Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti ! ( 35)


Recommended Posts

neata si de la mine. LA MULTI ANI! tuturor sarbatoritilor de astazi[s][s][s], pupici de la noi. A venit mosul la voi? Am si eu o intrebare: are cineva un scaun de masa pt copii pe care nu-l mai foloseste? si poate sa ni-l imprumute si noua? sau sa-l cumpar eventual. pupici de la noi, sa aveti o zi frumoasa. Matei Stefan 13.05.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sa traiti cu numele Nicoleta, Nicolae... Ati fost cuminti anul asta?? Ati primit dulciuri?? Sau doar o nuielusa?? [;)] Cat despre vineri...si eu as vrea sa ajung (ca de fiecare data, de altfel) dar depinde f mult de ora pe care o stabiliti. Pt ca, trebuie sa fug sa-mi iau mandra de la gradi, s-o "plasez" pe undeva... Liliana& [comoara] Andra-Maria Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce faceti dragelor, ce ati primit in ghetutze? Eu de dimineata ma lupt cu niste dulciuri, nici mancare nu-mi mai trebuie, o sa ma fac cat casa, dar nu mai conteaza[grasa]. Ne intalnim maine la ora 16.00 la Cafe Journal? Au spus DA: Vilma, Alina, Eliza, Liliana. Lista ramane deschisa. Laura, tu poti veni? Paky, poti intra la Mica publicitate de pe DC, sigur gasesti ceva. Ce face Matei, cum merge diversificarea? Roxana, mami de [bonjovi] Stefan (24.04.04) si [copil] Andrei (05.06.07) [URL="http://community.webshots.com/album/560562208aEOGLy?vhost=community"]POZE[/url] [URL="http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=1ec57a2f5e7d27227f9175&utm_source=otm&utm_medium=text_url"]FILMULETZ[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata ! Multam de cafea, Alina ! Eu nu pot veni ( multumesc de intrebare); sotul e detasat in alata localitate si vine acasa doar in week end, iar vinerea e zi de sarbatoare ca se reuneste familia. Sa vedeti cum numara Daria zilele ! Sa va distrati si mai ales sa faceti poze ! Fericirea te indulceste, incercarile te intaresc, tristetea te face mai uman, greselile te smeresc, succesul te mentine in forma, dar numai Dumnezeu te face sa mergi mai departe!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai, nu stiu cum e la voi, dar eu la 16:15 abia plec de la munca, pana ajung in 19 sa-mi iau "gandacul" de la gradi si pana ma intorc...sigur se face de-un 17:30...deci, daca va mai gasesc la ora aia, bine, daca nu...altadata. Va pup! Liliana& [comoara] Andra-Maria Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...