Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestoiaicele sunt pe aici? (6)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Felis, sunt prezenta,numai ca in wk am avut musafiri ,iar in seara asta am fost la sala de fitness.Nu am fost eu prea in forma, dar m-am straduit.Problema e ca la unele aparate obosesc mai repede si mi se pune un nod in gat, asa ca o las mai usor. Ce face Mihaita, a inceput sa ia in greutate?M-am bucurat cand am citit ce ai postat.Curaj si incredere incontinuare. Restul pestilor unde va balaciti?Hai adunarea in[grup]. Va las si sa auzim numai lucruri minunate. Pupici bebeilor.[:X][:X][:X] Dana 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari pestisori!!!In sfarsit a venit iarna si in Constanta;drept pentru care am si cazut asa ca pentru inceput.Atat ca nu am patit nimic grav[:)] Felis dupa parerea mea nu cred ca ar fi vorba de suparare.Voi trebuie sa actionati cat mai repede si sa gasiti solutia optima pentru Mihaita.Este alegerea numai si numai a voastra.Ar fi extraordinar sa luati legatura cu dr.italieni.Banuiesc ca sunt multe programari.Nu stiu exact diagnosticul lui Mihaita.Am inteles de defect septal ventricular( 9mm)?La Mariuca in diagnostic pe langa multe altele era trecut si defect septal ventricular nerestrictiv.La noi nu a fost posibila operatia in Romania.Poate la voi se poate daca e numai DSV.Cate kg ar fi ideale pentru operatie? Pupici la bebelusi!pupici si la mamici!!!! Cristina si Mariuca [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902"]Povestea nasterii [/url]Poze pentru voi [url="http://community.webshots.com/user/crig72
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna pestisori, Cristian m-am cutremurat citind prin ce a trecut Mariuca...offf Doamne bine ca s-a sfirsit cu bine.E o frumusete de fetita si are niste ochi minunati. Mirarea mea e cum de la eco morfologic care se face in jur de 20 sapt.nu si-au dat seama medicii daca e sau nu o problema.Si in cazul lui Felis la fel simt. Se fac o groaza de ecografii in tara si de fapt care sunt rolul lor??? ma revolta toata situatia bebelusilor nascuti cu probleme fara sa se stie din timp...e absurd. Felis draga mea, ca multe mamici de pe forum urmaresc cu sufletul al gura sa vad ce mai face Mihai.Ti-am scris si un mesaj pe privat legat de muls, sper ca l-ai primit. Sper ca nu am fost siciitoare.Iar lui Mihai ii doresc toata sanatatea din lume. Dana ce bine de tine ca mergi la sala...profita acum pina nu-si face aparitia un pui de om mic care sa-ti faca program[:D] o zi frumoasa! Emilly cu gaza ei[9cer] Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina... Doamne ce fetitza superba ai...[olala] Si are ochii tai...[pup] EMILLY ... iti multumesc f mult pt ca te intereseaza povestea mea... si a sufletzelului meu cel mic. Da, multumesc, am primit PM-ul tau, dar primesc f multe si nu prea am timp sa raspund la toate.[pup] Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/cornelfelis/my_photos"]Pozele noastre![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DANIELA ... ce bine ca ai juns la sala...[biz] Tare as vrea si eu da sunt si asa f obosita...[xx(] Bb meu cred ca a mai luat in greutate: il cantaresc o data pe saptamana. Ma duc joi cand ii voi face si vaccinul. Am fost joia trecuta si luase intr-o saptamana 250 gr si 2 cm. [il] Si asta numai cu laptele meu. Am inceput sa-i dau cum a zis dr o data pe zi si supliment. Am sa vad joi cat a mai luat.