Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Din Republica Moldova cine mai e??????????????


Recommended Posts

Salut fetelor [flo] Mersi de incurajari, sper si eu sa-mi treaca cit mai repede starea aceasta. Cu toate ca la moment o am, sunt fericita. MamaElei [s], iti zicem cu totii [cor] La Multi Ani! Nu-ti face grigi ca seara o sa vezi cum o sa-i treaca sutului supararea si o sa te felicite cum nici nu te astepti. Sa vii sa ne povestesti. Eu iau pastilute pentru sindromul antifosfolipidic, de altfel ma tem sa nu am parte de avort spontan. In rest ma descurc eu. Imi vine foarte greu sa gasesc ceva ce sa-mi convina si sa pot minca, ma gindesc la ceva si cind o am in fata nu pot nici sa ma uit nu ca sa mai maninc. Da la's ca nu mai este mult. Un Happy Valentine's day, sa iubiti si sa fiti iubite nu doar azi ci toata viata inainte. _______________________ [gravi] 6 sapt Tot raul e inspre bine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Neatza [flo2]! Hop si eu sa trag o ocheada pe-aici. Lucia si eu am avut un tocsicoz urat de tot, de n-am mai mancat carne 2 ani de zile. Aveam ametzeli si nu suportam nici un fel de miros (mezeluri, mancare gatita, parfum, detergent etc etc). Stateam trantita in pat si citeam. Sper sa-ti treaca cat mai repede. Curaj! si sanatate multa tie si lui bebe! [s] La Multi ani, Rodica [s] si tot ce-ti doresti sa se implineasca!!!!!
quote:
Originally posted by MamaElei
Ioi ca mi-o luat si steluta. Sau mi-o fi parut ca mi-au dat-o?[alcool] Rodica si [am] [url="http://community.webshots.com/user/mamaelei"]Paula[/url] (02.09.04)
Ba da, aveai stelutza...am vazut-o si eu [alcool] Rodica, sa inteleg ca am facut acelasi liceu, Asachi adicatelea? [cheers]! Eu am terminat liceul in 92. Mai cunosteam pe cativa mai mici cu un an - doi decat mine (Onorina Botezatu, Carolina Arabadji..., acum nu-mi mai aduc aminte nici numele [batcap]). Poate totusi ne cunoastem din vedere.... Ia zi...tu ma tii minte din vedere sau t-ai dat seama din povestite pe forum? [pup] colegutza!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI RODICA!!!!! Las ca trece supararea sotului, macar de ziua ta!!!![flo][flo] Lucia dar de ce-ti e frica de avort spontan?Ai ceva probleme?Stai linistita, si incearca sa manani ceva. Eu tin minte ca imi era greata si tot mancam, si parca trecea senzatia. [mamica]Alina si [copil] Alex Andrei(22 noiembrie 2003) [url="http://community.webshots.com/user/alinavatamaniuc"][pup]poze cu Alex[pup][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragelor [flo], vin si eu cu laudatul. Am fost sambata in parc si am mai prins derdelushul care astepta saniutzele. Apoi, ne-am apucat sa facem si un om de zapada ca trece iarna fara om!!! Si ne-a iesit o draga de Alinutza (asa a botezat-o Alexandra pe "fetitza" de zapada cu coditze de salcie!) de n-am rezistat sa nu facem poze. [url="http://community.webshots.com/album/273910517FQzlrw"]Poze![/url]. In parc au fost altii mai harnici, de au construit o adevarata comunitate de oameni de zapada. Am admirat si ratzele! Asa multe ca anul acesta n-au mai fost niciodata! Acum 2 ani venisera pe lac si 2 lebede, pacat ca n-am apucat sa le fac si lor poze. [flo2]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele , felicitari cu Sf.. Valentin ,va doresc sa fi-ti iubite toata viata . Eu va citesc dar de scris nu prea pot ca sunt cu fetita in brate tot timpul ,de parca are ace patucul,leaganul .. Lucia eu am avut toxicoza pina la 3 luni ,sper sa se termine la tine cit mai in curind .Sa iei numaidecit vitamine prenatale . Multi ani MamaElei . Cam atit la noi .Ma duc sa ornez tortul (in forma de inimioara ) pentru sotior cit inca nu sa trezit bebelina. [url="mailto:"]Alina si bebe Deanna ingerasul mamei (09.09.2004)[/url] poze http://community.webshots.com/user/davina25
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...