Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Balante (dez)echilibrate (9)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns
In primul rand, o [flo2] pt. alexandrina si "Bine ai venit!". Dupä cum väd nu scapi asa usor, numai cu salutäri! [;)] Troienitä, vijelitä vä salut si eu la inceput de säptämanä si sfarsit de zi a inimioarelor. [hia] Am admirat-o pe Sändica in poze si ii doresc sä poarte cu pläcere häinutele si incältärile. Panä cand tin reducerile acestea cä la sf. lunii aterizez si eu in Ro si prea mi-ati fäcut poftä de cumpäräturi? Aici am trecut in revistä deja totul ... sau aproape totul! [:D] O searä pläcutä, romanticä si iubäreatä! [;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara! Eu nu prea am gustat acest Valentine's ca am cam avut crampe/contractii (sunt [gravi] in 16 sapt.) asa ca dupa ce am venit de la job am stat cuminte in pat si nu am miscat. Ticka, si fiica-mea e din 2000 (dar Leutz, din 25 iulie). Ce frumos, sunt colege de generatie. [hippi] Hai ca ma uit acuma la ascendente. Asa: fiica ta are ascendent Scorpion (12 grade) - hihi, Capricorn cu ascendent in Scorpion, vai de capul tau [:D] iar sotul [il] ascendent Balanta (24 grade) - e chiar frumos la voi cum se repeta ca un pattern Balanta si Capricornul. gabirus
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!!ati facut ochi???? Gabirus ce va fi BB2??? Salmidutza cand vi in RO,stai in Bucuresti?sau mergi undeva la tara??? Ticka mi-a placut tare mult poza cu Sandica si ratele salbatice!ma bate gandul sa vin sa le vad si eu,dar pana in cealalta parte a Bucurestiului,fac o adevarata excursie nu alta(eu sed in Militari). Cat priveste tabelul cu reguli si pedepse,am vorbit cu Rebi despre el si s-a oferit chiar ea sa-l faca pe calculator!!!(dar Mami va face tabelul,ea completand doar rubricile)dar se va pune pe facute VINERI cand e zi scurta la gradi,ca doar nu era frumos intr-o zi cu dragoste! Cum fu fetele de ziua inimioarelor???ce ati primit??? Tati i-a facut lui Mami cadou un cantar de baie(mi-a placut tare,ca de mult imi doream unul)cu pinguini,care se asorteaza cu baia mea gri. De altfel a prospectat el terenul inca de saptamana trecuta cand am fost la cumparaturi,iar pe drum in masina m-a intrebat ce ar fi daca am cumpara un cantar de baie?!?!Rebi a zis DA,ea fiind cea mai incantata! Dar in magazin a uitat sa se duca la raionul cu pricina,lasand aceasta ocazie acum de V's Day! Adyna sa stii ca a fost si masa aceea romantica,dar in formatie de 4 acasa,cu flori,lumanari si servetele colorate puse de Rebi!caci nu era frumos sa pasez iar copilul(Axel spiridusul,ca de el e vorba) la mama cand l-am pasat sambata seara cand am avut o mica petrecere la prietenii nostri. Gata ca m-am intins ca o placinta,acum va dau cuvantul si voua,sa-mi spune-ti ce ati primit(hai nu fiti rele,ca macar un [pup] mai deosebit a fost,recunoaste-ti)?!!! Pe curand.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru primire si floricele. Precizez ca nu vroiam sa "scap" de voi, doar ca a intra hop in lac, intr-o sub-comunitate inchegata ajunsa la al 9-lea capitol, e pentru mine ca si cum in ultima clasa de studiu te-ai muta la alta scoala. Hai, totusi s-o las pe doamna diriginta sa ma introduca: "Alexandrina are 27 de ani, este balanta ca si voi si inca mai are probleme in a lua decizii. De mica a fost foarte complexata si extrem de introvertita si cu alte mici neajunsuri, acum si-a adunat o doza mare de optimism, incredere in ea si este destul de sociabila. Se framanta din orice, prea mult conteaza pentru ea parerea celorlalti, stie ca asta nu e un lucru bun si face eforturi pentru a elimina aceasta problema; probabil din aceasta cauza au dat-o parintii la noi in clasa ;). Cei din jur au impresia ca este o persoana echilibrata, serioasa, cat de cat matura, dar toate sunt impresii pentru exterior, cine o cunoaste bine stie ca orice dar serioasa nu e. Cu toate ca astrograma detaliata ii puncteaza ca principala trasatura simtul artistic, ea n-a reusit sa se regaseasca pe aceasta ramura, devenind printr-un concurs de imprejurari ale vietii ceea ce se numeste cap-patrat, deci inclinatie realista." Bun gasit si ma bucur sa fac parte din aceasta clasa. [:I][hia] A, doamna diriginta, pentru a putea sa ma inregistrati in catalog, iata si data mea de nastere: 21 octombrie. [flo]Alexandrina.