[pup] Ce bine e cand intru la pestisorii mei dragi si mai gasesc mesaje![hia] Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/cornelfelis/my_photos"]Pozele noastre![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am mai avut o tentativa de a posta ... si nu mi-am gasit cuvintele ... am scris, am sters ... pana la urma am renuntat sa mai vin pe aici ... durerea la aflarea vestii ca Mihaita e bolnavior .... a fost si este atat de mare ... incat parca nu mai imi revin ... voi stiti cat de mult imi doresc un bebe ... si imi aduc aminte cu cata nerabdare asteaptau Mirela, Fulguletz si Felis sa devina mamici ... Felis ... avem multe de invatat de la tine ... esti un om deosebit, o sa fi o mamica extraordinara ... tot ce pot sa-ti spun e ca sunt alaturi de tine cu gandul ... daca vrei sa fiu langa tine ... cu drag vin ... tu sti ca am venit si nechemata ... d'apoi daca ma chemi ... "Ce bine e cand intru la pestisorii mei dragi si mai gasesc mesaje!" ei bine atunci ... sa va povestesc ce am mai facut: am facut analizele genetice ... care au iesit perfecte .... defapt eu m-am obisnuit ca totul sa-mi iasa perfect ... urmeaza sa merg la dr endocrinolog sa mai fac si alte analize ... fetelor noi le urez "bine ati venit" ... o sa fie mai greu pana o sa va retin numele ... eu sunt un pestisor mai aiurit ... si acum sa va dau vesti noi ce la Crismir: "eu nu am mai putut intra pe net o perioada si acuma nu pot intra pe forum, am probleme cu laptopul ... sper ca in viitorul apropiat sa se rezolve toate si sa va aud cat mai repede ... te rog frumos sa transmiti multi pupici fetelor pestisori de la mine si sa nu ma UITATIII!!!!!!,ca eu ma gandesc des la voi...:)...al meu baietel, Robert, e bine creste si e mare ... cand imi fac laptopul am sa iti mai trimit si ceva poze .... nu mai stiu nimic de voi, sper ca toata lumea e bine ... salutari la toata lumea!....paaaaaa!Mirela(CRISMIR)" deci Crismir are probleme tehnice ... in rest e bine ... Emily ... nu ne-ai povestit cum a fost la petrecere ... sau aiurita cum sunt nu am vazut "povestea" ... Ilincuta ce mai face ? Fluguletz ... sunt convinsa ca ai atatea povesti cu bebe David ... mai posteaza si pe aici ... ca la mine pana se incarca forumul cu alta pagina ... imi creste barba .... Vanessa ... hai iubita ... mai scrie si tu la calculator sa nu te lasa baitul cel mare ? ... sau sa fie cel mic ? ce mai fac baietii tai ? ce nazdravanii ? cine mai era ? hai fetelor ... Felis are nevoie de noi ... nu stiu prea multe sfaturi legate de copii sa ii dau ... dau poate ii descretesc un pic fruntea cu nazdravaniile pe care le fac ... chiar si la 30 de ani ! Sambata am iesit la zapada si am tras cu sania toti copii si ei pe mine ... si am facut ingerasi in zapada ... eu am facut un ditamai ingeroiu ... pe urma am fost in Poli la derdelus ... si am crezut ca "mor" urcand dealul ala ... da de ... ce bine era cand coborai cu saniuta ... dupa cum vedeti eu "inca" sunt un copil mai mare ... da intradevar si mai gras ... pupic Eu toti bebeii vostrii ... si va astept cu planuri pentru MAREA INTALNIRE ....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felis ma bucur sa vad ca esti o mamica optimista si curajoasa pentru ca ai nevoie pentru Mihaita. [pup] Nu stiu cate dintre noi ar avea puterea asta. Suntem alaturi de voi si sa stii ca citesc mereu ce mai scrii... nu prea apuc eu sa va scriu mare lucru... Astept sa mai ne dai vesti. Maruta chiar nu mai stiam nimic de Crismir. Fetele de la bebelusi de sept-oct chiar se intrebau ce mai face... Spune-i ca si noi asteptam vesti de la ea si transmite-i (daca mai iei leg cu ea)pupici de la toate, ei si lui piticului Robert. Eu ce sa va zic despre mine... ma chinui cu maimuta mea sa o conving sa pape la biberon, pt. ca nu mai am lapte suficient si nu vrea. De 2 sapt. ne chinuim... Sper sa reusesc intr-un final. Cu asta ma laud eu. [pup] [url="http://community.webshots.com/user/elianacalin"][foto]Elena[/url] Eliana si [copil] Elena (23.10.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

elyanne - i-am trimis mail lui Crismir .... pestisorilor ... unde sunteti ? ... mi-am luat blugi ! cu greu am incaput in ei ... exceptand faptul ca nu credeam vreodata sa ajung la asemenea marimi ... in rest totul e OK ... azi n-am avut chef sa muncesc ... si am lalait-o ... sa ma vezi maine ... si parca vad ca voi maine aveti chef de vorba !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...