Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

DR. TUTUNARU (3)


Recommended Posts

uky, pai daca noul cabinet o sa fie pe langa stadionul national, facem o intalnire colo in parc, si il invitam si pe dansul... macar sa se pozeze cu noi [:D] si sa mai ia o gura de aer...

 

ca doar le luam la intalnire si pe eventualel paciente de la ora respectiva! banuiesc ca o sa aiba program sambata...

 

Cristina [baietel] si [copil]Andrei-Razvanid="blue">id="Comic Sans MS">

http://www.andreirazvan.home.ro

http://www.bebelusi.august.septembrie.2003.home.ro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Mai, fetelor, nici [alcool] nu bea...stiu eu sigur...am inteles ca toate sticlele "de marca" merg o parte la rezidentul acela nesuferit(stiu de la o pacienta care nascuse cu el) si o alta parte le face cadou(am asistat la o faza in care isi suna un amic sa-i imparta "ofrandele"). A se intelege ca "ofranda" este termenul folosit de el!!!!!!

 

Cat despre cafea, cum naiba o rezista fara ea?!Ma intreb si eu...eu si acum, insarcinata, mai fur cate o gura.Dragelor, ma inebuneste mirosul de cafea!!!!!Bine eu de placere, dar el nici macar de nevoie nu o "utilizeaza"?

 

Cat despre cadou, inca sunt in ceata!!!As vrea sa-i iau ceva ce sa nu fie daruit mai departe!Giliutza, poate imi spui ce ai hotarat sa-i iei!!!

 

Nicoleta si bebelusa

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mey fetelor, fanele dr T[cheers]...spuneti-mi si mie..voi ati fost la el vreodata dupa ora 2,30 ( nu cand e de garda ci asa, in general )..adica se intampla sa ramana si dupa 2,30...ca io tre sa ajung maine neaparat la el si nu stiu sigur daca ajung exact pana in 2,30...s-ar putea sa ajung, pe la 2,45-3,00. O mai fi acolo??? Ca trebuie neaparat!!!

 

[pup][pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nasol daca da mai departe cadourile...

 

pai atunci sa-i luam manusi chirurgicale, prezervative, gel pt echograf, hartie pt imprimanta, tonner... in mod sigur o sa le foloseasca la cabinet! si n-o sa le dea mai departe...

 

alte idei???

 

mirela, eu ma duceam fix la ora la care imi zicea el... sau il intrebam daca la ora de... il gasesc

 

Cristina [baietel] si [copil]Andrei-Razvanid="blue">id="Comic Sans MS">

http://www.andreirazvan.home.ro

http://www.bebelusi.august.septembrie.2003.home.ro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

salut mey!

 

Cristinaid="red">, hai ca esti tare cu ideile tale... de unde le scoti nene?[:D]

Mda... si eu am dus o data ceva[alcool]da' era chiar pe 31 dec cand Mariuca facu 1 an si el chiar s-a bucurat ca am trecut pe la el!

 

Mirela,id="red"> s-ar putea sa-l mai gasesti doar daca are vreo urgenta, doar n-o fi fraier sa stea acolo degeaba. Da' de ce nu-l anunti ca intarzii? Ai vazut ca nu se supara.[flo]

 

Hai ca va las, o seara linistita![xinpat][:p]

 

gabriela si [copil]mariuca

 

http://community.webshots.com/user/uki2003[foto]

 

Ce bine ca esti...ce mirare ca sunt!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragelor sunteti mortale. Mi-am inceput ziua bine citind mesajele voastre.

Si eu eram curioasa sa ne spuna cele care sunt de mai mult timp pacientele dr. ce au mai dus ele cadou ca sa ne mai inspiram. Eu pentru moment mi-am indreptat ideile catre fetita lui, asa ca o sa-i iau ei ceva. Asta sigur nu va da mai departe.

Pupici la toata lumea [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirela, suna-l si intreaba-l daca mai este acolo cand poti tu sa te duci. Daca intarzii putin poate te asteapta.

 

Mai, nu stiu cine l-a intrebat cand este ziua lui dar n-a vrut sa spuna( cica suntem simpatice), cred ca trebuie adoptata alta cale de a afla cand sa-l sarbatorim.

Eu propun ca fetele care se duc la spital la el mai des, in momentul cand o vad pe aia mica pe acolo, sa intre in vorba cu ea si sa o intrebe pe ea,[:D]poate asa aflam.

 

 

Succes

 

Dana, aspiranta inca optimista[:D] la statutul de[mamica]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, sunteti mortale!!! Jos palaria in fata voastra[asia].

Ideea cu mersul in gasca [invazie] de ziua dnului dr mi se pare super...dar la cabinet, in plus nu stim (inca) cand este ziua lui...o sa dau eu un "search" [:D]...sa vad ce pot sa aflu, dar daca citeste ce scriem noi pe-aici, sigur nu o sa-mi spuna[poc].

Aflam noi intr-un fel...

Hai va pup..a si ideea cu "consumabilele" (preze, toner etc mi se pare cea mai buna[pk]).

 

 

Alina

 

"Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land amog the stars." (Les Brown)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...