Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestoiaicele sunt pe aici? (6)


Recommended Posts

Banc dragut [:D] O tanara pereche hotaraste sa plece in concediu in Cuba >sa se mai incalzeasca dupa frigul indurat acasa, in Canada...dar, din cauza unor >obligatii de serviciu, nu au putut pleca amandoi in aceeasi zi; asa ca el a >plecat >miercuri, urmand ca ea sa il urmeze joi. > >El soseste la destinatie asa cum era planul, se cazeaza la hotel si >imediat >isi scoate laptop-ul din bagaj ca sa-i scrie un e-mail sotiei sale >iubite. > >Din graba, greseste o litera in adresa si expediaza mesajul fara sa >observe >greseala... > >In Montreal, o proaspata vaduva, care tocmai se intorsese acasa de la >inmormantarea sotului ei, isi deschide computerul si, in ideea ca >prietenii ii trimit condoleante, isi verifica posta electronica. > >Citind primul e-mail...cade jos lesinata. > >Fiul ei, gasind-o asa, citeste pe ecran: > > > >To: Draga mea sotie > >From: Sotul de care tocmai te-ai despartit > >Subject: Am ajuns! > >"Tocmai am ajuns si m-am si cazat. Aici totul e foarte bine pregatit >pentru sosirea ta de maine. De-abia astept sa te vad! >Sper ca vei calatori tot atat de placut ca si mine. > > >P.S.: E cumplit de cald aici!"... [:-)))][:-)))][:-)))] Emilly cu gaza ei[9cer] Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Meyyy Emilly imi trezesti baiatul meyyy!!!! [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] Tu la ora asta te gasesti sa spui bancuri!!![:-)))][:-)))][:-)))] Pana la data asta ar fi trebuit sa fie inchis subiectul no.5 nu stiu ce s-a intamplat de nici un moderator nu l-a lacatuit![ups] Maruta succes cu terenul! L-ati gasit bine ca pret! Ramane sa va placa locatia! [flo] Mey vad ca nu se prea inghesuie lumea la intalnala! Pana acu am zis prezent : Eu [asia], Maruta, Elyanne (asta daca se tine la Obor)... mai e cineva si am sarit eu cu vederea?[flo] De tinuta eu propun cat mai lejera... chiar sport... ca locatie McDonald Obor Ca nu se fumeaza inauntru si putem aduce si "plozii"[:D]... bem o cola ...mancam o inghetata... chat-uim live... ne pupam ...facem poze pentru albumul pestisorilor ...si ne caram care incotro la casele noastre[:D]... de mici atentii ... nu stiu ce sa zic... ceva simbolic...ca nu ne cunostem preferintele ... e ok! Se poate si fara![:D] Mai ziceti si voi! Hai va pup ca se face taaree tarziu... aaa maine plec la parinti in buzau!!! Tre sa anunt fetele din oras poate mai punem de o intalneala zilele astea[bis]!![pup] Nally [mamica] si [copil]Sebastian (14.04.2004) [url="http://community.webshots.com/user/nally1161"]Poze nou-noutze cu Sebastian!!![/url][foto] [url="http://community.webshots.com/user/nally116"]Poze...Poze...Poze[/url][foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, sirenutzelor, sint din nou fericita posesoare a una bucata conexiune buna la Internet, dupa ce citeva zile n-a functionat si m-a umplut de nervi. Eu am inceput deja serviciul, dar de la birou nu prea am timp sa intru. Daniela_daneza, sorry, dar nu mi-am "asumat" eu ideea de a ne intilni. Eu intrebam doar cind ne intilnim.[disco][s]. Emilly, parul l-am colorat treptat, de la saten (natural) spre blond, trecind prin roscat. Nu e chiar asa frumos, probabil a iesit mai frumos in poze. Pe fetita mea o cheama Andreea si am nascut-o pe 7 ianuarie (are o luna si un pic[cheers]). N-am scapat inca de toate kg, am luat chiar multe in sarcina (de la 50 la 68), iar acum am vreo 55-56. Nu vreau sa tin cura de slabire, ca "trag de mine" sa-i dau copilitei si lapte matern. Din pacate am foarte putin, insa ma straduiesc ca in fiecare zi sa manince si de la mine. Dar singurele haine care imi mai vin sint negre, si ma arata mai slaba [:D]. In privinta lenjeriei de pat - este galbena pentru ca cea roz mi se pare cam "tare", "tzipatoare" pentru un bb. De altfel nici hainutze roz nu prea are, am preferat galben, bej, portocaliu, alb... Iar semnatura reflecta un lucru care nu ma face o demna reprezentanta a zodiei - respectiv o depresie pe care am facut-o in timpul sarcinii[titanic][V]. Si de care inca nu am scapat. Precizez ca inainte de sarcina eram cea mai echilibrata persoana din lume. Marutza, nu ne gindim