Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pantelimon ?


Recommended Posts

Galeria Modei....WOW......ce vremuri .......!!!! Si magazinul Materna care era vis-a-vis !! Acum.......banci peste banci ! Am nostalgia "buticelor" alora in care gaseai tot soiul de bluze, agrafe, tampenii. Mey, si ce-mi mai placeau !!!

 

Ioana si Bianca pui (22. dec. 2004)

 

http://photos.yahoo.com/ioana_du

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Haide ma Ioana! Mergeam dupa Revolutie des acolo, la tenis, badminton, sau doar cu gasca la barfa pe iarba verde, sa dam suncile jos!

Mama mai mergea cu cateii acum vreun an la plimbare si zicea ca nu arata rau. Parca. Sau zicea ca-i rau? Ptiuuu, nu mai tin minte. Cert e ca acum merge cu ei in IOR sau Titan (sau e acelasi?)

 

Fug sa-l creia o pauzasc pe maimutzica!

 

 

Poze [bibe] (23.08.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aha, da stiu, cum sa nu stiu magazinul Dacia! Mai exista la propriu, sau numai legenda de el?

cred ca am intrat de vreo 3 ori in blocul ala...are 3 demisoluri??? era ciudat rau..dar tin minte ca m-am mirat cand am vazut ca sunt apartamente la subsol (demisol). Si ce exista la celelalte demisoluri? Pai chiar in spate ai parcul Morarilor si cum treci strada scoala generala 77. Primii 4 ani acolo m-am chinuit sa invat! Aoleu, ce mai tranta cu betigasele si bastonasele [:D]

Mie, mi-a placut Pentelimonul....avea multe vitrine. Sunt bolnava dupa vitrine!

 

 

Poze [bibe] (23.08.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by alinah

Energy, in parcul Morarilor imi duceam cateii la "joaca"! Asta prin 1993. Poate erai si tu cu un catel ceva in vremurile acelea apuse [detectiv] Poze [bibe] (23.08.2004)


id="quote">id="quote">da , in 93 avea un an sufletul meu scump si iubirea vietii mele, eram cu un cocker auriu...."Copiii au mai multa nevoie de modele decat de critici"nechezol
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...