Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de ianuarie-februarie 2004 (64)


Oana_B

Recommended Posts

[s][majoreta][s]LA MULTI ANI, RARES-IOAN!!!!![s][majoreta][s]
Helen si Tatiana, va multumesc mult pentru sfaturi! Chiar luni il trimit pe tati sa cumpere "tratamentul"[:D] si sper sa se insanotoseasca si plantuta mea cea draga!!! Rox, pana acum nu observasem [mariaj] ca Alex are ochii verzi!!!! Ce copii frumosi avem, fetelor!!! Sebi a suferit doua accidente ieri: si-a spart buza de sus si si-a invinetit un obrajor! Face numai prostioare..... Spre rusinea mea, inca n-am reusit sa postez pozele noi[bang]... Fug la nazdravan, ca suntem singuri acasa si...darama tot!!!!!!! [pup] Vic si [bis] Sebi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[bum]Mare petrecere mare! Astazi Rares face un anisor! [s]
Rares
[s] La multi ani pui frumos, sa cresti mare, sanatos si sa aduci numai bucurii parintilor! Sa ai parte de noroc, iubire, bani multi si fete frumoase (sic, am aflat ce ai ales![:D])! Adriana, sa va traiasca flacaul si sa va umple sufletele de bucurii ca si pana acum! Petrecere frumoasa diseara. Bea o sampanie si pentru noi! Rox si Alexandra Maria [copil] (10.02.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bun venit Firutza si Eduard! Monica, [pup]. Ne vedem noi cumva. Uite asta e un motiv bun sa ne mai socializam. Vic, Alex are ochii albastri-verzi. Depinde mult de cum bate lumina. Oricum probabil vor ramane verzi. Asa ii au bunicul ei (tatal sotului, ca tatal meu ii are verde mai inchis) si cumnata mea. Oricum, admirati-o pe Alex in pozele de la petrecere, pentru ca acum i-am ciopartit eu parul si arata cam zurlie. Nasa a reusit sa ii taie doar un mot din varful capului si azi a trebuit sa o indrept eu. Insa nu a prea stat si e tunsa cam inegal. Ba pe alocuri e cam scurt. Dar lasa ca ii creste. Nu cred ca ar sta la frizeria pentru copii. Ca tare as duce-o. Vic, imi pare tare rau pentru Sebi. Vai ce accident! Saracutul. Cred ca s-a speriat. Pupa baiatul si de la noi sa ii treaca mai repede. Rox si Alexandra Maria [copil] (10.02.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la mculti ani RARES !sa fii un barbat adevarat!Ce bine este sa avem copii asa de mari,nici nu stiu cand au trecut lunile...parca mai ieri va intrebam cu disperare cum se naste mai usor si astazi avem deja personalitate!voi mancati supa ??Edi,nu!mai incercam si astazi!...cat despre buza sparta ,ne pare tare rau ,stim ce inseamna!nu mai vroia sa bea ,sa manance,avea bubita! dar atrecut!acum are un guturai de nu mai scapa de el de vreo 3 sapt.nu mai stim ce sa-i mai dam ,s-a saturat de siropuri de ser pe nas;abia asteptam vara!VA URAM DIN SUFLET `LA MULTI ANI`,PITICILOR-URIASI!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca am monopolizat forumul, insa imi explodeaza sufletul daca nu va spun cat de fericire imi aduce Alex si ce mandra sunt de ea. Ma uit la ea si imi dau lacrimile. Ce face Alex nou: - merge singurica destul de bine. Merge si de-abusilea si in 4 labe (adica pune doar talpa); - ma ajuta la treaba. Ieri cand faceam ordine inainte de party ma ajuta si ea si plimba o punga dupa mine. Si imi dadea abtipilduri pentru baloane; - canta si danseaza; - imi da mereu jucarii sa ma joc cu ea; - imi arata ce vrea si unde sa mergem; - ma trage de mana acolo unde vrea sa mergem; - imi da receptorul si se supara daca nu vorbesc; - si ceea ce ma face sa rad de una singura de jumatate de ora, se face ca pregateste papa. A luat un castron si o lingurita si amesteca de zor in el. Apoi scoate lingurita si zici ca hraneste scaunul. Apoi iar amesteca. [il] Nu e ea mare vorbareata. Zice "Cah", "papa" si cam atat. Tata nu a zis demult. Mama la fel. Numai cand e suparata striga "maaa". Dar azi a venit cand vorbeam la telefon si m-a tras de mana si a zis "ma ma". Nu stiu daca mie, daca mi se adresa sau pur si simplu a spus. Dar mi-au dat lacrimile. Gata. M-am laudat destul. Stiu insa ca voi ma intelegeti. Sigur asa simtiti si voi la puii vostri. Rox si Alexandra Maria [copil] (10.02.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[batetoba][batetoba][batetoba][bum][bum][bum][bis][bis][bis]
