Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Balante (dez)echilibrate (9)


Recommended Posts

Andreea, imi pare rau de Vladutz [pup]. Te asteptam cu vesti bune ! Ticka, mersi mult pentru sugestii. Abia astept sa vad si pozele. Nu mai pui linkul catre paginutza balantzelor ? Carmen.cita, mi-am amintit ca vroiam sa-ti raspund la dilema ta. E vorba despre Gwyneth Paltrow. Stii ca si ea si Brigitte Bardot sunt nascute tot pe 28 septembrie ? Aveam pe la inceputul discutiilor noastre (dez)echilibrate o discutie despre personalitatile nascute in zodia asta. Daniela si puiul Oana Maria (nascuta pe 2 septembrie 2003) http://community.webshots.com/user/oana_maria100 http://community.webshots.com/user/oana_maria200 POZE NOI !!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Am eu ness! Hai ca fac o pauza de la curatenie,ca doar e VINERI! Idei:la noapte pozez ca sa dau de lucru Tickai[flo],deci -poti cumpara personaje din desene animate ca cele care le-ai vazut pe geam la Rebi(ex.Alba ca Zapada)si sa ascunzi acele imperfectiuni, -sau poti cumpara 3 zana pe care le pui la departare una de alta de 3-4 cm,iar in stanga si-n dreapta lor poti pune cate un roi de stelute de diferite marimi. -stelute si planete din plastic fluorescente noaptea poti aplica si pe tavanul camerei. -am gasit tot felul de ingerasi din plastic fluorescent si mi-am facut o"lustra"in camera(aici fac poza).Ingerasii sunt agatati unul de altul prin litza(sarma subtire invizibila)prinsi de un cerc! -alta idee sunt acele raftulete. -pe usa poti monta o oglinjoara si un suport de pieptan,clame,perii,etc(fac poza). Daca mai imi vin idei,scriu. Dana cam ce mobila ai tu in camera fetitei? Andreea multa sanatate lui Vladut,sa se faca bine ca vine ziua lui! Cam nasol cu cismele ca pe langa ca NU gasesc,mai trebuie sa aiba si nr.meu......40-41!!!!!! Pe curand,ca trebe sa pape puiul!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...