Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Muresence... la apel :) (4)


Recommended Posts

Olim ma bucur din suflet pentru voi!!! Sunteti binecuvantati cu un bb in prag de sarbatori! Nimic mai frumos!!! [flo][flo] Azi am aflat ca mama v-a ramane in spital in Tg. Mures pana la inceputul lui ianuarie. Nici nu stiu daca sa ma bucur sa nu! Sa ma bucur ca i se v-a continua tratamentul, deci vor mai exista pasi spre insanatosire si sa ma supar ca n-o sa fie acasa de sarbatori! O sa fie tare greu de sarbatori! Va pup si sa aveti o seara faina. Olim, refacere rapida si vrem poze cu bb, nu fetele?! [pup] [url="http://www.youtube.com/watch?v=lBSpSr7LN-0&feature=related"]pretty woman[/url] " Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fi invins cu adevarat daca nu te ridici! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[bis][bis][bis]Felicitari OLIM!!!![bis][bis][bis] Sa cresti mare Alexandru!!! [pup] Mariaa, eu sunt nascuta in Timisoara si pana la urma tot in Tg Mures am ajuns [;)] nu-i rau deloc!!! [pup] Carola, aci-s, numai ca n-am vreme decat de servici si cate putin de dragaleala cu baietzii mei [:)] Dau mereu cu okiu' pe aici [:)] O sa fac capitol nou - de acord cu ideea Biancai cu ceva date - cel mai bine ar fi sa mi le trimite-mi pe email - la yahoo. Un weekend grozav!! La multi ani, Romanie [cheers] Oana Rusu - mamica de [copil][url="http://picasaweb.google.com/oanaileana.rusu/Portret"]Paul-Victor[/url], [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=89872"]din 21 iunie 2006[/url] [url="http://picasaweb.google.com/oanaileana.rusu/Paul1An"]Am implinit un an[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ellymer
Servus, fetele[hia] Am cam lipsit un pic....din motive de boala,Eli a lipsit aproape 2 sapt. de la gradi, o bronsita destul de urata ne-a chinuit al naibii...acum e mai bine, dar inca tuseste si nici nasucul nu e in cea mai buna forma.Dupa cum am auzit foarte multi copilasi sunt bolnavi. Asa m-am saturat de antibiotice, dar se pare ca nu ne descurcam deloc fara...apropo daca stiti un pediatru bun(da' bun de tot, ca avem o experienta neplacuta...)va rog sa mi-l recomandati si mie, scuze daca s-a mai facut referire la asta si n-am fost pe faza.... Era sa uit!!! FELICITARI OLIM!!![batetoba]SA TRAIASCA [baietel]SI SA VA BUCURATI DE EL!![flo][flo]E un voinic de nota 10,sa creasaca mare si sanatos!
imi pare rau pt. experienta neplacuta cu pediatrul.noi o avem pe d-na Balazs Ana si sintem multumiti de ea.am auzit si de dr.Ciomos Traian,si de d-na Marginean(sotia ginecologului).sa vedem ce zice si Diana(ca saraca cred ca deja ii stie pe toti).sanatate multa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ellymer
Si voiam sa va mai spun ca am deosebit respect si admiratie pentru mamicile cu 2 sau mai multi copilasi(Kover, bianca, diana...va admir sunteti niste curajoase[flo][flo]) In ultimul timp, nu stiu de ce, foarte multi fac aluzie (sau spun direct, dupa caz...) ca ar cam fi cazul si la noi de bebe 2 si eu nu prea mai stiu ce sa le raspund, avand in vedere ca din n motive nu cred ca e momentul, desi stiu ca nu veti fi de acord[iartama] Acuma sper sa nu mi-o luati in nume de rau...eu am vrut doar sa va felicit si sa-mi "trag mie o palma" [bang] ca nu sunt la fel de curajoasa ca voi...dar poate mai am sanse....
voi stiti cel mai bine citi copii vreti,nu altii.parerea mea e ca pe "termen lung" e o decizie inteleapta sa ai 2,..copii,dar fiecare isi cunoaste situatia si decide cum e mai bine.asa ca ..lasa lumea sa vorbeasca.....la noi nu a venit barza 8 ani(din motive medicale) si raspunsul meu la intrebarile curioase si agasante cu privire la lipsa bb-ului era :toate la timpul lor.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by kover criss:al tau Alex nu s-a imbolnavit?cica la gradi sint putini copii sanatosi
Ba da, saptamana trecuta a fost bolnav, de fapt duminica seara a facut febra, luni am fost la medicul de familie, ne-a dat antibiotic, iar luni seara a facut febra 40 C. Noroc ca i-a scazut destul de repede, ca eram hotarata sa merg cu el la urgenta. ellymer, pot sa ti-l recomand pe medicul pediatru la care ma duc eu cu Alex, dr. Bancos Cornel, la pediatrie II. E un medic bun, si stie sa se faca placut de copii. Olim, deja v-au externat? Sa fiti sanatosi si sa va bucurati de bebe. Asteptam sa ne povestesti cea mai frumoasa experienta a vietii tale, si sa vedem si poze cu bebe Alexandru Marius. Criss si Alex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Criss75
quote:
Originally posted by kover criss:al tau Alex nu s-a imbolnavit?cica la gradi sint putini copii sanatosi
Ba da, saptamana trecuta a fost bolnav, de fapt duminica seara a facut febra, luni am fost la medicul de familie, ne-a dat antibiotic, iar luni seara a facut febra 40 C. Noroc ca i-a scazut destul de repede, ca eram hotarata sa merg cu el la urgenta. Criss si Alex
bine ca ati scapat!noi la 40,6 aveam pneumonie!eu am zis ca nu il duc luna aceasta la gradi.nu am chef ca de sarbatori sa umblu la urgenta cu ei!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ellymer
Si voiam sa va mai spun ca am deosebit respect si admiratie pentru mamicile cu 2 sau mai multi copilasi(Kover, bianca, diana...va admir sunteti niste curajoase[flo][flo])
[floare3][asia] E mai greu cu 2 copii, dar la mine e super, ma simt super de cand e Dani in viata noastra. In ultimul timp, nu stiu de ce, foarte multi fac aluzie (sau spun direct, dupa caz...) ca ar cam fi cazul si la noi de bebe 2 si eu nu prea mai stiu ce sa le raspund, avand in vedere ca din n motive nu cred ca e momentul, desi stiu ca nu veti fi de acord[iartama] [/quote] Cand esti hotarata sa redevii mamica vei face pasul. Pana atunci,,,spune-le celor are te streseaza sa te lase in pace[xx(] Bianca[vampa] [9cer] , mami de Sandra( 8.07.1997)[zana] si de Daniel (17.01.2006)[auto] [url="http://www.dropshots.com/biancas"]Poze cu noi[/url], [url="http://www.dropshots.com/biancas1"]Alte poze cu noi[/url] Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...