Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pantelimon ?


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Vai, vai, vai!!! Acumid="Book Antiqua">id="blue">id="blue"> a ajuns tocmai pe pagina 12, cu greu l-am gasit. id="red">Pai ce faceti fetelor mamicilor din Pantelimon? [help][bang][?]

id="right">id="limegreen">

 

Treziti-va!!!

 

id="right"> id="red">TREZITI-VA!!!!!

 

id="right"> id="Times New Roman">UN AN NOU CU TOT CE VA DORITI [pegeam][pegeam][pegeam][pegeam][pegeam][pegeam][pegeam][pegeam]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andruskandu eu nu am mai intrat de multisor, ad cam de o luna, pe aici. nu prea are succes subiectul si daca nu-l gasesc pe primele 3 pagini nu-l mai caut. am scris pe pag 11 ca stau pe electroaparataj, deci mie imi este aproape parcul de la stadion. acolo o sa-mi plimb bebelina care mai are putintel si va veni pe lume.

sa-ti traiasca si tie baietelul.

 

UN AN NOU CU BUCURII tuturor

 

Marinaid="red"> [gravi]36+ sau mai mult[fetita] Emma Ioana

 

burtika

lucrusoare bebe

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Un an cat mai bun, sa fiti sanatoase, norocoase si sa avetzi multe impliniri!id="red">

Felicitari marinarid="red">, sa fie sanatoasa si mancacioasa micuta Emma Ioanaid="red">, sa aibe o viatza frumoasa si sa va aduca multe bucurii. Iar tie Marinaid="red"> iti urez refacere usoara, mult laptic sa va lumineze fetitza viatza.id="red">id="size3">

 

Otilia si Ana Maria (18.12.2004)

Filmulete Ana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by andruskandu

Ce faceti?id="blue">Andrei a implinit azi 7 luni!id="blue">Andreea[mamica]lui Andrei[copil]de 7 luni


id="quote">id="quote">ANDREI...id="red"> [cheers] LA MULTE LUNISOARE INAINTE SI LA MULTI ANI!... Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)ian 2006,fev 2006, motz, martie 06 aprilie 06, mai 06,iunie 06,iul-aug 06,"sept-06", oct-06 "Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic"id="green"> Cicero
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai fetelor... pai eu acum mi-am dat seama ca nu mai mai stau in Pantelimon [alcool][q]... de pe 28 dec 06 m-am mutat... la Salajan... sunt pe aproape , dar nu in Pantelimon...[alcool] Dar nu va pot explica reactia mea cd am vazut subiectul acesta...[ups] "eu nu mai stau in Pantelimon!!"[soc]

Adevarul e ca nu am avut inca timp sa ma obisnuiesc cu ideea...[:D]id="purple">

 

Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)

ian 2006,fev 2006, motz, martie 06 aprilie 06, mai 06,iunie 06,iul-aug 06,"sept-06", oct-06

"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic"id="green"> Cicero

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce mai fac mamicile din Pantelimon (sau din alta parte)? Ce mai fac nou copilasii vostri? Andrei a inceput sa se ridice singur pe marginea canapelei si sa mearga tinandu-se de ea. De-a busilea a luat-o de la 6 luni, asa ca acum e veteran.

 

 

Va [pup] pe toate cu copilasii vostri nazdravani!

 

 

 

Andreea [mamica] lui [copil]Andreiut Puiut

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...