Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pantelimon ?


Recommended Posts

Si noi am fost ieri in parcul Morarilor intre orele 17-19.

Astazi vrem sa mergem iar in parc pe la 12.30-13, asta daca tine vremea cu noi caci altfel stam in casa.

 

Felis, imi pare tare rau ca Mihaita are probleme cu constipatia dar sper sa fie de ajutor Lass Baby (de la mamicile de sept-oct care l-au folosit au zis ca e foarte bun).

 

Mia, nu stiu pe nimeni care sta acolo....dar poate stiu alte fete!

 

Pupici!

 

Mihaela si papusica mica Alexia Maria (26.08.2004)

[foto]Alexia, [zana] de 8 luni +id="red">

[foto]Evenimentele din viata meaid="red">

 

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by FELIS
quote:Originally posted by Mia.

Nu sta nimeni la Pantelimon 99 bl 402 A?Poze


id="quote">id="quote">Ce adresa exacta...[alcool]... Vrei sa afli cine sta acolo??????[alcool]id="purple">id="Comic Sans MS">Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)Ce mai face Mihai!...
id="quote">id="quote">MIAid="blue">... sa nu te superi... glumeam...[:D]id="purple">id="Comic Sans MS">Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)Ce mai face Mihai!...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Mia.

Eu am stat acolo pina acum 6 luni si vroiam sa stiu ce-mi mai fac fostii vecini!Poze


id="quote">id="quote">Chiar nu stiu nici ca zona unde e blocul... Poate totusi citeste si vreo vecina de a ta sa iti mai de vesti!... Bafta!...[;)]id="purple">id="Comic Sans MS">Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)Ce mai face Mihai!...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua fetelor,eu nu stau pe Pantelimon ci pe Vergului,blocul de linga unitatea de pompieri exact linga parc.Noi vom veni la vara in tara asa ca poate ne intilnim prin parc la Morarilor.Felis am inteles ca baietelul tau are probleme cu constipatia.Si fiica mea a avut probleme cind era mica,acum are mai rar si nu de mai multe ori pe zi ci doar o data.Daca vrei iti pot aduce niste supozitoare cu glicerina sa folosesti din cind in cind.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by mieke

Buna ziua fetelor,eu nu stau pe Pantelimon ci pe Vergului,blocul de linga unitatea de pompieri exact linga parc.Noi vom veni la vara in tara asa ca poate ne intilnim prin parc la Morarilor.Felis am inteles ca baietelul tau are probleme cu constipatia.Si fiica mea a avut probleme cind era mica,acum are mai rar si nu de mai multe ori pe zi ci doar o data.Daca vrei iti pot aduce niste supozitoare cu glicerina sa folosesti din cind in cind.


id="quote">id="quote">Multumesc mult. Folosesc supozitoare cu glicerina si ii dau zilnic sirop pt constipatie. Dupa vreo 3 zile de sirop, a inceput sa faca kk mai moale, chiar daca e tot cu supozitor (ca tipa saracutul de el cand facea kk)Am mai completat la "ce mai face Mihai"id="purple">id="Comic Sans MS">Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)Ce mai face Mihai!...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...