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alexandrina, pai nu sunt balantzele niste sociabile din fire? Esti foarte binevenita in [grup] grupul nostru, draga mea. Fiindca suntem niste "vorbarete" de-asta am si ajuns la capitolul (9). Ia sa vezi tu ce usor curg discutiile noastre ! --------------------- Gabirus, Eva Iulia este un inger de fata [flo]. O minune ! Sa-ti traiasca ! Si bebele mic din burtica ce va fi, fetita sau baietel ? Sarcina usoara iti doresc [flo]! --------------------- Cary, mi s-a parut minunata ideea cu tabelul cu pedepse autoimpuse. Merita retinuta ! --------------------- La mine Valentine's Day are o alta semnificatie: in primul rand este ZIUA MAMEI MELE, sa-mi traiasca ! Asa ca am sarbatorit-o pe ea. Sotul meu mi-a adus o inimioara rosie, fosforescenta, de lipit pe perete. Arata tare misto, dar nu prea e bun lipiciul [bang]. Si-o floare [flo] [il]! Iar pentru fiica-sa, ca doar e super amorezat de ea, a cumparat un catelus de plus care tine in brate o inimioara. Daniela si puiul Oana Maria (nascuta pe 2 septembrie 2003) http://community.webshots.com/user/oana_maria100 http://community.webshots.com/user/oana_maria200 POZE NOI !!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza [flo2]!!! si am completat listutza...ca tot n-am mai vazut-o de ceva timp publicata uite ca vine si listutza: Balantele (dez)echilibrate 23 septembrie – Adela99 24 septembrie - lily 25 septembrie - Saso (Sofi) 25 septembrie - Ira (Irina) 25 septembrie - Sorina-Alexa (Sorina) 26 septembrie - Delia21 26 septembrie - DD (Dana) 26 septembrie - AdinaB 27 septembrie - Tango (Victoria) 27 septembrie - monicar (Monica) 28 septembrie - Carina (Anda) 28 septembrie - dana_ene (Daniela) 28 septembrie - MihaelaR 28 septembrie - Ionicutza (Ioana) 28 septembrie - danacaltan 28 septembrie - miche 28 septembrie - Mickyyy 29 septembrie - gandacelu 30 septembrie - Ioana75 30 septembrie - vlada (Andreea) 30 septembrie - loredanap 1 octombrie - Silvana75 (Silvana) 1 octombrie - adivio 2 octombrie - michiyan 3 octombrie - Alina 3 octombrie - Riara 5 octombrie - Mihai (bb monicar) 5 octombrie - elutza82 5 octombrie - lilib72 6 octombrie - Sense 7 octombrie - Amai 7 octombrie - Mimsi 8 octombrie - Ina Stan 8 octombrie - dana p. 8 octombrie - carmita_baby 10 octombrie - Steluta 11 octombrie - peca 11 octombrie - vectros 12 octombrie - tilis 12 octombrie - oana noemi 13 octombrie - Cici 13 octombrie - Mihaita (bb mmi) 13 octombrie - Ben (Mihaela) 13 octombrie - daniela_sb 15 octombrie - Dana P 15 octombrie - qsar 15 octombrie - gabirus 16 octombrie - ticka 18 octombrie - Adria (Adriana) 18 octombrie - mmi (Mihaela) 18 octombrie - tora97 19 octombrie - Cary 20 octombrie - Sperantza nu moare 21 octombrie - Geliza (Eliza) 21 octombrie - Salmida 21 octombrie - liliprejbeanu 21 octombrie - alexandrina (Alexandrina) 22 octombrie - Carina (bb Carina) 22 octombrie - CCarmen 22 octombrie - CORNELIAP33 22 octombrie - liviu's 22 octombrie - anuc Cu drag [hippi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Salmida
Am admirat-o pe Sändica in poze si ii doresc sä poarte cu pläcere häinutele si incältärile. Panä cand tin reducerile acestea cä la sf. lunii aterizez si eu in Ro si prea mi-ati fäcut poftä de cumpäräturi? Aici am trecut in revistä deja totul ... sau aproape totul! [:D] O searä pläcutä, romanticä si iubäreatä! [;)]
Salmida - [flo2]! Reducerile sunt teoretic pana pe 15 februarie, adica pana astazi, dar de obicei rafturile cu reduceri mai stau ceva timp in magazine. Astfel si la sfarsitul lui februarie gasesti ceva. Alte buticuri continua perioada reducerilor pana pe 15 martie.
