Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Muresence... la apel :) (4)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Fiquelle
Buna seara! Va rog sa ma ajutati, daca puteti: caut sa inchiriez pentru revelion pensiune cu minim 5 camere si bucatarie sau apartament cu 4-5 camere , cam 5 nopti, in zona de munte sau oricum, aproape! Daca aveti vreo cunoastinta care inchiriaza, va rog, un numar de telefon! Multumesc din suflet! MADALINA si SOFIA MARIA(12.08.2004)
imi pare rau ca nu te pot ajuta.mie mi-ar placea sa stiu pe cineva care inchiriaza permanent(nu doar de revelion),si inca nu am gasit...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ellymer:[flo]bine ai venit.ai vazut ca ai gasit pe aici si o mureseanca-bistriteanca(oana)[;)] olim:deci inca sinteti impreuna.stie Alex unde e cald si bine! eu am fost panicoasa pe parcursul ambelor sarcini:daca nu misca de ce nu misca,daca misca prea mult de ce?cu Kristian din saptamina 35 ne-am bucurat pt. fiecare zi cistigata in burtica:eu am fost si sint hipertensiva,dar l-au scos doar cu 10-11 zile mai repede,iar in legatura cu modul de nastere nu cred ca exista varianta perfecta.eu aveam fixul pt. nastere normala,chiar si pe Kristian as fi vrut sa-l aduc pe lume asa,dar medicul meu nu a fost de acord si nu din cauza ca prima nastere a fost cezariana ci din cauza hipertensiunii.iar de vindecat depinde de organismul fiecareia,eu m-am vindecat foarte repede,nu am avut(si nu am ) probleme.na'ca m-am intins ...ideea e ca nu are importanta cum nasti:tu si bb sa fiti bine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

diana:l-ai pupacit pe Ianis?chiar ai multe probleme cu copiii.si noi va trebui sa-l ducem pe Robert la mare anul viitor,acum ma gindesc ca pina atunci e mult si este ceva salina pe strada bradului.stii ceva despre asat?o mamica de la camin mi-a spus ca a fost cu fetita ei acolo si i-a folosit(cu alergie astmatiforma) bianca:tie iti place de d-na doctor Ciocan?eu am prins-o ca rezident la spitalul mare prin '99(la una din interventiile chirurgicale),chiar e o persoana draguta si sufletista. am vazut ca are cabinet in 7 noiembrie,te intereseaza?sa ma uit ce nr. de telefon are? ellymer:sa-ti traiasca fetita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ori va saturati de mine ori nu..noi ieri am sarbatorit ziua lui Robert.am reusit sa-i fac tortul albastru sub forma de tasator(sau cum s-o chema utilajul ala).s-a bucurat si pt.bicicleta,problema e ca are un claxon strident de cred ca si creierii vecinilor sint "zgiriati".a primit lucruri frumoase:o casa de marcat ca tare ii place sa se joace de-a vinzatorul,carte de povesti super frumoasa,jocuri si jucarii zgomotoase:masini care se deschid-inchid,tren care suiera si scoate fum.a baut si primul deget de pepsi.si cu asta gata....v-am lasat
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare[bis] acum am venit acasa de la cumparaturi, si is tare bucuroasa ca ne-am luat un brad de craciun tare frumos, de 2.10 si a fost doar 40 d eeuro.Am hotarat ca asta e ste cadoul comun de 10 ani impreuna.Abia asteptam sa il impodobim.Mai ramane sa cumparam niste globuri si panglica si lumini, si asteptam craciunu. va pup pe toate si va doresc o duminica faina. noi maine mergem la o biserica aici la 120 de km de noi, abia astept, ca nu am fost niciodata, sper sa nu iasa Alex noaptea asta[;)], ca imi doresc asa mult sa ajung acolo. va pupam[pup][pup][hia] [gravi]+39 si Alexandru Marius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

SALUTARE TUTUROR[bis] Ce liniste la mures[V] Am emotii ca maine merg la monitorizari a doua oara.Sper sa ia o decizie medicii.Sau poate vine Alex singur. Azi am fost la biserica, si am venit tare obosita, erau 300 de km, am venit cu niste picioare umflate[V], am fost si la o plimbarica printr-un mall, si eram incaltata cu adidadii sotului.Toata lumea se uita la burticul meu si la adidasi[:D] . va pupam si va dorim o saptaman buna tuturor[pup][hia] [gravi]+39 si Alexandru Marius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by olim
SALUTARE TUTUROR[bis] Ce liniste la mures[V] Am emotii ca maine merg la monitorizari a doua oara.Sper sa ia o decizie medicii.Sau poate vine Alex singur. Azi am fost la biserica, si am venit tare obosita, erau 300 de km, am venit cu niste picioare umflate[V], am fost si la o plimbarica printr-un mall, si eram incaltata cu adidadii sotului.Toata lumea se uita la burticul meu si la adidasi[:D] . va pupam si va dorim o saptaman buna tuturor[pup][hia] [gravi]+39 si Alexandru Marius
Olim, iti tinem pumnii. Hai ca mai e putin, si o sa-l tii pe Alex in brate.[pup] Criss si Alex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor! Olim multa grija si o nastere usoara! Sa dea Dumnezeu sa fie bine! Noi suntem bine, sanatosi, scriem si desenam peste tot, inclusiv pe pereti. Operatiunea olita la noi nu are succes, nu mai are succes nici reductorul, asa ca... eu nu stiu cand va incepe si Dimitrie sa faca la oltita, sau wc, ma consolez totusi cu gandul ca nu s-o insura cu pampers... Diana, Bianca, Kover, Criss si celelalte va pup, multa sanatate ca ma duc acum acasa sa fac curat ca e un dezastru total la mine, Dimitrie s-a dezlantuit de dimineata. [mamica]Aura si samburelu' Dimitrie[copil] Don't argue with an idiot. They'll drag you down at their level and beat you with experience. [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by canuta-om-sucit
Salutare fetelor! Olim multa grija si o nastere usoara! Sa dea Dumnezeu sa fie bine! Noi suntem bine, sanatosi, scriem si desenam peste tot, inclusiv pe pereti. Operatiunea olita la noi nu are succes, nu mai are succes nici reductorul, asa ca... eu nu stiu cand va incepe si Dimitrie sa faca la oltita, sau wc, ma consolez totusi cu gandul ca nu s-o insura cu pampers... Diana, Bianca, Kover, Criss si celelalte va pup, multa sanatate ca ma duc acum acasa sa fac curat ca e un dezastru total la mine, Dimitrie s-a dezlantuit de dimineata. [mamica]Aura si samburelu' Dimitrie[copil] Don't argue with an idiot. They'll drag you down at their level and beat you with experience. [:D]
Stai linistita, ca nu se insoara cu pampers. Alex a scapat de pampers fix la 3 ani, si asta dupa ce l-am dus la cresa si a vazut ca toti copiii stau pe olita, asa a inceput si el sa stea. Dar altfel nici noi n-am avut succes, nici cu olita dar nici cu mancarea. L-a cresa ne-am deprins cu toate. Criss si Alex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...