Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Balante (dez)echilibrate (9)


Recommended Posts

Ma bucur mult Cary ca ai rezolvat...noi inca nu,dar sperante mai am... Week-end placut tuturor !!! Ca eu abia il astept ca sa-l preia sotul pe Vlad si sa reusesc sa ma relaxez si eu nitel... Andreea si Vlad [url="http://community.webshots.com/user/vladstefan2"]Iubirea mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ma simt deja pe un teren familiar: hainutze, culori, arome .... mmmm Referitor la aromaterapie, mie in genere imi plac aromele naturale si simple (lavanda, iasomie cedru etc.) pentru ca cele combinate (ocean, forrest sau mai stiu eu ce) mi se par lejer artificiale ... parca le lipseste ceva. Si pentru relaxare imi place mult sa le pun in apa de baie. Mai ales lavanda. gabirus
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit Gabi,sigur ca e loc,chiar suficient! Ticka iubita bine ca n-ai plecat la munte ca azi in drum spre gradinita cu Rebi am auzit ca au fost avalanse din cauta incalzirii vremei si s-au produs ambuteiaje!!! Ti-am spus ca in tot raul e si-un bine! Va doresc o saptamana buna si am sa revin dupa pranz!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu portofelul gol golutz [ups] dar cu pofta de viatza [:p] va spun Neatza de dimineatza [flo2]!!!
quote:
Originally posted by gabirus
Mai primiti o Balanta (15 octombrie) care oscileaza permanent intre echilibru si dezechilibru? (noroc cu Ascendentul in Capricorn, care ma mai ancoreaza in realitate) Daca da, [hopsieu] vin si eu sa ingros randurile! gabirus
Bine ai venit, gabirus [flo]!!! N-ai apucat bine sa vii ca uite sar eu sa te intreb. Eu sunt nascuta pe 16 octombrie, dar habar n-am ce ascendent am...o fi la fel cu al tau?
quote:
Originally posted by Salmida
gabirus, bine ai venit in grupul nostru! [flo2] Aici ninge! [*][*][*] In sfarsit! Acum probabil cä nu o sä mai scäpäm de iarnä panä la varä! [:D] Mie imi place mult vanilia! [;)]
Tare ma bucur ca [*][*][*] la voi, dar tare mi-as dori sa se opreasca pana la sf lui februarie. Plec in Finlanda si nu prea ma pricep la infofoleala si-mi doresc nespus sa fie cald ca sa nu inghetz. Ca tare nu-mi place frigul.... Despre shopingul meu: Eu am lasat o avere la Zara, mie nu mi-am luat decat o geaca (la 1/3 din pretz!!!!) in schimb Sandica....s-a ales cu o garderoba noua si cu 2 pereche de cizme din piele cu interior din piele de domnisoara adevarata (reduse de la 2 mln la 600 mii!!!!!) Dar mi-am zis ca nu ma mai duc la Mall ca deh tentatziile sunt mari, dar buzunarele mele au gauri! Va [pup] si ne mai citim mai tarziu!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, v-am vizitat si eu ca mi-s si eu balanta. Doar vroiam sa ma aflu in treaba, raspunzand la intrebarea de mai sus. Nu, ascendentul nu tine de ziua din zodie, ci de ora si coordonatele (localitatea) nasterii. Daca le vei preciza, pot incerca un calcul, cel putin aproximativ. Nu promit ca o sa particip activ la subiectul vostru, dar va salut respectuos. [flo] Alexandrina.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bun venit alexandrina [flo2] si multzam frumos ca vrei sa ma luminezi si pe mine cum sta treaba cu ascendentul meu. Uite datele mele: 16 octombrie 1975, or Rezina, R. Moldova. Dragelor [flo], sambata am fost cu Sandica in parc, noroc ca ne-am mai putut da cu saniutza. Am facut si cateva poze. [url="http://community.webshots.com/album/273910517FQzlrw"]Enjoy[/url]. Am facut si un om de zapada de fapt o "fetitza" de zapada cu coditze de salcie pe nume - Alinutza, cred ca ati ghicit cine a botezat-o! In parc am mai gasit o comunitate gratzioasa de omeni de zapada si n-am rezistat sa nu ne pozam si cu ei. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...