Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenii omului (5)


Recommended Posts

Si eu vreau pe lista[:D] impreuna cu pi a mea de 4 ani Tzutzulica.Am gasit0o in boscheti intr-o seara urita si rece de aprilie..daca va spun cum..hehehe...auzindu-i strigatele de puiut amarit,speriar si singur am coborit cele sase etaje si am inceput sa pis pis in fata unui gard viu destul de inalt dupa care se auzeau mieunaturile sfasietoare...nimic..inca odata..nimic.Mai sa fie?!? si atunci ce fac?ma asez ciucica in fata gardului viu(afar poua marunt era fro 10 seara) si incep sa miaun ca mama pisica in fata tufisurilor.Am mieunat frate fro 20 de minute doara doara si intr-un tarziu a aparut..mica,cit pumnu,speriata,murdara de motorina,plina de pureci si lovita(of course ca doara te simti macho cind lovesti animalute lipsite de aparare).Am insfacat-o de ceafa ,am bagat-o in san..abia acasa am vazut ca eram toataaa manjita de motorina,dar ce mai conta...Sincer ,nu am crezut ca va scapa..dar cu dragoste,cu ingrijiri medicale..s-a pus pe picioare...si ce fugee prin casa si se joaca de numa numa.Si inca ceva..fara sa o dresez sau alte smecherii pisicuta mea face aport[:D]da..da..ati citit bine.Eu ii arunc jucaria si ea mi-o aduce inapoi la picior ,asta dupa ce isi face ea numarul..si daca nu sint atenta are grija sa ma faca atenta. ca si cum ar spunee..heeeii da tu nu vezi ca jucaria e linga tine?ce mai astepti?..e o dulce si o dragalasha..e sufletelu meu[pis]..si ar mai fi atitea si atitea de povestit...dar poate mai incolo am sa va mai spun povesti frumoase cu Tzutzi a mea..pisicuta corcita gasita in boscheti intr-o seara urita si rece de aprilie...[pup][:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ca sa nu mai spunca la un moment dat am observat printre mieunaturi ca ma cam ocoleau oamenii[:)][:)]atunci nu am realizat dar acasa dupa ce bataile inimii i s-au mai potolit mi-am data seama ce si cum...pai cum sa reactioneze dragelor cind vedeau la ora aia tarzie..in ploaia aia rece...o femeie in toata firea miunind cu spor in fata unui boschet[:D]rideam singura prin casa...gata..cafelutza has left the building[:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by cafelutza
Ca sa nu mai spunca la un moment dat am observat printre mieunaturi ca ma cam ocoleau oamenii[:)][:)]atunci nu am realizat dar acasa dupa ce bataile inimii i s-au mai potolit mi-am data seama ce si cum...pai cum sa reactioneze dragelor cind vedeau la ora aia tarzie..in ploaia aia rece...o femeie in toata firea miunind cu spor in fata unui boschet[:D]rideam singura prin casa...gata..cafelutza has left the building[:)]
cafelutza - [asia] [flo] [pup] pentru tine si pisica ta. PS Vezi ca s-a deschis volumul 6. scriem acolo. Ramonika [amoras] si pisicile [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/fram11/album?.dir=/88c5"]Vladutz Tigrutz[/url] [pis] si [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/fram11/album?.dir=1b96&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph/fram11/my_photos"]Alina Bubulina[/url] [pis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...