Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Din Republica Moldova cine mai e??????????????


Recommended Posts

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Helou, helou! Eu va urez BUNA DIMINEATAAAAA! Fica-mea mi-a facut o noapte din care n-am avut parte de mult timp, ea in schimb acum e fericita si cinta in patutul ei. Cit despre mine... ce sa va zic[bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang] Va [pup] Rodica si Paula (02.09.04) http://community.webshots.com/user/mamaelei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rodica, felicitari pentru steluta [bis] si la mai multe!!!!! si Neatza! eu ma mobilizez cam greu dimineatza, sunt cam adormita! Alexandra mea pe la 8 luni cam incetase sa mai doarma bine noaptea, pana la 1 an jumate am avut parte numai de nopti albe, de aram somnambula in tot sensul cuvantului. Apoi am putut rasufla usurata. Dar nu e o regula, fiecare copilash cu obiceiurile si tabieturile lui. [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neatza! Nu radeti fetelor, ca am mult de lucru acum, si nu reusesc sa scriu chiar tot![:D] Am o gramada de declaratii de predat,si parca special mi s-a stricat si imprimanta, asa ca ieri am fost sa-mi iau una noua,ca altfel nu se putea. Alex toata ziua nu ma lasa sa lucrez, vrea sa-l tin in bratze(e chiar acum la mine), vrea sa ne jucam, si uite asa trece ziua, de nu o mai prind![alcool] MamaElei curaj![flo] Cum a zis si Cristina cam dupa 1,5 ai sa dormi mai bine![:D]Alex se trezeste, cand iti e lumea mai draga, vrea alintat si sa doarma cu noi! Si haideti fetelor iesiti la povesti![pup] [mamica]Alina si [copil] Alex Andrei(22 noiembrie 2003) [url="http://community.webshots.com/user/alinavatamaniuc"][pup]poze cu Alex[pup][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna [flo]! Uite asa pe fug vin si eu cu o intrebare. Si-a prelungit cineva pasaport expirat RM aici la ambasada? Al meu e expirat de vre-o 2 ani nu mai circul deloc cu el. (Pana si pentru Rusia am fost si mi-am luat viza cu pasaportul romanesc [:D]). Si am auzit ca se poate prelungi aici la ambasada/ A mai facut cineva chestia asta?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Privetik moldovencele![:D][:D][:D] Ce mai faceti? Ieri Alex si-a prins degetele cu usa de la masina, din fericire doar varurile, ca daca baga toata mana, era vai de el![q][q] Cristina, eu chiar nu stiu daca ei prelungesc pasaportul, dar daca zici ca a expirat acum 2 ani, cu siguranta nu se va putea, ca exista un termen(30 de zile mi se pare) ca sa-l prelungesti. In schimb la ambasada l-au inclus pe Alex in pasaportul meu, si a durat 1 ora. Fetele pe unde unteti??Ne-ati uitat? [mamica]Alina si [copil] Alex Andrei(22 noiembrie 2003) [url="http://community.webshots.com/user/alinavatamaniuc"][pup]poze cu Alex[pup][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza [flo2] Alina, imi pare rau de degetzelele lui Alex. Las ca trece si bine ca nu e mai rau. Cat despre pasapoarte: de prelungit - sigur prelungesc (stiu din surse sigure :) ). Cat despre 30 de zile nu mi-au zis nimic, las ca ma duc luni si aflu. Alexandra mea are pasaport RO de la 2 ani. Acum are 5 si nu prea seamana cu poza din pasaport. Sunt curioasa daca pasapoartele pentru copii se prelungesc. Ca totusi ar fi absurd sa ai pasaport cu poza de 2 ani pana la 17 ani [bang]. In pasaportul moldovenesc Alex e inclusa la mine si i-am facut poza cand avea 6 luni. Deci acum la 5 ani nici o sansa sa-ti dai seama ca e acelasi copil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...