Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pantelimon ?


Recommended Posts

Buna fetelor...

Si eu stau in pantelimon....mai exact pe b-dul Chisinau, vis-a-vis de Miramar....si am invatat in scoala 58[:D][:D]

....ce sa mai zic....eu am 20 de ani si astept cu nerabdare sa vina fetita pe lume.

Ma bucur ca suntem atat de multe mamici din zona asta...sper sa ne plimbam bebeii impreuna[:D]

 

Andreea [gravi] 33 sapt [fetita]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns
  • 2 weeks later...

wow nu mi-a venit sa cred cand am vazut iar subiectul pe primele pagini.

 

otilia merci mult de urari. noi suntem bine, pe 16 implinim o lunisoara... ce trece timpul. laptic am dar bebelina mea nu prea se satura, cred ca nu trage ea suficient in timpul alocat suptului si ziua ii mai dau si completare. noaptea ma mai mulg si se satura din ceea ce scot. acum experimentam perioada cu colicii...uffff, mise rupe sufletul cand o vad cum se screme...

 

voi ce mai faceti? vad ca vor mai veni pe lume cat de curand 2 fetite. hehe la vara o sa facem furori in parcul 23.

 

Marinaid="red"> mami de Emma Ioana(16.01.2007)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marina, La multi ani pentru fetita ta Emma Ioana! Sa-ti traiasca si sa va bucurati de ea. Maine implineste o luna, dar nu stiu daca deschid calc., asa ca profit acum. Puiul meu a implinit deja 8 luni si este un nebunatic dulce de tot, s-a ridicat in picioare pe marginea canapelei iar acum se agata de tot ce poate ca sa se ridice si sa stea in picioare. Rade tot timpul si s-ar juca cu mine cat cuprinde. Cat despre subiect, ce sa spun, cred ca trebuie sa gasesc alt club, ca asta....ma zbat degeaba. N-am intalnit pe nimeni, n-am primit nici un raspuns. Plec ca mi sa arde mancarea pe foc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Ce faceti, mamici cu bebici de Pantelimon? Chiar nu vreti sa colaboram? De cate ori deschid calc. caut in primul rand acest subiect si sunt tare suparata ca il gasesc tocmai pe la pagina 7-8 sau chiar mai departe. Sunt tare suparata din cauza asta.

 

Ieri am implinit frumoasa varsta de 33 ani, asa ca am sarbatorit, dar azi suntem singurei acasa, Andreiut si cu mine, avem mai mult timp liber. [copil] doarme, iar eu tusti la calc. sa mai transmit o veste despre noi. Puiul meu e bine, face nazdravanii si rade tot timpul. Ne jucam, cantam, mai nou, de vreo 2 sapt. a inceput sa ma strige mama, ce mai, e un dulce. Ma topesc dupa el.

 

Pupici!!!

 

 

 

Andreea [mamica] lui [copil] Andreiut - Puiut

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...