la casa, ne gindim la un apartament mai mare. Noi (eu, sotul si bb) stam intr-un apartament de 2 camere, e aranjat si are "multiple imbunatatiri", dar deja e prea micut pentru noi. Ne-am apucat de cautat 4 camere inca dinainte de a ramine insarcinata, insa nu am gasit (e adevarat ca vrem doar intr-o anumita zona, ca sa fim aproape de parinti). Dar perseveram. E adevarat ca au crescut preturile, insa dupa ce cumparam 4 camere (cu credit), vrem sa il vindem pe al nostru si acoperim o parte din credit. Leta si un bebe Want my life back... http://community.webshots.com/user/letadeea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, pestisori! M-am trezit cu noaptea in cap si hop pe forum... Vad ca ati iesit la rampa, multe dintre absente, dar sa nu va mai judec ca altfel nu mai am timp sa va iubesc, stiu ca majoritatea citim ce se scrie, dar nu intotdeauna avem timp sa raspundem sau nu avem starea necesara...... SI EU SPUN PREZENT LA INTALNIRE. Pana la urma cine face lista? Nally, ca ea e priceputa la asta...TE RUGAM![flo][flo][flo] Maruta, bafta cu terenul, poate imi zici si mie unde e exact?Ma intereseaza.Mersi! Leta, dar de ce ai inceput serviciul asa repede? Emily, pacat ca nu vii.[q] Felis, ce mai face Mihaita?Sa dea Domnul sa ia in greutate si tu sa fii la fel de curajoasa![pup] Fulgulet, ce o mai face?Nu a mai aparut prin acvariu? Dana 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Grup de intalneala pestisori!!! [grup] Maruta [flo] Elyanne [flo] Daniela-daneza [flo] Nally [flo] Leta (?) [flo] Se mai anunta cineva??? [bere] Un we placut fetilee!!! Nally [mamica] si [copil]Sebastian (14.04.2004) [url="http://community.webshots.com/user/nally1161"]Poze nou-noutze cu Sebastian!!![/url][foto] [url="http://community.webshots.com/user/nally116"]Poze...Poze...Poze[/url][foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Plecam mey danezo dar dupa pranz![:D] Mai are sotu de rezolvat una alta pana atunci![;)] Pupici [pup] Nally [mamica] si [copil]Sebastian (14.04.2004) [url="http://community.webshots.com/user/nally1161"]Poze nou-noutze cu Sebastian!!![/url][foto] [url="http://community.webshots.com/user/nally116"]Poze...Poze...Poze[/url][foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nally drum bun! Emilly mi-a placut! [:-)))][:-)))][:-)))] Am citit bancul azi de dimineata la 6 dupa ce am hranit copilu' si radeam singura si mi-era ca trezesc lumea... [pup] [url="http://community.webshots.com/user/elianacalin"][foto]Elena[/url] Eliana si [copil] Elena (23.10.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna pestisori, ma bucur ca sunteti activi. Leta offf...te inteleg si cu depresia de dinaite si dupa nastere.Poate ar fi bine daca nu te poti mobiliza singura, sa apelezi la ajutor medical.Aici se pune mare accent pe ajutor medical pentru noile mamici, suportul este fantastic. Poate gasesti putere sa treci sigurica peste momentul asta.Iti urez muta bafta![pup]si gandeste-te ca esti o norocoasa ca nu esti singurica, ii ai pe ai tai aproape si te pot ajuta ori de cite ori ai nevoie. Da...nici eu nu ma omoram dupa roz dar cu timpul a primit atatea haine roz de aproape toata garderoba ei este roz.Am inceput sa ma obisnuiesc si io cu culoarea[:D] Nally din cite stiu eu moderatorii nu inchid subiectele vechi daca noi redeschidem altele, cred eu ca pur si simplu nu dau importanta acestui lucru de aia am propus ca poate ar fi mai bine sa-i lasam pe ei sa inchida subiectele ca sa nu mai posteze fulguletz la alte subiecte[:D] Ma bucur ca v-a placut bancul[pup] O zi frumoasa! Emilly cu gaza ei[9cer] Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pestisori, buna dimineata! Ma enervez ca si duminica in loc sa dorm pana la 10 m-am trezit cu nopatea in cap.Au inceput vecinii sa bubuie, s-a spart nu-s ce teava ..Asa ca daca m-am trezit primul lucru facurt a fost sa deschid Pc-ul SI [dc]. VAD CA NU PREA AVETI IN WK TIMP DE PC. LETA, IMI PARE RAU CA TRECI PRIN ACEASTA DEPRESIE DAR EU CRED CA FIIND O PESTOAICA CURAJOASA SI CEARAND SPRIJIN VEI REUSI.bafta .Pupici bebitei- Andreea. Sa veniti cu noutati la prima ora maine dimineata ,la scoala![flo] Dana 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...