Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de sept-oct (21)


roandre

Recommended Posts

Buna fetelor. Am o veste trista. Nu mai reusesc sa intru pe forum si nu inteleg de ce. Aseara cand am vrut sa intru surpriza: ACCESUL LA FORUM TI-A FOST RESTRICTIONAT", Azi s-a intamplat la fel, numai ca asteptand mai mult , totusi mi-a fost incarcata pagina si am intrat . Aveti vreo idee? Eu nu cred ca am incalcat vreo regula, sau daca e asa poate ma ajutati. Pentru mine ar fi tare rau sa nu va mai pot contacta si chiar nu inteleg de ce mi s-a intamplat asta. Eu ma bucuram ca mai am cu cine face schimb de idei si de unde invata cate ceva de la mamici trecute prin anumite experienta si acum........ Astept vesti de la voi, (sper sa mai pot intra chiar si mai greu) pana se rezolva situatia.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 139
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Salut fetelor!! Ne-am intors si noi din voiaj... mami s-a distrat pe partie la Azuga si licuriciul ei a stat cu nasica... cumintel de era sa-l manance de drag ce i-a fost de el. Ana sper ca puiul tau e mai bine si nu mai face febra. Lilia, intradevar si mie mi-a zis medicul ca pana la 1 an, indiferent ce papa ii bag la diversificare, baza trebuie sa ramana laptele (cel putin 3 mese integral lapte si daca mai vrea chiar si dupa mesele de legume sau fructe) Frosa, au cand amintrebat de oscilococcinum mi-a zis doctoru' ca e un fel de frectie la picior de lemn... nu face nici rau, da' nici bine. Anielas, sa stii ca intradevar este de la lingurita ca si eu am inceput cu suc de fructe si nici unul nu mi l-a papat cu lingurita ... se stramba de ziceai ca are ghimpi lingurita (desi am trei feluri de lingurite... din plastic si din silicon, de diferite marimi si consistente), in schimb din biberon imediat a halit suculetul. Eliana, eu cred ca poti sa ii dai si ardei congelati ca oricum ce se gaseste acum sunt de sera. Eu o sa ii dau si din congelator. Peste o saptamana cred cabagam si noi legumele. Pupici la bebicii nascuti azi si petrecere frumoasa parintilor indragostiti!![cina2] Angela [il] si [bonjovi] Licuriciul ei mic [url="http://community.webshots.com/user/davidangelatavy"]DAVID LICURICI mic (3 sept)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, parca tu ai intrebat de para, nu??! Mie mi-a zis medicul ca pot sa ii dau, mai ales daca este mai constipat, sa ii inlocuiesc marul cu para. Dany, nu pot sa te ajut ca nu am primit niciodata mesajul asta... dar vad ca ai postat de cateva ori, eu zic sa mai incerci sa nu te dai batuta[duel] Angela [il] si [bonjovi] Licuriciul ei mic [url="http://community.webshots.com/user/davidangelatavy"]DAVID LICURICI mic (3 sept)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut mamicute, fac si eu act de prezenta si va urez la toate LA MULTI ANI de ziua indragostitilor, ca vaz ca aici toata lumea e indragostita de puiuti (cred ca si de soti [:)]). Mihaela (Roandre), saru'mana de reteta de tort diplomat, am facut-o de ieri intr-o forma de tort in forma de inima si a iesit super si la gust si la aspect. Ana (si nu numai), pentru febta sa ai intotdeauna in casa supozitoare de paracetamol si propifenazona (se pun alternativ, la 6 ore diferenta) si daca nu scade febra asa pune-i un supozitor de NOVOCALMIN (parca sub 6 luni se da numai o jumatate). Sanatate la micut. Aseara am inceput si noi diversificarea. Voiam sa incepem la 5luni (are 4 si jumatate) dar am vazut ca nu mai parea satula seara, sugea nervoasa (ma lovea cu picioarele si tragea de tzatza in toate directiile) pana nu mai ramanea nici o picatura. Am inceput cu cereale Milubrei mit - nu a vrut deloc cu biberonul, dar a acceptat usor lingurita. Peste cateva zile amsa-i dau si suc de morcov cu mar. [pup] Vali si bebelusele
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daany28, Nu te speria, este doar o eroare, mie mi-a dat-o vreo luna si am intrebat moderatorii si mi-au zis ca nu e nimic, ca nu m-a restrictionat nimeni, e o eroare de ....ceva, nu mai stiu [:D]. Lasa pagina sa se incarce de tot, da scroll pana jos si continua sa intri si sa scrii ca de obicei. [cool] [url="http://community.webshots.com/user/adutaiepure"]Adela [iepu] si Andrei (26.09.2004) [copil][/url] [url="http://desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33084&SearchTerms=Nasterea,unui,iepuras"]Povestea nasterii [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...