Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Copilasi de iunie-iulie 2003 (43)


Oana_B

Recommended Posts

[Buna tuturor.Uite ca am aparut si noi.Am fost si mai suntem putin bolnave.Saptamina trecuta am dus-o pe vanessa la urgenta.Dupa ce i-am dat toata noaptea si ziua supozitoare febra tot nu a scazut.Nu a vrut nimic sa manince si nici macar sa bea ceva.Am fost ingrozita.dar pediatrul de serviciu in noaptea aceea era la vreo 50 km ( prea departe) asa ca am dus-o la un doctor pt adulti.A chinuit-o in ultimul hal.Si intr-un final tot nu a stiut ce are.sa-i dau supozitoare mai departe, mi-a zis.In ziua urmatoare a inceput sa tuseasca in ultimul hal. Acum e ceva mai bine dar in schimb sunt eu foarte racita. Nici nu am curajul sa iesim din casa.Asa ca azi si manine arest in casa. Claudya-Multa sanatate mamei tale ! Am sa revin cind ma voi simti mai bine pupici la toata lumea renata & vanessa http://community.webshots.com/user/bizau
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 134
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Nu v-am scris tare de mult pt. ca ma chinuie tare rau greturile si am stat mai mult la Baia Mare la parintii mei unde nu am internet.Ce ma deranjeaza mai tare e ca trebuie sa manac serios ca sa-mi treaca greata , iar cum mi se goleste stomacul cum ma apuca greata si mi-e tare groaza de kg. in plus care se aduna din cauza ca mananc asa mult. Mara are 89 de cm si 12 kg.E tare poznasa: cum prinde deschisa usa la baie , cum se duce glont la toaleta si se balaceste in ea.Intr-o zi pe cand o schimbam a sunat telefonul fix, am vorbit cam1-2 minute iar cand m-am intors ea manca tacticoasa din crema Petrini.Alta data am prins-o mancand pamint de la flori. La olita eu o pun de fiecare data cand se trezeste si face pisu dar caca nu vrea nicicum sa faca la olita . Ii place la nebunie afara si mai ales zapada pe care o savureaza cu sau fara manusi, nu-I pasa de frig.Se da pe derdelus pe fund pe salopeta de fas. Nu prea vrea sa mearga de manuta afara , alearga de una singura, cade , se ridica si tot asa.Stie ca eu nu o iau in brate asa ca nici nu se cere in brate. Se catara peste tot , intai pe scaun apoi pe masa de unde prefera sa ia cutitele. Ama si bb Mara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor m-am intors la lucru! Nu am citit tot ce ati scris ca tare mult ati scris! Eu tot asa, dar parca putin mai bine! Mi-e rau acceptabil, dar acum sunt racita si ma doare rau gatul si muschii... toate pe capul meu! La master am terminat sesiunea si astept rezultatele de la ultimul examen, ca pe celelalte le-am luat, si culmea cu note mari! Matei e la bunica si e tare fericit, se simte bine la bunici, adica la bunicii mei. Il iubesc enorm si ma tot cearta ca merg in fiecare zi sa-l vad. Dar cred ca numai saptamana asta il las acolo ca sper sa-mi treaca raul de tot si il aduc acasa. Burtica ma ami doare din cand in cand, dar acum ca am 11 sapt. sper ca pericolul a acam trecut! Va pup si mai scriu! ROMANA&MATEI(04.07.2003) si mai nou bb din burtica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...