Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pantelimon ?


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns

[hopsieu] bine v-am gasit fetelor. eu locuiesc in Pantelimon de cand m-am nascut. stau aproape de capatul lui 14 dar sper sa ma mut de la parinti in weekend-ul acesta. dar nu va las singure.. ma mut doar 2 statii mai spre centru, la Morarilor.

oliviavid="red"> esti din Moreni? sotul meu este de acolo.

cine stie, poate va cunoasteti, cu toate ca el a plecat de vreo 8 ani de acolo.

 

o zi minunata,

Mari

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

danielutza nu stau la lalele ci pe Aleea hobita, de la balcon vad antrefrigul si "casete radio"- asa ii zice sotul ca eu nu stiu nici ce a fost si nici ce este acum, e un bloc cu o singura scara. mai exact in spatele blocului 302 si langa 67, ca eu stau in 303. trebuie sa stii.

 

Marinaid="red"> [gravi]27+[fetita]

 

burtika

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

Marinar in blocul 67 statea invatatoarea mea si in gradinita aia de linga aushwitz (asa ii ziceam cind eram mica din cauza fumului negru) af fost si eu...La casete acolo (asa stiu si eu fabrica aia) am fost odata cu corul de la scoala "pentru distractia muncitorilor patriei". La scoala am fost la 51...tu? Sau n-ai stat in cartier de pe vremea aia? Am fost de curind pe acolo "prin spate" cind am reparat nu stiu ce la masina (eu eram asistentul). Tu ai garaj d'ala ca am vazut pe acolo destule? La ce etaj stai? Eu la 14...

[pup] mai vorbim [flo]

 

rasfatzata de Bucuresti

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...