Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bebelusi de noiembrie-decembrie 2004 (20)


Veve

Recommended Posts

fetelor, nici in romania nu te obliga nimeni sa-l decalotezi...numai pe cei care fac infectie sau sunt predispusi la fimoza. pe alex l-am decalotat la 1 an si ceva dar fiindca i se inrosise putulica(avea pilea chiar lipita acolo si nu puteam sa-l spal deloc bine) aaa...si mai facea si febra uneori si tot ne intrebam de la ce...ei dupa decalotare...a plans el vreo 2 zile cand facea phiphi dar apoi nu a mai facut nici febra, nu i s-a mai inrosit nici putza...totul e ok....imi pare rau ca am facut asa dar a fost o necesitate. monica http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Bunaaaa ziuaaa dragele mele!!! Mi-era intr-adevar dor de voi, n-am mai intrat pe forum dinainte de nastere, chiar am avut surpriza sa va gasesc in alta parte decat eram obisnuita (ceea ce-i si normal de fapt...).Datele despre iubirea mea vi le-a dat o colega de a mea de la servici careia ii multumesc! Va pot spune si eu ca am nascut pana la urma prin cezariana, deoarece mi s-a rupt apa dar travaliu ioc! Au trecut vreo sase ceasuri si pana la urma medicul a considerat ca e mai bine sa faca operatia..oricum, totul bine cand se termina cu bine! Avea 50 cm... Lapte am avut cat pentru trei, ghinion ca pe la trei saptamani m-am pricopsit cu o urticarie cronica si am luat o medicamentatie care nu mi-a mai permis sa mai alaptez, asa ca am trecut pe Similac (initial cu fier apoi simplu) In concluzie, una peste alta, acum totul e OK. Are iubirea 6200-6300g si 60 cm. Sta cu capusorul drept si gangureste toata ziua, vrea in brate numai in picioruse sa se uite peste tot. Doarme numai in patutul ei de la 10 zeara pana la 7 dimineata si in rest in timpul zilei mananca la 3h-3h30 cam 150g laptic. Nu stiu caned am sa mai am ocazia sa va mai povestesc una alta, asa ca am sa va urez acum toate cele bune, crestere usoara si multa multa sanatate pentru puisorii vostrii! Ana 40 sapt DPN 4 dec - Dr. Irimie - Sp. Judetean Suceava
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua!!! nu am mai intrat pe forum pana acum pt ca nu am putut sa-mi fac cont...sunt mamica unui bebe de doua luni(nascut pe 9dec)pe nume Rares Cristian si ma gandeam sa ma alatur voua...cand esti o proaspata mamica ai foarte multe ? mereu si cred ca cu ajutorul vostru as putea sa-mi mai elucidez cateva mistere...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cristina, damiana este o frumusica, mey dar ce falcutze are sa-ti traiasca!...mai vrem poze...iti multumesc mult pentru PM, stai sa vad cum ma descurc, sa fac proba si apoi mai vorbim. a reusit tati sa repare cantarul si ruxy are acum 5,250 kg...pe 16 face 2 luni si s-a nascut cu 3,500, dar scazuse la 3,200...deci pot spune ca a luat 2 kg. va pup, plec la miche sa iau pompitza monica http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...