Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

DR. TUTUNARU (3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns
sa fie! Eu la 6,30 tre'sa fiu acolo. Probabil ca imi va face o pregatire inainte, nu stiu exact cum se procedeaza, abea astept oricum, vreau sa aflu cat mai repede ce e prin burta asta a mea[:(].sper sa gaseasca si cauza si sa o si elimine, dar eu totusi cred ca e din cauza hormonilor, nu stiu daca o sa poata sa rezolve mare lucru, insa vreau sa ma asigur ca nu mai e si altceva [hot]care ar putea impiedica o eventuala mult asteptata sarcina.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, bafta la dr si sa ne spuneti ce ati facut!!!

eu azi am fost la dr Badea pt colposcopie..slava domnului..sunt bine!!!mi-a placut ff mult de dna dr, mi-a explicat tot ce am vrut sa stiu (si am vrut sa stiu multe[:D]), m-a linistit si mi-a spulberat toate temerile..asa ca sper sa ne hotaram si anul asta sa incepem treaba pt bb 2[bibe], pt ca dpdv al dr colul e ok (cate batai de cap mi-a dat in sarcina si la nastere...)...

eu oricum va tin pumnii celor care incercati sa ramaneti gravide si celor care deja sunteti, si sper sa ne intalnim pe holul spitalului[:D][:D]cat mai multe[gravi],

pupici!

 

If a have a bag of rocks to carry as I go

I just want to hold my head up high....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

Mirelas76id="green"> pai nu ai asigurare la OPSNAJ-sau cum s-o numi-? Parca asa vazusem in mesajele tale. Si in cazul asta platesti, ca doar banii tai de asigurata la ei merg? Du-te cu permisul de intrare la ei, e o hartiuta pe care mi-au dat-o la inceput si care se vizeaza anual. Eu cu aia am de gand sa ma duc drept dovada.

Hai, ziceti Mirelas76id="green"> si darianaid="green"> cum a fost?

Si eu visez la un bebe si am fost la dr. Tutunaru sa vedem de ce el nu vrea sa vina. Mie mi-a dat pentru inceput sa fac analize: FSH si estradiol. Le-am facut azi si pe 15 trebuie sa ma prezint la spital, la dl. dr.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna mai fetelor!

 

Dariana, mama mia, asa devreme tre'[:0] sa fii la spital???

Bafta multa! [flo]

 

Gio, zici ca ai ajuns la dr. Badea - cat costa doar colposcopia? Please![flo] Si eu trebuia inca din decembrie sa ajung si am tot amanat, nu stiu de ce dar nu prea imi plac doctorii. Abia l-am acceptat pe al nostru, care e diferit...[olala]

Eu eram suspecta de un chistulet si la ultimul control(echo) dr a zis ca era doar un folicul dominant. Da' eu de 2 zile am niste dureri[q]...oricum sper sa nu fie ceva prea serios.

 

Mirela ai fost la dr, cum a fost? V-ati impacat?[pup]

 

Sanatate multa[;)]

 

Gabriela si[copil] mariuca

 

http://community.webshots.com/user/uki2003[foto]

 

Ce bine ca esti...ce mirare ca sunt!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, am fost la dl dr...chiar daca eu nu stau prea bine, azi dr a fost super[flo]..si-a dat seama ca io eram aia care l-am certat pe net, chiar a ras pe chestia asta, deci nu s-a suparat ..si azi a stat cu mine aproape juma de ora, mi-a explicat ce urmeaza sa facem in lunile urmatoare..bine, nici nu avea alte paciente..oricum a fost super!!

 

merci de incurajari!

 

stephaid="blue">...sunt asigurata la OPSNAj..dar nu am nici o hartie de la ei. Ma rog, voi vedea eu, nu de plata imi e mie frica, ci sa putem merge in continuare la dl. dr..azi se plangea ca mai au astia un pic si scot pacientele de la gineco sa astepte in fata spitalului, nu pe hol!!

 

va pup[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O sa se rezolve toate problemele astea cand isi va deschide dl. dr. cabinetul. O sa se mute cozile acolo:)) Dar macar acolo nu vom avea motiv de enervare.

Ma bucur sa aud ca a fost bine Mirela.

Stie cineva daca e dl. dr. de garda pe 15? ca de nu e, va trebui sa ma duc de dimieanta la el....asta e.

Stefa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Du-te cu incredere la dna dr ca si ea pot spune ca e "diferita"..adica sta si-ti explica, te asculta, eu am fost multumita.Colposcopia costa 820000 lei, cam muuuult, dar merita. Eu m-am uitat pe ecran si mi-a explicat tot ce facea, super-profesionista!

 

If a have a bag of rocks to carry as I go

I just want to hold my head up high....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Gioid="red"> sar'na![flo] Mda... cam mult 800 mii da' vb ta - merita, eu aveam un dr pe la Kogalniceanu care are tarif de 500 da' de la ala din cabinet am iesit de cateva ori plangand[q](acum 2-3 ani)!

 

Mirelaid="red"> te distrezi cu dr[;)][;)]. Ai vazut ce bunutz e el?? Nu suparacios! Mey mey mey![biz]

 

Pupaturi![pup]

 

gabriela si[copil] mariuca

 

fug repede dupa cupil ca s-a bagat sub pat(cum o fi incaput????)[:D]

 

http://community.webshots.com/user/uki2003[foto]

 

Ce bine ca esti...ce mirare ca sunt!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...