Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti ! ( 35)


Recommended Posts

SI EU AM INCEPUT ZIUA PROST! CU FACTURI, PLATI SI TAXE CARE MI-AU MANCAT ZILELE! SHALINI A FOST IAR RACITA TARE, EU AM INCEPUT MUNCA DE O SAPTAMANA SI NU MA INTREBATI CE VRAJI FAC SA POT FACE FATA LA TOATE OBLIGATIILE PE CARE LE AM.ORICUM AJUNG ACASA SEARA PE LA 8.30 CU COPILUL DUPA MINE, MANCAM CE GASIM PRIN CARCIUMI SI CAR FATA DUPA MINE PESTE TOT CA NU AM CU CINE S-O LAS. AM DESCOPERIT CA NU AM SPRIJIN DIN PARTEA NIMANUI.TREBUIE SA MA DESCURC SINGURA!DAR.... AM SA TREC SI PESTE ASTA! PANA LA URMA AM AVUT O SAPTAMANA AGITATA SI PLINA DE STRES. MAINE II IAU MOTUL FINUTEI MELE SI SPER SA MA RELAXEZ UN PIC. VA PUP SI UREZ SI EU LA MULTI ANI SF. DUMITRU! SA NE AUZIM MAI DES! Viorica [url="http://community.webshots.com/user/vioavram"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

LA MULTI ANI DENISA! Fetele astazi dau un 3in1 cine doreste sa pofteasca. Am si clatite cu ciocolata facute la prima oara la cerinta lui Alex. Roxy ...vai prin ce ai trecut!!!! Bine ca sunteti bine acum. Paky , multumim de prajituri....delicioase. Eu tot sper sa ne intalnim la o reuniune cu tot cu copii intr-un weekend. Alino mai usor cu masina ....e noua si tu te sui pe toate bordurile!!!! Noi ba cu o bronsita, o tuse , un muci...toate fac parte din decor. Va pup si ne mai auzim! Nimic nu se compara cu dragostea pentru copilul tau!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Paula, nu stiu despr4 doctorul Duca, n-am auzit nimic. Dar despre spital iti pot spune ca la Primiri Urgente arata bine, au dotari si mobilier nou, e curat. Noi am avut nevoie de serviciile de la urgewnta intr-o duminica, cu baietelul, tratamentul a fost ok si nu am dat spaga. Nu am stat nici foarte mult sa asteptam. Voi ce probleme aveti? Sanatate maxima va doresc si sa fie bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc! fetita mea a fost alaptata pna la varsta de 7 luni, acum avand 8 luni si in momentul cand am intarcat-o si am trecut-o pe Humana mi-a facut 3 zile la rand cate 9 scaune pe zi...si se stremea. in urma acestor scaune i-a paut la popnetz intre anus si vagin o excrescenta de carne care nu seaman nici a hemoroid nici a polip. n-o deranjeaza la scaun dar nici s-o las asa nu pot. Deci tb, vazut-o de un chirurg. la Braila ne-a spus ca tb. cauterizat dar v-a tb. s-o adoarma..si sincer mi-e teama. De asta vreau sa mai cer o parere. Paula mamica fercita de Eliana Ioana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, fetelor Uite ca nu am mai intrat cred ca de aproape un an pe forum si acum ( bineinteles ca la nevoie ) m-am gandit sa va cer un sfat. Am o fetita de 2 ani si 2 luni si acum vreo 2 saptamani am trecut prin prima noastra raceala serioasa, cu febra, lipsa poftei de mancare urmata de scadere in greutate, nas infundat la greu, si tot tacamul. Acum e ok, si-a revenit si la greutate insa vreau sa ii fac o imunizare si parca as incerca o varianta homeopata. Stiu ca noiembrie e cam tarziu, dar avand in vedere ca inca nu mergem la gradi poate inca mai merge pana o veni frigul de-a binelea.Asa ca va rog sa imi spuneti si mie daca stiti vreun medic homeopat pentru copii si daca aveti vreun numar de telefon de la cabinet sau vreo adresa de cabinet ca sa ii facem o vizita cat mai curand.Nu de alta dar simt ca innebunesc cand vad copiii indieni cum umbla imbracati sau mai bine zis dezbracati! multumesc frumos pentru ajutor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Paula, nu vreau sa te zapacesc, te intreb insa daca ai parerea unui dermatolog. O operatie e operatie, implica riscuri si poate e inutila. Trebuie sa existe o metoda mai blanda de inlaturare a chestiei aleia. Crina, bine ai revenit. Eu merg la o doctorita homeopat de care sunt multumita, se numeste Vedes Nadia. Daca reusesti sa o prinzi mai libera, sa ai timp sa dicuti cu ea, ar fi cel mai bine. Ea din pacate vorbeste foarte mult, foarte foarte mult. Si de multe ori pe langa subiect, cum ii vin idei sau amintiri, mie una imi place s-o ascult, dar cand e coada la usa ei, e cam stresant. Daca vrei o sa-ti trimit numarul ei de mobil pe privat. Cateodata, am impresia ca creierul ei functioneaza simultan in doua directii diferite, vorbeste despre ceva colateral, dar gandeste de fapt tratamentul. in acelasi timp. Trebuie sa-ti spun ca nu toata lumea e multumita de ea. Nu stiu cum umbla copiii indieni, dar i-am vazut pe nemti. Or fi umbland ei asa sa se caleasca, dar tusesc si au nasurile infundate cu totii. Cel putin la inceputul toamnei. Probabil ca dupa aceea se obisnuiesc....:)) Stii ca prin magazinele lor nici nu gasesti dresuri din alea groase de bumbac? de fapt, nici din alea subtiri nu prea gasesti, doar ciorapi pana la genunchi. Si nici pantaloni dublati, matlasati sau mai stiu eu cum. Doar daca vrei costum de schi. Va urez o zi buna! Ah, si dau si cafeaua, fara lapte, fara frisca, cu putin zahar. O aroma de exceptie....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cam tarziu pentru mine cafeaua, dar daca spui ca are o aroma de exceptie n-o refuz! Mai, nu stiu cum se intampla, dar in toamna asta am lasat si eu copilul mai lejer imbracat, nu l-am mai infofolit dimineata, pana acum nu i-am pus niciun fel de caciula, nici macar o sapca, ceva, nu i-am pus, si vad ca nu a patit nimic.Despre dresuri nu mai vorbesc, nu i-am mai pus de pe la vreo 3-4 ani, ma enerva cumplit ca la gradinita trebuia sa-l dezbrac dimineata si la plecare sa-l imbrac iarasi, am zis ca pana la urma nu raceste la picioare si n-am avut probleme pana acum. Si in toiul iernii foarte rar i-am pus cojocel, am preferat o vesta groasa, dar, e adevarat, ne miscam, de regula, cu masina. Am fost fascinata in primavara in Madrid cand afara erau cam 10 grade si n-am vazut niciun copil cu cacula pe cap, doar fular si atat si ma gandeam ca la noi sunt imbracati de nu li se vad decat ochii. In alta ordine de idei, intalnire chiar nu mai vrea nimeni? ca eu is pregatita si dispusa... vilma, "te-ai inscris" la scoala? hai, va pupilesc!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...