Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Copilasi de iunie-iulie 2003 (43)


Oana_B

Recommended Posts

Am scris de 10 ori mesajul si l-am trimis tot de atatea ori. Domne, mie nu imi merge netul doar pe desprecopii, asta e ciudatenia, in rest e ok. (apropos, thx Nicol). Carmenutza si Crisa, n-o sa incep de nebuna sa va zic "lasa, ma, ca si mie mi s-a intamplat, stati sa vedeti cum a fost la mine..." [:D], bine, nu va zic, dar va zic ca TRECE! E nasol rau, dar pe undeva e firesc sa te cauti acuma de calculatoare, telefoane, birouri, e nasol, dar n-ai ce face. La cum va stiu pe amandoua, in max 2 saptamani sunteti pe felie. Acuma, desi cred sincer ca e vorba doar de perioada de acomodare, citindu-va, m-am trezit cu fluturasi in stomac de emotie. Prin simpatie sau de grija mea?[:D] Uf. Sunteti mortale. Carmenutza m-a dat pe spate cum si-a facut ea rost de alt birou [:D], iar Crisa cu pozele... ce naiba sa mai zic.[:-)))] Bai, nu mi-e clar daca sa rad sau sa plang. Succes mult, fetelor! Ma credeti ori ba, virtual asa, va tin pumnii stransi. [flo] Andra, nici nu stii ce bucurie mi-ai facut cu pozele de la intalnirea din septembrie. Au fost cele mai reusite dintre toate si cele mai clare, cred ca si cele mai multe. Multumesc. Mihaela, acum catva timp, am vazut pe la femina un subiect cu slabitul Mihaelei Tatu. Da o cautare, eventual in arhiva daca l-or fi mutat deja acolo. Stiu ca era detaliat. Daca am timp, il caut si eu ceva mai tarziu si iti dau linkul. Doina, ce baiat mare ai... Scrie si tu mai des, mai ales ca acuma ai ajutor. Si sper sa ne si vedem, ca si cu Alinuta de altfel, cand veniti in tara. Deocamdata atat, revin cand imi trec duiosiile cu fetele astea napastuite de job. Elena, mami de [url="http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=elena_ltd"]Oana si Mihai[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 134
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna fetelor, Crisa, Carmenutza, speram ca acum daca v-ati intors la munca sa nu o rariti si voi cu scrisul la fel ca Bibi [box]. Nu aveti program scurt pana implinesc 2 ani copiii? Doinna chiar ca baiat mare ai. Nu stiu ce sa zic cu bataia, fata mea e tare pasnica [flo]. Poate e doar o faza trecatoare. Daca veniti la vara in tara si tu si Alinuta incercati sa va potriviti sejururile sa ne vedem cu toatele [:D]. Cornelia si eu zic sa o lasi pe Mariuta cu bunicii. Mai ales ca e vorba de parintii tai care din cate am inteles stau destul de mult cu ea, asa ca stiu sa aiba grija de ea. Daca nu o inveti de acum, mai tarziu o sa fie mult mai greu sa va acomodati la separare. Si exact cum zice si Andra, socializarile sunt foarte bune, copiii trebuie expusi mereu la lucruri noi ca asa invata. Carmenutza mi-ai desfiintat toate localurile [:D]. Te razbuni pentru faza cu Radio Guerilla? [:D]. Acum serios, nici eu nu am nimic impotriva la nici un loc. In cele de care zici tu nu am fost niciodata, dar ala din zona Dorobanti imi convine foarte mult ca e la doi pasi de casa [cool]. Magda si eu am auzit ca la Cuptorul cu lemne ar fi misto. Amik nu stiu cand se face rapelul la Hib daca e facut separat, intreaba doctorul... Andra noi plecam in Zillertal, la 50 km de Innsbruck, fix de ziua mea, pe 18 [:D]. Si fara barbat ca el pleaca inainte in Germania sa cumpere masina si ne vedem direct in Austria, asa ca ma serbez fara el [:(] la hotel in Budapesta. Sper sa nu dea vreun potol de zapada atunci si sa nu se poata pleca din tara [ups]. Ce-as vrea sa stea si fata mea sa se joace singura. Dar in general numai dupa mine este, plange daca ma ocup de altceva care nu o implica pe ea (gatit, calculator), vine si ma trage de haine, ma ia de mana sa ma plimbe prin casa, si are un stil de a se matai care ma seaca la cerebel [bang][bang]. Peste ani si ani o sa plang eu sa vrea sa stea asa cu mine... Hai sa deschidem listuta pentru 9 februarie: 1. Carmenutza 2. Magda 3. eu 4. Crisa 5. Andra 6. Madic ?
Ever felt away with me Just once that all I need Entwined in finding you one day Ever felt away without me My love, it lies so deep Ever dream of me
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

