Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

el are un copil


Recommended Posts

eu sint noua pe aici dar vreau sa-ti zic ceva ; eu am crescut fara tata si mama la un moment dat s-a recasatorit ,si a facut-o mai mult pt mine si fratele meu dar nu mers .Eu acum sint casatorita cu un barbat care are un copil ( aproape 10 ani ) ,este divortat si a facut totul pt a avea acest copil linga el . Pentru mine asta a contat f mult ,a demonstrat cit de mult vrea o familie si cit de mult doreste un camin . In urmatoarele zile vom avea al doilea copil ,tot o fetita si toata lumea este super fericita inclusiv fata cea mare . eu sper ca fata lui sa devina si fata mea si sa fim toti patru o familie inchegata . Din punctul meu de vedere un barbat care-si creste singur copilul merita tot respectul . lg
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 63
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu sunt de acord cu ceea ce a scris Marius... Atunci cand iubesti, temerile dispar, nu exista piedici, iar daca le zaresti vag, crezi ca ti se pare, ai vedenii, si mergi pe drum, alaturi de dragostea vietii tale, cu mult curaj si fericire in inima, pana cand intr-adevar tot ce pare rau/greu dispare. Consider ca prietenul tau este un barbat si jumatate sau unul ADEVARAT! [flo] Cu drag, Violeta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Copilul lui este si va ramane pe veci copilul lui.Daca il iubesti si crezi ca poti sa traiesti cu el si poti sa accepti ca are un copil, atunci ramai cu el, daca crezi ca nu poti sa traiesti cu gandul ca are un copil atunci mai bine renunta la el, pentru ca ar fi nedrept ca din cauza ta sa se indeparteze de copilul sau.Decizia este numai si numai a ta, esti singura in masura sa decizi daca poti sa accepti acel copil care este parte din viata lui mai mult decat orice pe lume. Rely si Richi http://pg.photos.yahoo.com/ph/aureliapopoviciu/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
Daca pui asa problema nu esti destul de coapta!Eu am cancer si mi-as dori ca atunci cand nu voi mai fii, sotul meu si fiica mea sa-si intregeasca familia Chiar as fi fericita sa stiu ca cineva il v-a iubi la fel de mult cum l-am iubit eu.Aceasta viata este fff. scurta iar noi nu stim s-o traim asa cum trebuie.M-ai gandestete inainte sa incepi o relatie cu un om pentru care nu esti prima lui dragoste! dana vlasceanu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...