie si sotului multa sanatate.multumim de urari. situatia noastra este:Robert spune in fiecare dimineata ca nu merge la gradi,dar nu mai plinge.ieri l-a zgiriat o fetita si un baietel l-a imbrincit;trebuie sa se obisnuiasca si cu astea,el e mai pasnic,dar sint sigura ca dupa un timp nici el nu va fi asa moliu. azi s-a imprietenit cu o fetita(din 40 de copii,sint 8-9 baieti restul fetite). cam atit,[pup]
O sa se obisnuiasca si cu imbranceli si cu zgarieturi. Cat despre prieteniile cu fetite, si al meu are multe "iubite", anul trecut era tare indragostit de una din fetite, i-a dus si un puisor de plus, sa aiba si ea si el unul.[:D] Anul acesta in schimb, a facut o adevarata pasiune pentru una dintre educatoare. Ce-i drept draguta si tanara (20 ani).[:D] Paula in sus, Paula in jos, ce mai e de-a dreptul topit dupa Paula. Criss si Alex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetelor haide-ti la o [cafea] Kover,[flo] pt ca nu ai renuntat sa mai scri.In legatura cu cadoul...hbar nu am de unde sa iei toruturi, la "Magic" aveau torturi speciale pt copii, "la Angela" parca si in spate la Arta mai este laboratorul care face torturi si prajituri ora 12....Pt fetitze e mai simplu de cautat...torturile papusa sunt superbe pt. Diana, ma bucur ca sunteti bine acum, si ati trecut peste boli. Noi suntem bine, Dani a reluat cresa de sapt asta. A plans pana miercuri, de joi surpriza...nu a plans deloc[cool]. E egoist, asha mi-au spus educatoarele, s-a atasat foarte mult de directoare (e prietena cu sotul meu) si tot cu ea are treaba, daca ia de manutza pe alt copil se tureaza[V]. Nu sta la olitza, doarme cam o ora de amiaza dar in rest e cumintel. Ieri a muscat ushor un copil pt ca vroia sa ii smulga jucaria din mana. (cand ma gandesc ca Sandra a muscat pana a mers la camin...Dani e mic copil pe langa cum musca ea[:D]) Noi azi plecam la Sibiu, am cursuri de la 12 la 16 la faculta dar merg vreo 2 ore, dupa care o intindem la Sibiu la concertul Scorpions[roker][;)]. Pe copii i-am trimis inainte la socrii si mergem cu niste prieteni, suntem vreo 4 masini pana acum. Sper ca vremea sa tina cu noi ,la noapte vrem sa ne intoarcem pt ca maine am ore de la 9 si cum sunt eu constiincioasa..sigur o sa merg[^]. E materie de licenta si e pacat sa nu inteleg problmele de la seminarii si sa ma chinui acasa singura sa vad ce a vrut ala sa zica si de unde a luat datele din probleme. Nu a facut nimeni facultatea la PM? In domeniul finante? Eram curioasa ce parere aveti de unii profi... Weekend frumos tuturor si.... haide-ti la Sibiu[cool] [pup] la toata gasca de muresence. Bianca[vampa] [9cer] , mami de Sandra( 8.07.1997)[zana] si de Daniel (17.01.2006)[auto] [url="http://www.dropshots.com/biancas"]Poze cu noi[/url], [url="http://www.dropshots.com/biancas1"]Alte poze cu noi[/url] Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna, vad ca numai eu bantui prin zona. Imi scriu nite cursuri la calc si ma dor ochii de mor si am zis sa fac o pauza. Azi noapte am ajuns la 2 acasa , concertul a fost superb[olala]. Inghesuiala, lume multa, am stat ca sarmalele (la un moment dat un prieten a spus "sa ne scuze astia ca nu aplaudam dar chiar nu putem"[:-)))] era plin de lume, nu ne-a fost frig deloc ca am stat umar langa umar ca "fratii"[alcool]. M-am trezit de dimineata si m-am dus la scoala si am stat ca fraierii 1 ora ca proful nu a binevoit sa vina la ore[neand]. Si cam asta a fost distractia de ieri. Bine ca nu a nins, a fost aglomerat drumul la intoarcere dar a meritat distractia!! O sapt frumoasa sa aveti. Spor la munci celor care muncesc. Bianca[vampa] [9cer] , mami de Sandra( 8.07.1997)[zana] si de Daniel (17.01.2006)[auto] [url="http://www.dropshots.com/biancas"]Poze cu noi[/url], [url="http://www.dropshots.com/biancas1"]Alte poze cu noi[/url] Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...