Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Muresence... la apel :) (4)


Recommended Posts

buna dimineata! bianca si criss:ma bucur ca puiutii sint mai bine! noi o asteptam pe tanti cu sperultima injectie.in bucatarie am pe perete lipit o foaie pe care Robert deseneaza,acum pe foaie sint 15 cercuri(nr. de injectii),iar dupa fiecare impunsatura coloreaza una in ce culoare vrea el.aseara ii spunea bucuros la tati ca mai are doar una.sper sa nu ne prelungeasca injectabillele.daca azi trecem controlul la tanti si ne da "viza"pt afara,ne ducem la cetate,sa se dea pe carusel,si luam si mere bineinteles. [pup]si bineinteles sanatate
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare!!! Imi cer scuze pentru absenta, nu v-am parasit, insa am avut ceva probleme de sanatate si nu am prea dat pe la birou. Noi suntem acum relativ bine, Dimitrie e un pic cu muci, insa e spre bine, aspiram si iar aspiram si punem o gramada de picaturi. A cescut, vorbeste mai mult si mai bine, e un dulce ca doar e baiatul mamei [:)]. Imi cer scuze fetelor ca nu am prea citit din urma, decat asa pe diagonala. Bianca, Kover (la multi ani sotului si sanatate multa la pitici, felicitari pentru mers[:)]), Oana, Diana, va pup! [biz] ma duc sa lucrez, multa sanatate tuturor! [mamica]Aura si samburelu' Dimitrie[copil] Don't argue with an idiot. They'll drag you down at their level and beat you with experience. [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Biancas
Buna fetele.. g24hit http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=102379&whichpage=14 citeste aici ca s-a mai scris despre el. Kover are dreptate...trebuie sa iti gasesti medicul care sa iti placa. Al meu nu e super cunoscut si renunumit dar mie mi-a placut. Pupaza il cheama si sunt f mltumita de el.
mersi. am citit... nu stiu nici eu ce sa fac...cineva mi-a spus ca ma duce la el...eu am contractii si stau la pat de la 17 sapt,bebeluta e putin mai mica decat normal....si vroiam sa stiu cat de cat ce fel de medic e in caz ca va vrea sa ma interneze acolo....eu am un medic la Sibiu dar mai vroiam o opinie.... ENI 33+[fetita] IULIA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

g24hit:imi pare rau sa vad ca ai probleme.nici nu stiu cum e mai bine,(avind in vedere ca esti pe la sfirsitul sarcinii)medicul tau pe cine ti-a recomandat?avantajul la dr.Szabo ar fi ca e seful sectiei!si daca cineva te duce la el probabil se cunosc,deci inca un avantaj,e tirziu sa cauti acum medicul potrivit. multa sanatate si daca te putem ajuta cu ceva nu ezita sa ne spui.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by kover
g24hit:imi pare rau sa vad ca ai probleme.nici nu stiu cum e mai bine,(avind in vedere ca esti pe la sfirsitul sarcinii)medicul tau pe cine ti-a recomandat?avantajul la dr.Szabo ar fi ca e seful sectiei!si daca cineva te duce la el probabil se cunosc,deci inca un avantaj,e tirziu sa cauti acum medicul potrivit. multa sanatate si daca te putem ajuta cu ceva nu ezita sa ne spui.
ma va duce la el tot un dr. eu eram hotarata sa nasc la sibiu dar mi s-a spus ca daca bebeluta vine mai repede ar fi mai bine la Mures pt ca e mai dotata sectia de neonatologie...nici eu nu stiu cum e mai bine. vom vedea. mersi. sunteti dragute. ENI 33+[fetita] IULIA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[/quote] ma va duce la el tot un dr. eu eram hotarata sa nasc la sibiu dar mi s-a spus ca daca bebeluta vine mai repede ar fi mai bine la Mures pt ca e mai dotata sectia de neonatologie...nici eu nu stiu cum e mai bine. vom vedea. mersi. sunteti dragute. ENI 33+[fetita] IULIA [/quote] Nastere usoara iti doresc. Si ai incredere, la Tg Mures sunt o multime de medici foarte buni. Un astfel de medic exceptional m-a ajutat si pe mine sa duc sarcina la termen si sa am un bebe sanatos si frumos. Criss si Alex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aura..sanatate lui Dimitrie. Kover...deci ati terminat cu injectiile...ce bine...nasol ca azi a plouat deci nu cred ca ati fost pe afara...sper sa nu vina frigul, noi duminica ne-am planificat sa mergem in cetate dar depinde de vreme. G24hit, nastere ushoara. Sa iei decizia cea mai buna. Bianca[vampa] [9cer] , mami de Sandra( 8.07.1997)[zana] si de Daniel (17.01.2006)[auto] [url="http://www.dropshots.com/biancas"]Poze cu noi[/url], [url="http://www.dropshots.com/biancas1"]Alte poze cu noi[/url] Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai fetelor, asa ma bucur ca v-am gasit aci!!!!!!!! [pup]pe toate. Si eu sunt o viitoare mamica de mai-iunie 2008 si desi am mai intrat pe site-ul desprecopii numai acum v-am descoperit (adevarul e ca am intrat mai mult pe mamici de mai-iunie). Orcum....sunt f bucuroasa ca v-am gasit. Ca sa facem prezentarile.....eu sunt emi, am 27 ani, stau in Rovinari (am copilarit in Tudor) si sunt insarcinata in 9 saptamani (maine le fac). din fericire nu am nici o senzatie de greata...nu am vomitat.....inafara de sani f sensibili si mers noaptea la baie nu prea am alte simtome.Apropo....am vazut sapt trecuta inimioara la eco....[cool]...m-am indragostit! Medicul meu este dl. Gliga, de la maternitatea veche....daca stiti ceva de el...v-asi fi recunoscatore[pup] ok, va puppppppppp pe toate
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce mai fac muresencele mele?[flo] Bianca am terminat cu totul...data viitoare cand vin acasa ne mutam! Am intrat sa va urez o duminica frumoasa!

You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her. [url="http://community.webshots.com/user/oananicoara"]Noi 2...[/url] [url="http://www.flickr.com/photos/10138152@N02/sets/"]...si o clipa din viata noastra![/url] [url="http://www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA"]Wedding-videoclip[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...