quote:
Originally posted by gabirus
Buna seara! Eu nu prea am gustat acest Valentine's ca am cam avut crampe/contractii (sunt [gravi] in 16 sapt.) asa ca dupa ce am venit de la job am stat cuminte in pat si nu am miscat. Ticka, si fiica-mea e din 2000 (dar Leutz, din 25 iulie). Ce frumos, sunt colege de generatie. [hippi] Hai ca ma uit acuma la ascendente. Asa: fiica ta are ascendent Scorpion (12 grade) - hihi, Capricorn cu ascendent in Scorpion, vai de capul tau [:D] iar sotul [il] ascendent Balanta (24 grade) - e chiar frumos la voi cum se repeta ca un pattern Balanta si Capricornul. gabirus
Aolioooo!! [bang] pai si asa dupa cum stiu si fetele mai mult ma incurc decat ma descurc....ce ti-e si cu ascendentu asta. Pasarea pe limba ei piere, am vrut sa stiu ascendent...uite ca acum stiu [batcap]. Cat despre sotul meu...dragelor, credeti in coincidente? Mie uneori imi cam place sa cred..pai hai sa va povestesc: Sotul meu e nascut pe 07.01.1975, eu 16.10.1975 Daca faci suma tuturor cifrelor din data nasterii a fiecaruia...ambii avem cifra 3, alta coincidenta era media cu care am terminat liceul, media mea=media lui. si acum zodia si ascendentul...[alcool] gabirus, e o scumpa fetitza ta [amoras] (bineinteles ca mi-am bagat si eu repede nasul in album [8D]!) Sa-ti traiasca [flo]! Acum ca stiu ca e de aceeasi varsta cu Sandica mea...ne punem pe povestit, nu? Fetita lui Cary, Rebeca e putin mai mare... asa ca, eu zic ca putem face un club adevarat! Sarcina usoara! si [pup] pentru ascendentele nabadaioase!
quote:
Originally posted by alexandrina
Multumesc pentru primire si floricele. Precizez ca nu vroiam sa "scap" de voi, doar ca a intra hop in lac, intr-o sub-comunitate inchegata ajunsa la al 9-lea capitol, e pentru mine ca si cum in ultima clasa de studiu te-ai muta la alta scoala. Hai, totusi s-o las pe doamna diriginta sa ma introduca: "Alexandrina are 27 de ani, este balanta ca si voi si inca mai are probleme in a lua decizii. De mica a fost foarte complexata si extrem de introvertita si cu alte mici neajunsuri, acum si-a adunat o doza mare de optimism, incredere in ea si este destul de sociabila. Se framanta din orice, prea mult conteaza pentru ea parerea celorlalti, stie ca asta nu e un lucru bun si face eforturi pentru a elimina aceasta problema; probabil din aceasta cauza au dat-o parintii la noi in clasa ;). Cei din jur au impresia ca este o persoana echilibrata, serioasa, cat de cat matura, dar toate sunt impresii pentru exterior, cine o cunoaste bine stie ca orice dar serioasa nu e. Cu toate ca astrograma detaliata ii puncteaza ca principala trasatura simtul artistic, ea n-a reusit sa se regaseasca pe aceasta ramura, devenind printr-un concurs de imprejurari ale vietii ceea ce se numeste cap-patrat, deci inclinatie realista." Bun gasit si ma bucur sa fac parte din aceasta clasa. [:I][hia] A, doamna diriginta, pentru a putea sa ma inregistrati in catalog, iata si data mea de nastere: 21 octombrie. [flo]Alexandrina.
Alexandrina [flo], te-am trecut in catalog cu data de nastere cu tot[pk]! Vezi ca am boldit ce mi se potriveste si mie din descriere. Si nu suport faza cu parerea altora, imi vine sa ma strang de gat uneori! Si eu am facut mate-fizica si uite ca acum sunt mare inginera mare cu inclinatii de mare artista nerecunoscuta. Da las ca va fi soare si pe strada mea!
Cary, Dana ce Valentin frumos ati avut, eu am fost la un restaurant, dar nu pentru Valentin ci pentru ziua unui bun prieten. Dar am baut un coctail pentru indragostiti (cica era cu vodca si sirop de zmeura). O fi fost ala Valentinul meu [:D]??? si nici coctailul nu l-am baut pana la capat , ca deh eram driver de servici [bang]. Poate la anu'.....(acum ca sa fiu foarte sincera.... nu mai gasesc latura mea romantica!!!! eu am mai zis si alta data ca din fetitza romantica si razareatza cum eram usor usor ma transform intr-o muratura pragmatica si sarcastica, beahhh!, unde sunt aripile de alta data? O fi varsta de vina [:-)))]) Dar supararea cea mare e ca mi-am dat seama intr-un tarziu ca mi-am pierdut sapca la cumparaturi si-mi placea atat de mult sapca mea. M-am desumflat [xx(]. gata ca vad ca m-am intins cam mult! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...