Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Die Schweiz-La Suisse-La Svizzera (partea a V-a)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 135
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Draga Anita, ii doresc si eu copilasului tau La multi, multtiii ani!!!!!!! sa creasca mare si sanatos si sa va aduca numai bucurii. Imi pare rau ca felicitarile ajung mai tarziu, dar gripa asta nenorocita m-a tintuit aproape toata saptamana in pat. In sfarsit mie mai bine. Poate ne intalnim maine la Fasnach MiraK
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anita, cam cinci luni avem, adica Isabella. Ma bucur ca toata lumea imi spune ca e frumos numele. Cu poftele stam destul de bine, ieri am poftim pizza si tata s-a conformat, iar dimineatza dupa ce a dat cadoul mamei, a pupat mamica si bebitza din burtica, cica asa de ziua indragostitzilor. Va doresc la toate o saptamina frumoasa, sa fitzi iubite nu doar azi ci vesnic, si nu uitatzi sa betzi de Sf.Valentin si pentru mine o guritza de vin, sampanie sau... altele. Va pupicim dulce [pup][pup][pup] Daniela [gravi] si micutza ISABELLA din burtica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-am bunghit toata ziua sa vad ce mai facetzi si vad ca nimic activitate. In afara de Lore care se pregateste de voiaj, nimic, nimic, unde atzi disparut sau sintetzi obosite dupa sf.Valentin. Eu sint obosita ca ieri am stat la serviciu toata ziua pe scaun si m-a durut cam tare burtica asta noapte. Noi n-am petrecut de sf.Valentin, in afara de schimbat cadouri si multzi pupici, eram destul de obositzi, asa ca ne-am dus la dormit destul de devreme. Daniela [gravi] si micutza ISABELLA din burtica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...