Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

DR. TUTUNARU (3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Felicitari Bestutza, si sa aveti un baietel cuuuuminte, si cel putin la fel de somnoros ca fi-mea[;)](crede-ma, ma invidiaza toata lumea la acest capitol), sanatos si frumos!!!!!

 

Depresia postnatala se duce, bb o sa va umple viata de bucurie, numai te rog promite-mi ca n-o sa faci prostia mea sa-i dai supliment pana la o luna, cand inca secretia lactata se stabilizeaza..Mie mi-a zis asa o incompetenta de dr de fam si am regretat tot timpul..daca vezi ce inseamna un copil alaptat la san, cat de sanatos si frumos cresc....eu am pierdut lupta asta si incurajez pe toata lumea sa invinga!!!Oricine daca nu apar probleme fizice are lapte, trebuie sa crezi in tine, si se poate...si asta te va ajuta sa scapi si mai repede de depresie[pup].

Sa ma scuze fetele ca am divagat de la subiect[pup]

 

Cat despre dr nostru..numai de bine[medic]

Pupici,

 

 

If a have a bag of rocks to carry as I go

I just want to hold my head up high....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari,sa va bucurati de bebele vostru,sa fie sanatos , frumos si norocos.Cred ca a dovedit ca este norocos pentru ca a a venit de lume ajutat de un asemenea om.

Ma bucur din tot sufletul pentru tine!

 

Eu,din pacate am ajuns prea tarziu la el,cand nu se mai putea face nimic,Chiar si asa m-a ajutat macar sa nu-mi pierd mintile si mi-a dat o speranta.Am avut ceva de care sa ma agat.

Sper ca ma va ajuta in continuare.

 

Mihaela

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

felicitari Bestutza draga! Sa va traiasca minunea!!!Sunt convinsa ca vei depasi cu bine perioada de depresie, totul va fi bine!

 

Imi pare rau ca nu se mai poate ca tatii sa asiste la nastere[bang]... era unul din putinele spitale in care acest lucru era posibil...ufffff.

 

Alina

 

"Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land amog the stars." (Les Brown)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Neata'!

 

Pai io zisei in gluma ca nascu si cand colo...

 

[s][disco][colegi][harp][bis][bum][batetoba][bis][harp][cri][cor]

 

 

Mai Bestutza ce mesaj profund ai scris, mi-a placut![flo] Si eu cred ca lui Dumnezeu tre sa-i multumim mereu pt tot ce ne da (si pt mine Mariuca a fost un adevarat miracol!!!)[ruga]

 

Si eu vreau sa ma alatur fetelor[si-eu] si sa-ti doresc sa te refaci repede, sa ai laptic, sa doarma bine bebe[nani], sa fie papacios[pofta]...ce mai tot ce-si poate dori o mamica!

SA FITI FERICITI!id="red">

Da' totusi, cand s-a produs evenimentul? Cum e bebe? Kg, H, etc?

Are par?[:D]

Si ce repede ai venit pe forum sa ne spui(cred ca ti-am devenit taaaare dragi!!!)[:D]

 

Acum sa nu ne parasesti, sa mai vii pe-aici, da?[8D]

 

Pupam pe bebic si mamic[pup][pup][pup][pup][pup]

 

Gabriela si Mariuca

 

http://community.webshots.com/user/uki2003[foto]

 

Ce bine ca esti...ce mirare ca sunt!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bestutza, de ce nu a avut tati voie??? ca stiu ca se putea.... de ce noi reguli???

 

apropo, fetele, pt cine intra pe y-messenger, joi seara la 8 e intalnire de stat la barfa:D.

 

Cristina [baietel] si [copil]Andrei-Razvanid="blue">id="Comic Sans MS">

http://www.andreirazvan.home.ro

http://www.bebelusi.august.septembrie.2003.home.ro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...