he, he, he..'neata Hai mai scrieti si voi una, alta...ca io nu am timp... Andra, cartea de la Crisan ai luat-o de pe site? eu nu am gasit-o....help.. Elena, mie imi deschide site-ul mult mai repede..1, 2 min....vad ca si de la job merge repede...[:D] Carmen si bb Maya Alexia [url="http://community.webshots.com/user/carmenmaya"]Poze cu Maya[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai, Carmenutza, mersul la birou cauzeaza multe... eu zic sa te vaccinezi! Cartea am luat-o de la Buratina (magazinul de vis-a-vis de intrarea in IOR unde ne-am intilnit in toamna), dar o cautam de mult cum am spus, nu o mai au pe site, nici prin librarii, de-aia v-am si spus ca daca dati de ea pe undeva neasteptat, s-o luati. pup u, Andra [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/mc_andra/album?.dir=/5f5d"]Luca Pitu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello! Pai bine Dana si eu unde sunt pe lista?! Si iubita ta fiica sa se ia de mana cu fiul meu, ca asa face si el! SI ma bucur de4 plecarea ta dar lasa ca scoti tu parleala cu ziua ta cand ajungi in Austria! Ce zici iti fac o vizita acolo?![:D] Andra mamica dulce si mult aduce... incep cu periajul...pentru un copilas dragalas si sprintar ca Flaviu nu-i iei si lui o carte ca, mama lui aduce banutii in cioculet![pup] Numai sa va hotarati unde ne vedem ca sa stiu unde sa vin, ca te pomeni ca vin in bucuresti si nu stiu de unde sa va iau, ca nu o sa mai am acces la net si nu vreau sa caut net-uri..[:X] Chiar de Bibi ce stiti, s-a dat la fund serios nu gluma! Mihaela si [copil] Flaviu [url="http://community.webshots.com/user/pojogao"]Poze Flaviu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Originally posted by elena_ltd Acuma, desi cred sincer ca e vorba doar de perioada de acomodare, citindu-va, m-am trezit cu fluturasi in stomac de emotie. Prin simpatie sau de grija mea?[:D] Acelasi lucru l-am simtit si eu cand am citit postarile fetelor. Carmenutza, se pare ca te-ai acomodat deja, biroul, calculatorul, netul... Fain! Si eu pe listutza: 1. Carmenutza 2. Magda 3. Kehleyr 4. Crisa 5. Andra 6. Madic 7. Mihaela 8. Bychi Andra, eu am cautat cartea aia mult timp si cam prin toate librariile pe unde am intrat (si in Tm, si cluj si Bv...). Am cautat-o mult dar nu bine pt. ca nu am gasit-o. Cam acum un an m-a rugat o prietena din Iasi sa i-o cumpar daca o gasesc pt. baietelul ei. O sa incerc sa ajung si eu la magazin (daca nu mi-o luati inainte si cumparati tot). Bychi si Tiberiu [url="http://community.webshots.com/user/tibicu"][hia][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kehleyr, cam asa face si Tibi cu mine prin casa. Dar i-a zi, ai incercat sa invarti in oale cu copilul in carca, asa ca mine???[olala] Bucatar il fac la cat de curios e cand gatesc! Bychi si Tiberiu [url="http://community.webshots.com/user/tibicu"][hia][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...