[s]LA MULTI ANI RARES-IOAN, sa cresti mare, sanatos, voinic si voios!!![s]
Adriana, sa va traiasca frumusetea de flacau,sa va aduca numai bucurii si sa-i faceti o surioara[;)] [flo][flo][flo] Emilly cu gaza ei[9cer] Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana sa fie sanatoasa roscatica, ce frumos povestesti tu de ea!sa de-a Dumnezeu si de acum incolo sa-ti umple inima de bucurie[pup] Si Ilinca mea are ochii verzi-albastri, eu i-am preferat mereu verzi si inca sper sa nu se faca albastrii...si poate o sa aibe si parul negru...ca tati si ochii verzi ca mami...inca mai speram. Ieri am incaltat-o pe gaza, i-am pus ham si gata la plimbare prin magazine.Va dati seama ce a fost pe capul ei, nebunie, culori, lucruri de pus minuta si luat...azi repetam figura. Am dat pozele la developat si sunt curioasa cum au iesit, cele puse au fost facute de nasi cu digitalul. Va pupacim si sa aveti o duminica frumoasa! Emilly cu gaza ei[9cer] Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Foarte ciudat,am postat un mesaj si uite ca nu e. Emilly, iti spuneam ca Alex s-a nascut bruneta, a ajuns roscata si va fi probabil satena judecand dupa radacini. Eu as fi vrut sa fie bruneta, cu par des si ondulat ca sotul meu, dar...Eu am fost blonda cand eram mica, cam ca Ilinca, si am ajuns saten foarte deschis. Nu vreau sa te descurajez, dar e greu de crezut ca blonduta ta va ajunge bruneta. Rox si Alexandra Maria [copil] (10.02.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s][s][s]Rares! Sa cresti mare si voinic, frumos si destept si cuminte [;)]. Si la multi ani tuturor bb-lusilor care au devenit copilasi in ultimul timp. Multi pupici din partea noastra. Diana si [copil] Mircea (2.01.2004) [url="http://community.webshots.com/user/dianab13"]Album Mircea[/url] [url="http://www.freewebs.com/bbianfeb2004"]Pagina bebelusilor de ianuarie-februarie 2004[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI !!! - tuturor bebelusilor care au implinit 1 ANISOR cat am lipsit noi de pe forum. Andruska, Adriana, sa va traiasca puiutii, sa fie sanatosi si cuminti si sa va umple viata de bucurii. Am sunat la voi, dar nu v-am gasit (telefonul nostru merge de-abia de ieri dimineata). Sper ca ati avut o petrecere pe cinste. Alex a fost racit iarasi (nasuc, mucisori multi ...), 8 zile am stat in casa cu el, dar acum a trecut. De fapt, azi e prima zi OK. Am o rugaminte: ce stiti despre PERITOL? Stiu ca e un antihistaminic care produce somnolenta temporara. I-am dat lui Alex mai putin de 2,5ml de 3 seri si, in sfarsit, se odihneste si el noaptea. Adica, a inceput sa doarma si sa mai dorm si eu. Alex se trezeste noaptea, sta cam o ora si se fataie de colo-colo; am incercat toate variantele si se pare ca nu am rezolvat problema dormitului noaptea. Ziua, la fel, cu greu doarme si iepureste (se trezeste, urla, apoi trebuie sa-l adorm leganat.......si tot asa). Va asigur ca am incercat toate variantele. Va pupam pe toate si va dorim sa aveti o saptamana plina de [cina2] Lia si Alexandru (19ian2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
  • Adaugă...