Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pantelimon ?


Recommended Posts

  • 7 months later...
  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna fetelor, eu am stat prin mai multe cartiere (Floreasca, Unirii, Colentina), dar de aproximativ 1 luna ne-am mutat la casa in fosta comuna Pantelimon.

Si fiidca ai mei copii curand vor incepe scoala (peste 2 ani), as vrea sa stiu parerea voastra cu privire la scolile generala de pe sos. Pantelimon si care ar fi acestea?

Multumesc mult, pupici si sanatate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele mai sunteti pe aici???

 

Eu locuiesc la stadionul national Lia Manoliu dar lucrez la "cap. lui 14" in fata la blocul Cosmos....poate ne intalnim aici la o barfa mica....vad ca subiectul e vechi

Mariana 75....eu am mers la scoala gen nr 77 de langa clubul sportiv....vreo 5 ani cls. I - V.......asta se intampla acum vreo 13 ani cand locuiam pe str. Marcuta (acum gentiana)

Ehhe ce vremuri frumoase..profesorii oki, conditii bune...dar acum nu mai stiu ........mai nimic!

 

mmiha

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor

 

Acum am vazut subiectul, bine ca l-a adus Maria pe prima pagina. Eu stau pe la Electroaparataj, dar pe partea su sos. Pantelimon. As vrea si eu sa iesim impreuna la plimbarica, doar ca eu nu am bb. ma primiti si fara????

 

Va pup si sper sa ramana subiectul pe pag. 1

 

marinar

http://pg.photos.yahoo.com/ph/msailor22/album?.dir=a71d&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//photos.yahoo.com/ph//my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

Am stat si eu in Pantelimon,la Piata Delfinului, dar m-am mutat de 1 an, insa tot ala ramane locul meu preferat, acolo au ramas ai mei si toate amintirile frumoase.....

Cat despre scoala, imi scapa acum nr... insa e cea de la biserica din fata sectiei de politie, insa am auzit ca cea din spate de la Miramar ar fii mai buna.

 

Nunta noastra

Poze

Nu te ascunde in spatele unei imagini false: oamenii te vor iubi mai mult daca esti sincer

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by marinar

Miramar-ul e in zona delfinului. Imi pare rau ca nu pot da detalii despre scoli dar eu stau in Pantelimin de aproape 2 ani, de cand m-am casatorit.marinapozici


id="quote">id="quote">Este chiar vis-a-vis de fostul sediu Orange un pic mai la stanga si acolo este o biserica[;)]... iar scoala este chiar in spate...Nunta noastraPozeNu te ascunde in spatele unei imagini false: oamenii te vor iubi mai mult daca esti sincer
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...