Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

O poveste trista despre nastere 2


Recommended Posts

  • Răspunsuri 33
  • Creat
  • Ultimul răspuns

alessia... nu am cuvinte sa descriu ce am simtit citind povestea ta... imi pare tare rau pt toate umilintele pe care le-ai indurat si ma rog ca nimeni sa nu mai treaca vreodata prin asa ceva...(imi inchipui probabil ca traiesc intr-o lume utopica...)

 

De la noi [pup][flo][pup][flo][pup][flo] si numai ganduri bune! Si sa-ti traiasca printisorii!

 

Ionela [9cer] si Alex[copil] (DN 21.09.2004)

[foto]ALEX cantaretul [flo] Cu drag, MAMA

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor!!!!!

Ma alatur si eu voua pt. a va mai incuraja.

Eu am nascut in Buc. cu medici exceptionali si in niste conditii de Occident(si stiu ce vorbesc pt. ca am trait 3 ani in Germania).

Spitalul e de stat iar dupa nastere am stat intr-o rezerva cu conditii mai bune decat la hotel si nu am platit prea mult. Personalul de acolo a fost nemaipomenit. De aceea a nascut si Andreea Esca acolo, cred.

Am niste amintiri foarte frumoase si asta s-a intamplat la noi, in Romania in 2003 dec.

Deci, nu e dracu atat de negru.....Repet , spital de stat cu cateva rezerve mai noi.

 

Hai sa vedem si partea frumoasa a vietii si sa mai povestim si experientele pozitive. De cele negative suntem satui fiind alimentati zilnic de stirile TV.

 

Mihaela si Robert

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alessia id="red">nu-mi venea sa-mi cred ochilor citind povestea ta....infiorator!

Si eu care credeam ca asa ceva se intampla numai in provincie.....imi aduc si acum aminte ca eram la Postiliceala Sanitara din Arad si am facut practica la Spit. Matern de aici(in 1999-2000)....ce m-a marcat acolo n-a fost ce am vazut ci ceea ce am auzit in timpul nasterilor[:(] .Si aici vorbeau medicii ingrozitor de urat cu femeile care nasteau(si care nu cotizasera suficient-presupun eu).....imposibil de reprodus!Se purtau ca si cu niste animale si le faceau in tot felul pe bietele femei....

De aceea si acum, cu a doua sarcina , cu toate ca ne-am stabilit in Arad am decis sa merg la Cluj la medicul cu care am nascut prima oara(chiar daca sunt vreo 300 km pana acolo....in fiecare luna)!

 

Sa-ti traiasca baietii si sa fiti fericiti toti 4![pup]....cat despre experienta urata pe care ai avut-o....incearca sa o incui intr-un sertarel al mintii tale....

 

Pupici!id="Comic Sans MS">id="orange">

 

Ioana[gravi](10+)id="limegreen"> &id="maroon">[pirat] Alesio(08.10.2004)id="purple">

Pagina Alesio

Poze Yahoo

Povestea bazucului nostru scump

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...