Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

mamici / burtici/ fete din Pitesti(2)


Recommended Posts

  • 6 months later...
  • Răspunsuri 73
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Salutari tuturor...

Sunt in Pitesti de 1 zi.Sunt ardeleanca...dar acum am ajuns pe la voi.Am un kinder de 1 an si 6 luni...il cheama Codrin.Am stat o perioada in Craiova...oltencele sunt tare comunicative...si ne si intalneam.Voi iesiti cu bebeii?Poate ne cunoastem.

A...si daca stiti cumva o garsoniera de inchiriat in Pitesti?!

Va pup,,,,

 

Where there's a will there's a way!

http://community.webshots.com/user/lorellay15

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, locuind in pitesti poate ma ajutati si pe mine cu o informatie- cat mai costa terenurile sau casele in zone limitrofe pitestului sau curtii de arges. va multumesc anticipat si va pupacesc

PS si eu m-am nascut,crescut si muncit in pitesti si cand o sa-mi fac timp o sa pun poze cu bebe-ul meu de 6 luni- o frumusete de fata

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

chiar mi-e jena... n-am mai trecut pe la topicu' asta de nu tin minte cand! desi sunt inca pe lista, fapt pt care va multumesc! [flo]

 

ce sa va zic, acum cateva luni mi-am schimbat serviciul, si abia de vreo saptamana am si eu pe birou calculator legat la net, asa ca de-acum (sper) voi fi mai "prezenta"!

 

sunt momentan cam zombie, acum o saptamana m-am intors din concediu (un circuit in grecia) si sambata am avut o nunta, asa ca doooorm cu succes pe mine!

 

va pup si sper sa vorbim cat de des [pup]

 

_________________________________

Aid="red">Nid="green">Aid="orange">Mid="blue">Aid="purple">Rid="green">IAid="red">id="Stencil">, mama soldatzeilor de plumb

[hagi]Bogdan - 04.07.2000 si [bonjovi]Tudor - 13.06.2003

 

poze cu frumosii mei (si nu numai [;)] )

 

grecia 2006

 

DACA DRAGOSTE NU E, NIMIC NU E!id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lorellay

eu vin peste o saptamana in pitesti, mi-ar face placere sa va cunosc . bebeul meu e prea mic numai 6 luni jumate- aici intr-adevar se joaca cu verisoarele ei, mai multe ele se joaca caci ea numai chiuie, e f entuziasta. dar cred ca-i place compania altor copilasi

daca putem sa ne organizam e super- eu voi fi prezenta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...