Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Din Republica Moldova cine mai e??????????????


Recommended Posts

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Numai eu la ora asta pe aici, si duminica?[alcool] Nu ma lasa copilul sa dorm, asa ca noi ne jucam acum.[bang] La Chisinau, cred ca nu ne vom uce prea curand, poate la primavara-vara. De obicei mergem cu masina. Ma trage de maneca, cred ca s-a plictisit. PA! [mamica]Alina si [copil] Alex Andrei(22 noiembrie 2003) [url="http://community.webshots.com/user/alinavatamaniuc"][pup]poze cu Alex[pup][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor [flo]. Merci din suflet pentru felicitari si urari, sunt cred ca cea mai fericita din lume, ba chear din univers, de cind am aflat marea noutate parca mi-au crescut aripi si plutesc intr-una. La noi cu parere de rau nu e weekend zilele acestea, arabii se odihnesc joi si vineri, asa ca acul sotul meu e la servici si eu sunt earasi singurica. Greseala, da mare, nu mai sunt singurica [:D]. Lilia te-as ruga sa scoti din listiuta datele (UTM, CIM) doar nu l-am absolvit si nu am document la mina ca am fregventat 2,5 ani. Merci anticipat [flo]. Fetelor un sfirsit de weekend placut cu [pahar], [sex], [bum], [bis]. ________________________________ [gravi] 4+ sapt http://photos.yahoo.com/valerbatcu/ Tot raul e inspre bine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Astazi am dormit si noi pina pe la 11.00. Mai profit si eu acum de ocazie ca la primavara cind apare bebelina n-o sa mai am nopti dormite linistit. Cred ca o sa fie foarte nastrushnica, de pe acum "face piruiete" si "danseaza" in burtica[copil]. Abia astept sa se nasca sa vad cu cine seamana mai mult. La ultima eco medicul ne-a facut si poze!!! Dar bebelusii vostri ce mai fac? Cum e timpul pe acolo? La noi e -10*C ziua, nici nu-mi vine sa merg miine la munca. Daca veniti in Chisinau sa-mi spuneti si mie poate ne vedem "la o cafea". Va pup pe toate, o zi buna in continuare, Nati[gravi]+ bebelina(29 sapt.) B.N.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vroiam sa va intreb, daca are cineva pe CD Filme rusesti, in special ma intereseaza cum pot gasi din ale lui Gaidai: Djentelimeni udaci, briliantovaia ruka, etc. Am vazut simbata: Moscva slezam ne verit, si mi-a venti un dor de filme rusesti!!!!! Si ce mai faceti? Nu mai dati nici un semn. Nati, Rodica cum merge campania electorala in Moldova? Pentru cine votati? Eu vreau sa votez aici in Romania, numai ca sa nu iasa iar comunistii, sunt sanse sa nu iasa ei iar? na, ca va bag in politica[:D] Lilia si printesa ei [url="http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/liliatoma/my_photos"]AMELIA[/url] (26.09.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele !Noi nu am mai scris de citeva zile [V],cei drept nici nu stau in we . pe net . Lucia felicitari pentru bebe.Sarcina usoara si multa sanatate . Lilia intrebai de filme rusesti ..sotul meu mi-a inchiriat un film rusesc din 2002 The cocoo,sau Kukusca asa se numeste .A fost super un fel de drama -comedie .Mi-ar placea si mie sa gasesc filme clasice sau altele dar traduse in engleza ca sa le poata vedea si sotul. Cam atit la noi .Ma duc ca printesa noastra nu sta nici 5 min. singura . pa. [url="mailto:"]Alina si bebe Deanna ingerasul mamei (09.09.2004)[/url] poze http://community.webshots.com/user/davina25
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza! Si eu ador filme rusesti, mai ales cele vechi, sunt absolut superbe. Moscva slezam ne verit, e unul intre cele mai favorite ale mele. Eu am Briliantovaia ruka pe vidio. Stau cu Alex in brate, ca de ceva timp cere tot mai des in brate. Varsta cred, ori compenseaza ca nu prea il luam in brate(adica ptr dormit, leganat etc.) Apropo Lilia daca vrei sa asculti muzica ruseasca, potim:www.rusradio.ru (sper ca nu e reclama[ups]) Si nu mai chiuliti fetelor!![:D] [mamica]Alina si [copil] Alex Andrei(22 noiembrie 2003) [url="http://community.webshots.com/user/alinavatamaniuc"][pup]poze cu Alex[pup][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza [flo] Am intrat ca sa va salut! Lucia - felicitari si sa va fie intr-un ceas bun. Sarcina usoara si sanatate multa tie si bebe. Davina- noi mai primim filme pe DVD de la cumnatul meu. Ultima achizitzie e Sobacie Serdtze - m-am amuzat copios, l-am vazut pe nerasuflate si sambata si duminica. Eu cred ca e unul dintre cele mai bune filme. Dar preferatul meu ramane "Tot samyi Munhauzen" - l-am primit de ziua mea. Dvd-urile au subtitrare in engleza. Se pot comanda si on-line, daca ai incedere in in site-uri rusesti si in comenzi on-line. (Eu una sunt suspicioasa..) Alt film nou, dragutz e "Down House" care e facut dupa romanul lui Dostoyevski "Idiotul". Dar cred ca ar fi interesant sa vezi "brat2" (asta in cazul in care ti-a scapat) care e considerat "kulitovyi film" in Rusia si actiunea se petrece in America si coloana sonora e super!!!! Uite [url="http://www.zvuki.ru/M/P/913/"]aici[/url] gasesti mp3-uri cu cantecele din film. Lilia, deci ne vedm la vot, la ambasada. Noi n-am scapat niciodata alegerile, chit ca atrebuit sa stam la coada 30 min - 1 ora de fiecare data si afara era frig. Neasteptat dar sa stii ca moldovenii au totushi spirit civic si vin la vot. Nati - pasarea pe limba ei piere...vezi ca dam busna la cafelutza, sa nu te faci a uita :)))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetelor [flo]. Merci inca o data pentru felicitari si urari. Ati atins un subect foarte interesant, ma refer la acel cu filmele ca cu politica nu ma impac bine, mai ales daca merge vorba de comunisti. Noi aici luam "la prokat" [:D] DVD-uri, toate sunt cu subtitluri in engleza, si dupa cum eu nu o cunos ma descurc cam greu. Eu tot sunt, pot sa zic, o fana a filmelor rusesti vechi. Foarte mult imi place "Operatia I", "Priklyucenia Shurika" , si de astea mai serioase "Moskva slezam ne verit", deseori denumirea filmului o folosesc ca slogan in cazurile cind imi vine sa pling [:)]. Stiu ca sunt citeva saituri de pe care ai putea sa faci downloand, insa nu le stiu adresa. Voi nu cunoasteti asa ceva? O saptamina osoara in continuare. ___________________ [gravi] 5 sapt Tot raul e inspre bine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...