Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pantelimon ?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns

IOANAid="red"> care a deschis acest subiect nu a mai dat pe aici sa vada ce mai este... M-am intalnit cu ea azi la cumparaturi. Era cu Biancaid="green">, de care nu m-am apropiat prea mult ca sunt racita...... M-am bucurat sa o intalnesc, dar ea si-a dat seama ca nu are cu cine discuta ca eu dormeam pe mine...[:D]

 

Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)

Albumul lui Mihai

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu m-as bucura sa reusim sa ne intalnim intr-o zi. Din pacate saptamana aceasta sunt cam ocupata, cica tehnoredactez. Eu ma gandeam sa mergem in parcul Morarilor. Eu nu am fost niciodata dar altul mai aproape nu cunosc. Bine mai este si Parcul florilor (parca). Oare care-i mai mare si mai frumos?

 

Otilia si Ana Maria

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Otiliaid="red"> Parcul Morarilor e vis-a-vis de Parcul Florilor! Ca marime Morarilor e pe primul loc! Si ca frumusete! Parcul florilor e cam "chel" ca sa ma exprim mai bland... adica flori mai putine...[alcool]

Si eu as vrea sa ne intalnim mai multe fete sa ne cunoastem ! [flo] Cred ca cel mai bine dupa paste! [biz]

 

Felisid="red"> multa sanatate! [pup]

 

Va pupic [pup] noi ne imbracam de iesit un pic prin parc![biz]id="purple">id="Comic Sans MS">

 

 

 

 

Nallyid="purple">id="Comic Sans MS"> [mamica] si [copil]Sebastian id="purple">id="Comic Sans MS">(14.04.2004)

 

Poze nou-noutze cu Sebastian!!![foto]

 

Poze...Poze...Poze [foto]

 

* Nici un barbat nu crede ca o femeie vorbeste prea mult... cand il vorbeste de bine!* [;)]id="red">id="size1">

 

id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost pe la soacra mea si cand m-am intors am trecut prin parcul Morarilor... Mihai era scancit asa ca l-am luat in bratze si m-am asezat pe o banca. Am stat pana a adormit, dupa care am coborat cu el in carutz langa lac... Aici nu am stat mult deoarece nici nu puteai respira de "fulgi" de la copaci... (cum le zice?)

In parc erau mai mult bunicii cu bebeii[:D]id="purple">id="Comic Sans MS">

Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)

Albumul lui Mihai

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...